Kwiaty do Chiny Chin

Wyślij kwiaty do Chin za pośrednictwem Poczty Kwiatowej®. Jeśli interesują cię kondolencje, pamiętaj, że w Chinach kolorem żałoby jest biel.

Filtrowanie

     
dostawa już w 24 h

Kwiaty sezonowe

290,00 zł
Naszą propozycją jest oryginalna kompozycja złożona z dostępnych kwiatów sezonowych. Całości w piękny sposób dopełnia bujna zielenina.
dostawa już w 24 h

Różane serce

435,00 zł
W pudełku w kształcie serca można znaleźć róże w dwóch kolorach - białym i jasnoróżowym, otoczone przez delikatną gipsówkę i ciemnozielone liście. Całości dopełnia pluszowy miś.
dostawa już w 24 h

Bukiet

320,00 zł
To niezwykle subtelne zestawienie o romantycznym charakterze, składające się z róż, goździków i łubinów. Całości w piękny sposób dopełnia pasujące przybranie.
dostawa już w 24 h

Kompozycja kwiatów cię...

280,00 zł
Pozwól, że nasi floryści stworzą elegancką kompozycję, korzystając z dostępnych kwiatów ciętych.
dostawa już w 24 h

Kompozycja w koszu

330,00 zł
Wśród ciemnozielonych liści różnego rodzaju można znaleźć między innymi klasyczne lilie i chryzantemy. Całości w piękny sposób dopełnia pasujące do reszty przybranie.
dostawa już w 24 h

12 średnich róż

280,00 zł
Róże nie bez powodu nazywane są królowymi kwiatów - wystarczy spojrzeć na ich dorodne główki i eleganckie liście, aby zrozumieć ten przydomek. Specjalnie dla Ciebie nasi floryści przygotują zestawienie składające się z aż dwunastu róż o łodygach średni...
dostawa już w 24 h

Roślina doniczkowa

240,00 zł
Naszą propozycją jest roślina doniczkowa, wybrana przez florystę kompletującego zamówienie.
dostawa już w 24 h

Wieniec ze wstążką

535,00 zł
Pozwól, że nasi floryści stworzą elegancki wieniec pogrzebowy, ozdobiony pasującą wstążką.
dostawa już w 24 h

Pudełko kwiatów

435,00 zł
Naszą propozycją jest prezentowana na zdjęciu obok kompozycja, złożona z fioletowych roślin, umieszczonych w różowym kartoniku i ozdobionych przez pasujące do reszty przybranie.
dostawa już w 24 h

Świąteczna Poinsettia

240,00 zł
To klasyczna poinsecja, nazywana także gwiazdą betlejemską - klasyczny symbol Świąt Bożego Narodzenia. Została ona umieszczona w pasującej doniczce i przybrana bombkami, gwiazdkami i sznurkami.
dostawa już w 24 h

Roślina doniczkowa

240,00 zł
Przedstawiamy piękną roślinę doniczkową, którą z pomocą Poczty Kwiatowej® do Chin możesz przesłać osobie, która jest Tobie szczególnie bliska. Spójrz tylko na te dorodne liście!
dostawa już w 24 h

Różowy bukiet

320,00 zł
Ta kompozycja składa się z kwiatów w różowym kolorze. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże, a także delikatne łubiny. Całości w piękny sposób dopełniają zielone liście i pasujące przybranie.
dostawa już w 24 h

Kompozycja roślin doni...

240,00 zł
Naszą propozycją jest kompozycja złożona z roślin doniczkowych - w zależności od dostępności. To prezent, który okaże się świetną ozdobą i będzie cieszył oko przez długi czas.
dostawa już w 24 h

Wieniec

550,00 zł
Ten wieniec składa się z subtelnych margaretek, a także klasycznych róż i kulistych chryzantem. Całości w piękny sposób dopełniają ciemnozielone liście i biała wstążka.
dostawa już w 24 h

Różane serce i czekoladki

435,00 zł
Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne czerwone róże - ponadczasowy symbol gorącej miłości, a także pyszne cukierki Ferrero Rocher. Całości w piękny sposób dopełniają dwa pluszowe misie, delikatna gipsówka i ciemnozielone liście.
dostawa już w 24 h

Różowe różane serce

435,00 zł
W czerwonym pudełku w kształcie serca można znaleźć subtelne jasnoróżowe róże, pyszne cukierki Ferrero Rocher, a także pluszowego misia. Całości dopełnia drobna gipsówka i ciemnozielone liście.
dostawa już w 24 h

Heart with teddy

435,00 zł
To urocze pudełko w kształcie serca. Jest ono wypełnione eleganckimi różami w łososiowym kolorze, a także dwoma uroczymi misiami z pluszu. Całości w piękny sposób dopełnia czerwone jabłuszko, drobna gipsówka, ciemnozielone liście, a także delikatny bia...
dostawa już w 24 h

Serce

435,00 zł
W uroczym pudełku w kształcie serca umieszczono eleganckie łososiowe róże, pyszne czekoladki Ferrero Rocher, a także dwie pluszowe maskotki w kształcie misia. Całości dopełnia drobna gipsówka i zielone liście.
dostawa już w 24 h

Kompozycja

600,00 zł
W tej kolorowej kompozycji można znaleźć między innymi klasyczne róże i gerbery, a także różnego rodzaju lilie, gladiole i słoneczniki. Całości w piękny sposób dopełniają zielone liście.
dostawa już w 24 h

12 długich róż

520,00 zł
Naszą propozycją jest bukiet stworzony z dwunastu dorodnych róż o długich łodygach. Zdaj się na kreatywność florystów!
dostawa już w 24 h

Kompozycja roślin doni...

240,00 zł
Naszą propozycją na tę okazję jest kompozycja złożona z roślin doniczkowych - w zależności od dostępności. Taki prezent będzie cieszył oko przez długi czas i okaże się doskonałą ozdobą mieszkania.
dostawa już w 24 h

Bukiet kwiatów sezonowych

325,00 zł
Nasi floryści stworzą zachwycającą kompozycję, złożoną z dostępnych kwiatów sezonowych. W zależności od wartości zamówienia, zestawienie zostanie zapakowane w ozdobny papier lub kartonik.
dostawa już w 24 h

Wiązanka pogrzebowa

370,00 zł
Pozwól, że nasi floryści stworzą elegancką kompozycję pogrzebową, korzystając z dostępnych kwiatów.

Opinie zobacz więcej

Bukiet przepiękny :) Mama zachwycona :)
11.07.2018 r. Natalia
Udało się zrobić miłą niespodziankę komuś w Niemczech. Ze zdjęcia, które dostałam, wynika, że kompozycja...
05.07.2018 r. Urszula
Moja Babcia jest szczęśliwa z tego powodu że otrzymała tak wyjątkowy prezent. Dziękuje za skuteczne dos...
18.08.2017 r. Danuta
bardzo podobało się!
25.01.2017 r. Jan