Opinie klientów
Koszyk z winem
Prezent bardzo udany ☺ poczta kwiatowa spisała się bardzo dobrze! Polecam ☺ super niespodzianka dla najbliższych ☺
Bukiet rubinowy
Zawsze na czas :)
Bukiet dużo szczęścia
jest super kwiaciarnia
Bukiet Słoneczny
Polecam, 100% profesjonalizmu.
kwiaty Miłosny Szept
Nie ma do czego się doczepić :)
Prezent dla Kobiety
Polecam. Wszystko szybko, sprawnie i na czas.
Czerwone róże w czarnym pudełku
Super szybko
Kwiaty Dream
Niespodzianka się udała
Kwiaty - kolorowe tulipany
Ekspresowa dostawa
Bukiet Dyplomata
Dziekuje, bukiet był śliczny i doręczony w wybranym przedziale czasowym.
Kwiaty powabne
piekne biale roze, polecam
Kwiaty powabne
piekne biale roze, bukiet warty polecenia, pozdrawiam
Koszyk z winem
Adresatka zachwycona :)
Tulipanowa Tęcza
Piekny bukiet dostarczony na czas. Pelny profesjonalizm. Serdecznie polecam.
Bukiet Serduszka
Najważniejsze to szybko i wygodnie! Bukiety też są piękne :)
Bukiet Splendor
Dostawa na czas zgodna z zamówieniem, kwiaty sprawiły mamie ogromną niespodziankę,
Kwiaty świeże ...śliczne. Bukiet zrobiony estetycznie. 99 róż to wyzwanie dla każdego. Pan, który doręczył bukiet był bardzo miły i sympatyczny. Ja jestem bardzo zadowolona
Bukiet Słoneczny
Jestem mega zadowolona kwiaty świeże bukiet przepiękny Pani dostawca mila uprzejma
Kwiaty Erosa
polecam Piękne kwiaty wsztstko na czas
Kwiaty gratulacyjne dla rodziców
Polecam wszystkim którzy mają wątpliwości czy adresat będzie zadowolony. Zapewniam ,że będzie. Moi rodzice popłakali się że szczęścia. Dziękuję za tak cudowna obsługe. Ps. Kwiaty i tort piękniejsze niż na zdjęciach. Pozdrawiam. Anita Sielawa.
Proszę podziękować miłości mojego życia za te kwiaty. Gdyby tylko wiedział jak ja go Kocham i jak za nim tęsknię. Szymek
Bukiet impresja
miło,ale nie wiem od kogo :)
Dziękuję Ci za mój pierwszy rower
Super sprawa
Słodkie uniesienie
Zawsze wszystko zgodnie z opisem. Polecam.
Bukiet impresja
Wszystko w jak najlepszym porządku. -jestem osoba odbierajaca , nie przekazujaca .. Wiec od mojej strony wszystko dobrze :)
Kwiaty Moje Kochanie
Doręczono Idealne na czas jaki chciałem i to w Niedzielę! Kwiaty zrobiły niesamowity efekt! Dziękuję i Gorąco polecam :)
Kwiaty Dzień Dobry
RZETELNA I SZYBKA OBSŁUGA
