Kwiaty do Arabia Saudyjska Arabia Saudyjska

Królewskie kwiaty do Arabii Saudyjskiej w dwadzieścia cztery godziny. Wyślij podarunek godny Szejków! Poczta kwiatowa® dostarczy w twoim imieniu kwiaty na terenie Arabii Saudyjskiej.

Filtrowanie

     
dostawa już w 24 h

Sezonowy wiosenny bukiet

265,00 zł
dostawa już w 24 h

Bukiet ''Wdzięk''

265,00 zł
Perfekcyjny wdzięk tradycyjnego białego bukietu, który inspiruje myśli o komforcie i spokoju. Tradycyjny, elegancki bukiet z białymi liliami i różami.
dostawa już w 24 h

12 mieszanych róż

450,00 zł
Nie musisz wahać się wybierając klasyczną, atrakcyjną kompozycję złożoną z róż w różnych kolorach. Ta kompozycja jest idealna do rozpieszczenia swoich bliskich. Ten bukiet 12 różnokolorowych róż wniesie jasny akcent wszędzie tam, gdzie chcesz.
dostawa już w 24 h

Prawdziwa miłość

265,00 zł
Prosty i bardzo stylowy, ten bukiet wiązany ręcznie to fantastyczny prezent. Klasyczne połączenie, które tak pięknie ze sobą współgra. Stylowy bukiet czerwonych róż ułożonych z białymi kwiatami sezonowymi.
dostawa już w 24 h

Bukiet sezonowych kwia...

265,00 zł
Gift wrapped in shop paper or boxed according to value given on order
dostawa już w 24 h

12 róż średniej długości

435,00 zł
Chcesz zrobić duże wrażenie? Potrzebujesz róż. Dokładnie tuzin. Dlatego nasi floryści ręcznie wybierają dwanaście najlepszych róż, aby stworzyć ten oszałamiający bukiet wiązany ręcznie. To jest prezent, który oczaruje osobę obdarowaną. Możesz wybrać...
dostawa już w 24 h

Pojedyncza roślina don...

265,00 zł
Wyślij wesołe pozdrowienie tym darem natury. Otwórz swój dom dla nowych zielonych przyjaciół. Nasi lokalni floryści wybiorą dla Ciebie roślinę sezonową. Rośliny zielone są proste w pielęgnacji i mogą dodać życia do każdego domu. Kwiaty mogą dodać kolo...
dostawa już w 24 h

Kwiatowa moc

270,00 zł
Obfita i kolorowa aranżacja kwiatowa wniesie piękno i ciepło do dnia wyjątkowej dla Ciebie osoby. Delikatność i czułość w prezencie pełnym życia w tym bukiecie z różami i gerberami w odcieniach czerwieni i różu.
dostawa już w 48 h

Anturium

265,00 zł
Lśniące anturium to zawsze prawdziwy faworyt. Wyślij wesołe pozdrowienie tym darem natury. Szerokie, otwarte liście i płatki nadają mu egzotyczny klimat, łatwy w pielęgnacji: wystarczy utrzymać je wilgotne, ale zmniejsz podlewanie podczas zimniejszych...
dostawa już w 24 h

Ponadczasowa miłość

265,00 zł
dostawa już w 24 h

Bukiet romantyczny

430,00 zł
Daj wyraz romantyzmu wraz z tym pięknym bukietem. Ta wiązanka krzyczy miłością i czułością po dachach. Podziel się swoją miłością z kim chcesz, partnerem, matką, bratem...
dostawa już w 24 h

Zachwycający bukiet 12...

325,00 zł
Bukiet 12 czerwonych róż wniesie jasny akcent wszędzie tam, gdzie chcesz. Ten bukiet wysłany z otwartym sercem dla kogoś wyjątkowego jest idealnym sposobem, aby pokazać swojemu przyjacielowi lub ukochanej osobie, jak wiele dla ciebie znaczą.
dostawa już w 24 h

Mała księżniczka

265,00 zł
Śliczny bukiet mieszanych kwiatów w odcieniach różu Z celebrujecie wyjątkowy dzień tym uroczym bukietem mieszanych kwiatów sezonowych!
dostawa już w 24 h

Bukiet ''Prawdziwa Pas...

265,00 zł
Bukiet mieszanych kwiatów w kolorach czerwonym i zielonych dodatkach sezonowych. Czerwony kolor jest kwintesencją trwałej pasji. Co jest lepszym sposobem, aby pokazać komuś, jak bardzo Ci zależy?
dostawa już w 24 h

Avory

265,00 zł
Romantyczna niespodzianka płynąca prosto z serca. Elegancki bukiet w bieli, zawierający lilie i róże ułożone wraz z sezonową zielenią dekoracyjną.
dostawa już w 0 h

Wiązanka pogrzebowa z ...

500,00 zł
Ta kompozycja kwiatowa budzi myśli o komforcie i spokoju u tych, którzy pragną oddać hołd zmarłemu. Prosimy o podanie preferowanych kolorów, w przeciwnym razie kwiaciarnia przygotuje piękną kompozycję zgodnie z normami kulturowymi. Elegancki wienie...
dostawa już w 0 h

Bukiet funeralny

475,00 zł
Jaka jest różnica między wiązanką a bukietem funeralnym? Wiązanka pogrzebowa to trwała kompozycja na florecie ułożona na wzór łezki, zaś bukiet funeralny to kompozycja z wiązanych kwiatów ciętych. Taka aranżacja to najczęściej kwiaty pogrzebowe w celo...
dostawa już w 0 h

Bukiet Mieszanych Kwia...

500,00 zł
Leave it to the experts with our Florist Choice seasonal bouquet.
dostawa już w 0 h

Sarina

290,00 zł
Round classical festive seasonal bouquet in yellows red with some matching accessories (may vary)
dostawa już w 24 h

Alea

265,00 zł
dostawa już w 24 h

Magali

270,00 zł
dostawa już w 24 h

Bukiet zimowy

290,00 zł
This unique bouquet in white is a spectacular floral gift that will take her breath away.
dostawa już w 24 h

Sezonowy bukiet letni

265,00 zł

Opinie zobacz więcej

Zamówiłam kwiaty dla osoby mieszkającej w Austrii, w Wiedniu, i wszystko dobrze zadziałało. Bukiet śwież...
18.06.2022 r. Joanna
Bukiet doręczone do Bremen w Niemczech. Lokalna kwiaciarnia wywiązała się z usługi. Kwiaty zgodne z opis...
13.10.2021 r. Klaudia
Dostarczona wiązanka była z ładniejszych kwiatów niż na zdjęciu i bardzo stosowna jako pogrzebowa.
07.10.2021 r. Agata
Polecam gorąco bukiet zamówiony w piątek o 19 w sobotę doręczony zgodnie z ustaleniami na godzinę 9. Pię...
07.08.2021 r. Małgorzata