Solidna marka

Wyszukaj kod pocztowy

Wtorek, 24.04.2018 Imieniny: Grzegorza i Aleksandra

Boże Narodzenie

Boże Narodzenie

Bądź z bliskimi w Święta! Poczta Kwiatowa przygotowała prezenty, którymi oczarujesz rodzinę i przyjaciół. Poznaj naszą bogatą ofertę prezentów na Boże Narodzenie - teraz możesz być posłańcem najpiękniejszych uczuć.
Siatka  Lista  Mała lista 
Siatka  Lista  Mała lista 
loading


Boże Narodzenie

Boże Narodzenie to czas, w którym obdarowywanie nabiera głębszego znaczenia. Kontynuując piękną tradycję, rozpoczetą, według legendy, przez biskupa z Miry, świętego Mikołaja, wkładamy pod choinkę liczne prezenty dla swoich najbliższych. Czasami jednak dzieląca odległość nie pozwala nam na osobiste wręczenie podarunku. Poczta Kwiatowa® świetnie sprawdza się w roli poczciwego staruszka z białą brodą, ubranego w czerwony strój. Doręczamy przenty na cały świat!
Prezenty

Nasza bogata oferta zadowoli każdego klienta, bez względu na wiek! Maskotki, biżuteria, słodycze, czy może coś mocniejszego? Wszystko pięknie zapakowane w oryginalnym koszyku lub eleganckiej skrzyneczce. Powiedz "wesołych świąt" razem z Pocztą Kwiatową®, podaruj radość swoim najbliższym w najpiękniejszy możliwy sposób i bądź z bliskimi mimo dzielącej was odległości!

Opinie klientów

Kwiaty idealnie na czas! Wiązanka zachwyciła! Polecam!!!!

14.04.2018 r. Bożena