Kwiaty do Niemcy Niemiec

Wyślij kwiaty do Niemiec. Zamów bukiet lub prezent, a Poczta Kwiatowa® dostarczy wybrany produkt w dniu złożenia zamówienia.

Filtrowanie

     
dostawa już w 24 h

Piękne uczucia

245,00 zł
Round tied bouquet in yellow and orange with germini, roses and santini. Pistachio and Salal are used for foliage.
dostawa już w 24 h

Powodzenia!

245,00 zł
Okrągły wiązany bukiet w kolorze pomarańczowym, żółtym i różowym z kiełkami, różami, alstromerią i santini. Pistacje i aralia są używane jako zieleń dekoracyjna.
dostawa już w 24 h

Szczęśliwe życzenia

245,00 zł
Round tied bouquet in white and yellow with roses, santini and lilys. Pistachio, salal and chico are used for decorative greenery.
dostawa już w 24 h

Miłe gratulacje

265,00 zł
Round tied bouquet in pink, rose and white with germini, roses, gypsophila, santini and alstromeria. Salal and eucalyptus are used for decorative greenery.
dostawa już w 24 h

Bukiet niespodzianka

215,00 zł
Our Surprise Bouquet you get one with great attention to detail designed unique and the best deal of the day.
dostawa już w 24 h

Wybór florysty

215,00 zł
Florist's choice surprise bouquet for the occasion "love".
dostawa już w 24 h

Florystyczna niespodzi...

205,00 zł
Surprise bouquet with seasonal and year-round flowers.
dostawa już w 24 h

Kwiaty na urodziny

295,00 zł
Kwiaty na urodziny to świeży bukiet, idealny, aby wysłać życzenia urodzinowe nawet za granicę!. Ułożony z np. santini, róż, alstroemerii i eustomy oraz zieleni dekoracyjnej będzie wspaniałym symbolem naszych uczuć i pamięci zachowany w wielobarwnej, ży...
dostawa już w 24 h

Wracaj do zdrowia!

245,00 zł
Świeży i kolorowy bukiet idealny, by życzyć "Wracaj do zdrowia!" Wykonany w pomarańczowo-żółtych odcieniach z różowymi akcentami. z np.: germini, róż, alstroemerii, santini i zieleni do dekoracji będzie wspanialszym promykiem nadziei i przekazem pozy...
dostawa już w 4 h

Kocham Cię

315,00 zł
Okrągły wiązany bukiet w kolorze białym i czerwonym z różami i liliami. Eukaliptus jest używany do dekoracyjnej zieleni.
dostawa już w 4 h

Kwiatowe gratulacje

245,00 zł
Okrągły wiązany bukiet w kolorach różowym, czerwonym i żółtym z różami, germini, santini i eustoma. Salal i aralia są używane do dekoracyjnej zieleni.
dostawa już w 4 h

Kwiatowa niespodzianka

215,00 zł
Round tied bouquet in orange, purple and white with santini, lilys and eustoma. Aralia and pistacio for greenery.
dostawa już w 4 h

Romeo

340,00 zł
Okrągły wiązany bukiet w kolorze pomarańczowym, różowym i fioletowym z akcentami w kolorze różowym. Zrobione z róż, lilii, eustomy i alstroemerii. Pistacchio i salal są używane do dekoracyjnej zieleni.
dostawa już w 72 h

Wiązanka Zorza

555,00 zł
Wiązanka pogrzebowa w kremie białym z różami, santini, gipsofilą i liliami. Dodatkowa zieleń jak pistacja, salal, aralia i aspidistra została użyta jako zieleń dekoracyjna.
dostawa już w 96 h

Zawsze w mym sercu

705,00 zł
Wieniec pogrzebowy w kształcie serca w biało-zielonym kolorze z różami, santini, gipsofilą i liliami. Dodatkowa zieleń jak pistacja, salal, bluszcz i szparagi została użyta do dekoracji.
dostawa już w 72 h

Wieczna pamięć

800,00 zł
Okrągły wieniec pogrzebowy w biało-zielonym kolorze z różami, santini, liliami i gipsofilą. Dodatkowa zieleń jak pistacja, bluszcz, monstera i szparagi są używane do wypełnienia wieńca.
dostawa już w 96 h

Wiązanka życie wieczne

1 000,00 zł
Wiązanka pogrzebowa w biało-zielonym kolorze z różami, santini, gipsyfilem i liliami. Dodatkowa zieleń jak pistacja, salal i bluszcz zostały użyte do dekoracji kompozycji.
dostawa już w 72 h

Wieniec pogrzebowy

555,00 zł
Wieniec pogrzebowy w jasnych kolorach z germini, różami, alstroemerią, santini, gipsofilą i eustomą. Dodatkowa zieleń jak salal, pistacja, aralia i bluszcz jest użyta jako zieleń dekoracyjna.
dostawa już w 96 h

Ostania podróż

705,00 zł
Kompozycja pogrzebowa w jaskrawych kolorach z różami, germini, alstroemeriami, santini, eustoma, liliami i gipsofilą. Dodatkowa zieleń jak eukaliptus, salal i bluszczsą użyte jako zieleń dekoracyjna.
dostawa już w 48 h

Wiązanka ku pamięci

410,00 zł
Starannie wiązany bukiet pogrzebowy w różowej aranżacji z białymi akcentami białych róż, germini i gipsofili. Dodatkowa zieleń jak pistacja, salal, bluszcz, kserofil czy kordelina zostały użyte jako zieleń dekoracyjna.
dostawa już w 96 h

Wiązanka pożegnalna

705,00 zł
Kompaozycja pogrzebowa w formie serca z białymi akcentami z różami, germini, santini, eustoma i gypsophila. Dodatkowa zieleń jak eukaliptus, salal i szparagi jest użyta jako zieleń dekoracyjna.
dostawa już w 72 h

Wieniec pokój serca

800,00 zł
Okrągła aranżacja pogrzebowa w różowej papryce z różami, santini, liliami i gipsofilą. Dodatkowa zieleń jak pistacja, bluszcz, monstera i szparagi została użyta jako zielen dekoracyjna.
dostawa już w 96 h

Ostatnie pożegnanie

1 000,00 zł
Runder Trauerkranz(Floristshop: 3438, ca 70cm Breite) in Rosa-Apricot mit weißen Akzenten mit Rosen, Germini, Santini, Eustoma und Schleierkraut. Als Beiwerk werden Pistazie, Salal, Eukalyptus, Efeu und Efeuranken verwendet.

Opinie zobacz więcej

zamowienie zostało wykonane na czas, kwiaty piekne, do tego super opakowanie wiązanki.Wszystko super pol...
22.03.2021 r. ANNA
Taki bukiet został dostarczony na Dzień Kobiet w okolice Monachium. Niemcy super się spisali ; kwiaty św...
15.03.2021 r. Mariusz
Bardzo ładny bukiet i bardzo szybka dostawa. A co najważniejsze adresat zadowolony
02.03.2021 r. Anna
Zamówiłam na urodziny mamy. Prezent okazał się strzałem w 10! Mama wzruszona i bardzo zadowolona :)
01.12.2020 r. Agnieszka