Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Skrzynka pysznych i soczystych owoców sezonowych rosnących w naszym kraju w połączeniu ze smakiem owoców prosto z ciepłych krajów to połączenie idealne. Przywoła na myśl sielankowy klimat polskiej wsi i widok malowniczych sadów lub przypomni ciepłe, nadmorskie słońce. Zamawiając je do biura, na pewno zadziwisz pozostałych pracowników i dasz im coś niezastąpionego - zdrowie w najsmaczniejszej formie. Skrzynka składa się z 4,5kg darów wziętych prosto z natury. Możesz w niej znaleźć soczyste jabłka w towarzystwie najlepszych sezonowych owoców takich jak brzoskwinie, nektarynki, mandarynki czy kiwi! (Skrzynki w zależności od pory roku mogą różnić się owocami - zawsze staramy się wybierać te sezonowe).

Podaruj komuś bogactwo smaków! Poczta Kwiatowa® - smacznie i zdrowo. Na życzenie możemy zamienić 2 typy owoców sezonowych na wskazane przez klienta.

Zamówienia opłacone do godziny 17:00 doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczamy tego samego dnia po potwierdzeniu telefonicznym. Do wybranych miejscowości doręczamy prezenty także w sobotę.

Dostępność: Cały rok

Skład:
4,5kg owoców, w ich skład wchodzą:
‣Jabłka zielone
‣Jabłka czerwone
‣Gruszki
Latem - owoce letnie: brzoskwinie, nektarynki, śliwki
Zimą - owoce zimowe: kiwi, mandarynki
Skrzynka drewniana

Opinie zobacz więcej

Niespodzianka sie udała na Dzień Matki, owoce przepiekne i smaczne Polecam na 100%
26.05.2020.r. Elzbieta
super!
17.05.2018.r. elzbieta
Po prostu pycha
18.04.2018.r. Marlena
Owoce bardzo smaczne.skrzynka elegancka.POLECAM
23.03.2018.r. Sylwia

Strony 1 do 4 z 5

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje