Dostawa cykliczna

Poczta Kwiatowa® za każdym razem pokazuje jak ważny jest dla niej klient. Przy tworzeniu oferty bierze pod uwagę na te najbardziej wyrafinowane i wymagające potrzeby. Udowadniając to stwierdzenie dodaje kolejną możliwość, która jest wielkim ułatwieniem. Teraz kwiaty bądź prezenty można zamówić w cyklicznej dostawie.

Filtrowanie

Znajdź kod pocztowy
     
Brak wyników dla zapytania.
dostawa już w h

Świąteczna nowina

169,00 zł
dostawa już w h

Bożonarodzeniowy prezent

179,00 zł
dostawa już w h

Złoto konesera z grawerem

237,00 zł
dostawa już w h

Darth Vader - balon z ...

99,00 zł
dostawa już w h

Choinka na biurko

79,00 zł

Dostawa cykliczna


Każdy dąży do tego,by ułatwić sobie życie. Wtedy można skupić się na rzeczach ważniejszych, na które często braknie czasu. Nie jest zły czasem iść na skróty i wybierać proste i sprawdzone ułatwienia. Poczta Kwiatowa® wprowadzając usługę dostawy cyklicznej chciała w sprytny sposób dogodzić klientowi pragnącemu dostawać prezent czy kwiaty co jakiś czas.

Abonament prezentowy i kwiatowy


To nowe udogodnienie pozwala zamówić wybrany prezent czy kwiaty i co wybrany czas otrzymywać je ponownie. Jest to spore ułatwienie, bowiem można spokojnie zrezygnować z powtarzających się wielokrotnie zmówień i pamięci o ich realizacji. Dzięki tej możliwości tym wszystkim może zająć się Poczta Kwiatowa®, a klientowi pozostaje tylko cieszyć się z otrzymanego prezentu czy kwiatów.

Opinie zobacz więcej