Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Promienne róże w ręcznie wykonanym, białym pudełku. Estetyczne połączenie minimalizmu ozdób i naturalnego piękna kwiatów nadają kompozycji ekskluzywnego charakteru. Jest on zatem tą propozycją, która idealnie sprawdza sie jako prezent na walentynki, urodziny czy ślub.

Produkt Delimaro™ typu flowerbox - żółte róże w stonowanym, białym pudełku będą stanowiły słoneczny podarunek dla bliskich: przyjaciół, rodziny, jubilata lub solenizanta. Doskonale pasują także do uroczystości o podniosłych charakterze czy tematycznych gali.

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkt pochodzi z serii diamond collection Poczty Kwiatowej ®. Produkty Delimaro dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.

RozmiarMałyŚredniDuży
Œrednica11 cm17.5 cm29 cm
Ilość różok. 7-9ok. 15-20ok. 30-40
Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę róż od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość róż zależy od aktualnie dostępnych jej rozmiarów.

Dostępność: Cały rok

Skład:
żółte róże
białe pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Rewelacja pod każdym względem!!❤️
08.09.2022.r. Weronika
Wszystko się zgadza, są takie jak na zdjęciu, piękne i pachnące
26.11.2019.r. Anastazja
Bukiet piękny, jednak nie dotarł na czas.
20.05.2018.r. Iza
Mama zachwycona, aż się popłakała ze szczęścia... Polecam każdemu
18.04.2018.r. Wojciech
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.