Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Promienne róże w ręcznie wykonanym, białym pudełku. Estetyczne połączenie minimalizmu ozdób i naturalnego piękna kwiatów nadają kompozycji ekskluzywnego charakteru. Jest on zatem tą propozycją, która idealnie sprawdza sie jako prezent na walentynki, urodziny czy ślub.

Produkt Delimaro™ typu flowerbox - żółte róże w stonowanym, białym pudełku będą stanowiły słoneczny podarunek dla bliskich: przyjaciół, rodziny, jubilata lub solenizanta. Doskonale pasują także do uroczystości o podniosłych charakterze czy tematycznych gali.

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkt pochodzi z serii diamond collection Poczty Kwiatowej ®. Produkty Delimaro dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.

RozmiarMałyŚredniDuży
Œrednica11 cm17.5 cm29 cm
Ilość różok. 7-9ok. 15-20ok. 30-40
Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę róż od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość róż zależy od aktualnie dostępnych jej rozmiarów.

Dostępność: Cały rok

Skład:
żółte róże
białe pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Rewelacja pod każdym względem!!❤️
08.09.2022.r. Weronika
Wszystko się zgadza, są takie jak na zdjęciu, piękne i pachnące
26.11.2019.r. Anastazja
Bukiet piękny, jednak nie dotarł na czas.
20.05.2018.r. Iza
Mama zachwycona, aż się popłakała ze szczęścia... Polecam każdemu
18.04.2018.r. Wojciech

Strony 1 do 4 z 5

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje