Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Zestaw Świąteczny - Andamati to wyjątkowy podarunek, który przeniesie odbiorcę w magiczny świat smaków i aromatów. Skomponowany z najwyższą starannością, zestaw celebruje wyjątkowość chwil spędzanych w gronie bliskich, nadając im szlachetny i świąteczny charakter.

W eleganckiej, przypalanej skrzynce obdarowana osoba znajdzie:
Białe wino Andamati - półsłodkie gruzińskie wino doskonale nadaje się do celebracji i podkreślenia wyjątkowości chwil świątecznych.
Czerwone wino Andamati - półsłodkie gruzińskie wino jest doskonałym towarzyszem zarówno do potraw świątecznych, jak i do relaksujących wieczorów.
Landrynki Cavendish o smaku truskawkowym - te owocowe, kuszące smakołyki doskonale współgrają z winami, dodając nuty słodyczy do świątecznych radości.
Piernik Wesołych Świąt - aby dopełnić atmosferę świąteczną, zestaw zawiera piernik ozdobiony napisem "Wesołych Świąt". To nie tylko smaczny dodatek, ale także wyraz tradycji i ciepła, które towarzyszą Bożemu Narodzeniu.

Zestaw świąteczny - Andamati to nie tylko połączenie doskonałych win i słodkości, ale również wyraz dbałości o szczegóły i wyjątkowości chwil spędzanych w świątecznym otoczeniu. Każdy element zestawu został starannie dobrany, aby tworzyć kompozycję smakową, która przenosi w atmosferę radości i wspólnego świętowania.

Poczta Kwiatowa® Zamówienia opłacone do godziny 17:00 doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczamy tego samego dnia po potwierdzeniu telefonicznym. Do wybranych miejscowości doręczamy prezenty także w sobotę.

Dostępność: 01.12 - 31.12

Skład:
• Piernik Wesołych Świąt - gwiazdka
• Dropsy Cavendish & Harvey truskawkowe (175g)
• Zestaw Andamati Alazani Valley czerwone półsłodkie 0,75
• Zestaw Andamati Alazani Valley białe półsłodkie 0,75l
• Przypalana drewniana skrzynka z wieczkiem

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje