Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Zając 80 cm to imponująca maskotka przedstawiająca uroczego zająca, który w dwóch wariantach - chłopca i dziewczynki - rozbudzi wyobraźnię każdego dziecka. Z miękkiego, przyjemnego w dotyku materiału wykonana jest ta imponująca maskotka, zapewniając nie tylko radość z przytulania, ale także mnóstwo zabawy i przygód.

Z dużymi, czułymi oczami i szerokimi uśmiechami na pyszczkach, maskotki Zająca 80 cm emanują ciepłem i serdecznością. Ich imponujące rozmiary, osiągające około 80 cm wysokości, czynią je doskonałymi towarzyszami zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

Zając 80 cm to nie tylko zwykła maskotka, ale również wierni przyjaciele, którzy zawsze są gotowi do kochającego przyjęcia. Ich miękkość i delikatność czynią je idealnym prezentem dla każdego, kto pragnie przekazać komuś odrobinę radości i uśmiechu.

Niech Zając 80 cm stanie się nieodłącznym elementem życia, dodając uroku i radości do codziennych chwil. Te urocze maskotki zająca z pewnością szybko zyskają serce każdego, kto ma okazję się z nimi zaprzyjaźnić.

Dostępność: 16.06 - 31.12

Skład:

Pluszowy zając 80 cm - chłopiec/dziewczynka

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje