Dostawa cykliczna

Poczta Kwiatowa® za każdym razem pokazuje jak ważny jest dla niej klient. Przy tworzeniu oferty bierze pod uwagę na te najbardziej wyrafinowane i wymagające potrzeby. Udowadniając to stwierdzenie dodaje kolejną możliwość, która jest wielkim ułatwieniem. Teraz kwiaty bądź prezenty można zamówić w cyklicznej dostawie.

Filtrowanie

Znajdź kod pocztowy
     
Brak wyników dla zapytania.
dostawa już w 3 h

Kwiaty Kocham Cię Babciu

177,00 zł
dostawa już w h

Koszyk z winem

137,00 zł
dostawa już w 3 h

Słodka niespodzianka

147,00 zł
dostawa już w h

Ekskluzywny zestaw z s...

247,00 zł
dostawa już w h

Secesyjna słodycz z gr...

297,00 zł
dostawa już w h

Zestaw na Walentynki -...

256,00 zł

Dostawa cykliczna


Każdy dąży do tego,by ułatwić sobie życie. Wtedy można skupić się na rzeczach ważniejszych, na które często braknie czasu. Nie jest zły czasem iść na skróty i wybierać proste i sprawdzone ułatwienia. Poczta Kwiatowa® wprowadzając usługę dostawy cyklicznej chciała w sprytny sposób dogodzić klientowi pragnącemu dostawać prezent czy kwiaty co jakiś czas.

Abonament prezentowy i kwiatowy


To nowe udogodnienie pozwala zamówić wybrany prezent czy kwiaty i co wybrany czas otrzymywać je ponownie. Jest to spore ułatwienie, bowiem można spokojnie zrezygnować z powtarzających się wielokrotnie zmówień i pamięci o ich realizacji. Dzięki tej możliwości tym wszystkim może zająć się Poczta Kwiatowa®, a klientowi pozostaje tylko cieszyć się z otrzymanego prezentu czy kwiatów.

Opinie zobacz więcej