Opinie klientów
Bukiet Serdeczne tulipany
Wszystko bardzo dobrze zorganizowane i dostarczone. Bez zastrzeżeń!
Kryształowy Blask
Jak zawsze wszystko w porządku! Polecam
Bukiet impresja
Wszystko ok, tylko trochę drogo.
Bukiet Wszystkiego najlepszego
Wysoka jakość połączona z wielką kulturą. Dziękuję
Kompozycja na zawsze razem
Kwiaty świeże i przepiękne :) dostawca bardzo miły. Gorąco polecam :)
Bukiet imieninowy
Doskonali. Dziękuję za kapitalną jakość kwiatów i pomoc :)
Tulipanowa Tęcza
Piękne kwiaty, przemiła niespodzianka
Kompozycja kwiatowa z owocami
Zamówienie zostało zrealizowane zgodnie z moim życzeniem. Nie sprawiło problemu odnalezienie adresatki w głębokiej wsi warmińskiej ani wpisanie wierszowanych życzeń na kartce. Siostra była zachwycona - kwiaty przepiękne, owoce świeże. Polecam GORĄCO. Ewa
Bukiet Smak zwycięstwa
Kwiaty spełniły wszelkie oczekiwania, dostawa punktualna i profesjonalna. Polecam!
Słodkie uniesienie
Kwiaty piękne, kurier przemiły. Serdecznie polecam :-)
Bukiet Słoneczny
Usługa wykonana dobrze. Adresat zadowolony to ja też. Dziękuję
Kwiaty - kolorowe tulipany
Bardzo podoba mi się to co robicie dla osób chcących wyrazić swoje uczucia w tej formie xD
Skrzynka z Prosecco niebieska
Jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła obsługa. Wszystko w porządku, termin dostawy dotrzymany. Polecam
Kwiaty Dream
Super
Bukiet Serdeczne tulipany
Doręczenie przesyłki kwiatowej wykonano profesjonalnie - na czas, właściwy adres i bez uszkodzeń - polecam innym zleceniodawcom.
Koszyk migdałowy
Wszystko zgodnie z zamowienien. Goraco polecam.
Od Serca dla Mamy
Gorąco polecam.
Bukiet imieninowy
Wszystko zgodnie z zamowieniem.
Bukiet impresja
Otrzymałam piękny bukiet z różnorodnymi kwiatami i pięknymi życzeniami. Zaskoczenie ogromne i bardzo miłe. Bardzo miła niespodzianka urodzinowa. Oby więcej takich firm. Sympatyczny, uśmiechnięty dostawca. Zadowolenie 100%. Gorąco polecam :)
Kwiaty Erosa
Kontakt przed przywiezieniem i w trakcie bardzo serdeczny - pani uśmiechnięta i bardzo pozytywna
Kwiaty Moje Kochanie
Rewelacyjna niespodzianka!!!!polecam
Kompozycja Radosny Koszyk
Kwiaty świeże i zdrowe. Bardzo ładna kompozycja. Super! Polecam
Bukiet Pachnący (TEST)
Serdecznie polecam - 100 procent
Kwiaty się podobały, liścik także. Zabrakło tylko elementu niespodzianki ponieważ kurier powiadomił odbiorcę kilka godzin wcześniej że wiezie dla niej kwiaty, szkoda.
Bukiet rubinowy
Wszystko ładnie pięknie polecam tylko szkoda ze na ostatnia chwile
Bukiet Słoneczny puchar
Jestem bardzo zadowolona z waszej usługi zadowolona klientka
Ciepłe Pozdrowienia
Bukiet z tulipanów piękny , świeże kwiaty
Dziękuję, że jesteś
Wszystko jak powinno być. Kwiaty eleganckie
