Opinie klientów

Bezbłędnie działająca poczta! Można dokładnie wszystko omówić, w sytuacji „kryzysowej” nawet zmienić godzinę dostarczenia kwiatów; przesyłka dostarczona błyskawicznie. Bukiet przepiękny!

Jestem bardzo zadowolona z dostarczonej o czasie przez miłego kuriera

Super Pani kurier, dostarczyła bukiet pod samą restaurację bo nie było mnie na miejscu. Polecam jak najbardziej.

Tak trzymać. Pozdrawiam

Usługa była wykonana na czas, piękny bukiet. Polecam :)

Piękny bukiet i miła dostawa ???

Duży wybór, przystępne ceny, łatwość składania zamówienia. Idealne rozwiązanie by sprawić komuś przyjemność bądź zrobić niespodziankę.

Pani kurier przemiła ❤️ Jeszcze raz dziękuję ❤️

Dzien dobry bukiet piękny ale niektóre róże gorszej jakości po 2 dniach padły ?

Dostawa zrealizowana zgodnie z zamówieniem.

Była to wiązanka na grób mojego taty. Róże piękne i świeże. Dziękuję

Wszystko na piątkę

Jestem bardzo zadowolona, bardzo sympatycznie i profesjonalnie

Jestem bardzo zadowolony z uslug poczty kwiatowej oby tak dalej życzę dalszych sukcesów pozdrawiam Roman Górski Poznań

Bukiet przepiękny, mama szczęśliwa, dziękuję

Super Babcia była przeszczesliwa, bukiet piękny i pachnący Super

Łatwo zamowic

Wiązanka zachwycająca, iście królewska - polecam, polecam, polecam

Jestem bardzo zadowolona, kwiaty piękne, pięknie zapakowane polecam

Die przemiłe Panie dosyarczyły mi piękne róże! Kwiaty miały piękne mięsiste pąki, a pachną obłędnie. Dziękuję.

Polecam przesyłka dotarła kwiatki piękne ?

Super sprawna obsługa Kurierzy skuteczni aż miło... Walczą do upadłego o dostarczenie przesyłki. Jestem niesamowicie miło zaskoczony skutecznością i desperacją w dostarczeniu zamówionych bukietów. GORĄCO POLECAM!!!

Był to mój pierwszy raz z Wami. Ogólnie wszystko na czas, zgrabnie i jak należy. Jedyne co bym zmienił to aktualizacje statusów na "trochę żwawiej". Nowy klient przy pierwszej dostawie może się zastanawiać czy o wyznaczonej godzinie dotrze przesyłka.

Przesyłka super zabezpieczona i zapakowana

Kwiaty bardzo ładne , żona zadowolona i zaskoczona ?? Tylko późno dostawa była ale w czasie do godziny 20, także wszystko super

Jestesmy bardzo zadowoleni kwiaty przepiekne.

Kwiaty świeże, świetnie przygotowane do transportu, opakowanie bardzo estetyczne. Polecam wszystkim

Polecam,przyjemnie i profesjonalnie.

Profesjonalizm i przepiękne kwiaty, zarówno jeśli chodzi o estetykę kompozycji florystycznej jaki i jakość i świeżość kwiatow.

Profesjonalizm w każdym szczególe, począwszy od jakości przygotowanego bukietu po formę przekazania, :) Serdecznie polecam przyszłym klientom.