zakończenie roku

 • Podziękuj nauczycielom z tymi kompozycjami!

  Koniec czerwca jest wyczekiwany przez każdego ucznia i nauczyciela. Coraz większa ilość ciepłych dni daje się we znaki, a przesiadywanie w szkole zaczyna być jeszcze bardziej męczące. Nie należy jednak zapominać o tym, że poprzednie miesiące były przepełnione dużą ilością nauki i wieloma wspaniałymi chwilami, za które trzeba podziękować nauczycielom!

  Bukiet dla nauczyciela na zakończenie roku szkolnegoWybór najpiękniejszych kwiatów dla nauczycieli

  Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że kwiaty to najczęściej wybierany upominek dla nauczycieli. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego - to bezpieczne rozwiązanie, które trafia w gusta każdego i zawsze wywołuje uśmiech na twarzy. Piękny bukiet wybrany z myślą o konkretnej osobie to wspaniała pamiątka, która będzie idealną dekoracją mieszkania lub domu. Nie da się ukryć, że wybór kwiatów wiosną i latem jest ogromny i niełatwo wybrać wiązankę spośród tak wielu dostępnych. Dla ułatwienia, przedstawiamy kilka propozycji, które idealnie sprawdzą się na tę okazję. Kwiaty Pamiętam o Tobie to wspaniały bukiet sporej wielkości, który można podarować wychowawcy - osobie, która przez kilka lat wstawia się za swoją klasą, zabiera uczniów na ciekawe wycieczki i przekazuje ogrom wiedzy (nie tylko tej typowo szkolnej!). Wyróżnia się połączeniem gerberów, margaretek i róż w żywych kolorach, które z pewnością przyciągną wzrok. Bukiet Sto lat to z kolei nieco mniejsza propozycja składająca się z róż herbacianych w zachwycającym, pomarańczowym odcieniu - stanowi idealny upominek dla innych nauczycieli.

  Nietuzinkowe propozycje na zakończenie roku szkolnego

  A co w przypadku, gdy uczniowie chcieliby zaskoczyć nauczycieli nieco bardziej oryginalnym podarunkiem? W takim przypadku wspaniale sprawdzą się kwiaty w innych formach niż tradycyjny bukiet składający się z kwiatów ciętych. Jedną z takich propozycji jest Kompozycyjna Finezja - przepiękny kosz wypełniony trzydziestoma różami w jasnym odcieniu. Produkt jest bardzo duży i sprawia bardzo dobre wrażenie, dlatego wspaniale sprawdzi się jako podziękowanie za kilka wspólnie spędzonych lat, na przykład dla wychowawcy z okazji zakończenia szkoły. Innym, popularnym w ostatnim czasie rozwiązaniem są flowerboxy, czyli kwiaty w pudełku. To dobra alternatywa dla tradycyjnych wiązanek, ponieważ wygląda bardzo elegancko, a przy tym jest trwała i nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Dzięki tym cechom będzie towarzyszyć nauczycielowi bardzo długo, a każde spojrzenie na taki upominek wywoła uśmiech na twarzy i przywoła miłe wspomnienia.

  Drobny upominek jako alternatywa dla kwiatów

  Zdarza się też tak, że nauczyciel lub nauczycielka nie są miłośnikami kwiatów - ani tych w tradycyjnych formach, ani propozycji w nieco bardziej oryginalnych odsłonach. Co w takiej sytuacji? Najlepiej wybrać drugi najbezpieczniejszy i uwielbiany przez wszystkich upominek, jakim są słodkości! Truskawki w czekoladzie z różyczkami to przykład produktu, który powinien spodobać się każdemu. Pyszne, soczyste truskawki skąpane w czekoladzie wysokiej jakości w połączeniu z drobnymi, czekoladowymi różyczkami to prezent idealny dla nauczyciela. Rozwiązaniem dla niezdecydowanych jest Słodka niespodzianka - połączenie kwiatów i słodyczy w ciekawej formie.

  Powyższe propozycje to tylko przykłady wiązanek, które fantastycznie sprawdzą się jako podziękowanie dla nauczycieli, którzy wkładają ogrom wysiłku i cierpliwości w to, aby przekazać swoim uczniom możliwie jak najwięcej wiedzy. Warto wybrać którąś z nich i wyrazić wdzięczność za kilka poprzednich miesięcy spędzonych wspólnie.

 • Dziękujemy nauczycielom - kwiaty na zakończenie roku szkolnego

  Czerwiec to miesiąc, którego wyczekują wszyscy uczniowie… i nauczyciele trochę też. Zbliżające się wakacje już czuć w nagrzanym słońcem powietrzu, ale wcześniej trzeba zakończyć kolejny przeżyty rok szkolny pełen pracy i trudów zdobywania edukacji. Warto podziękować nauczycielom za wszystko, co robią dla swoich uczniów. Za ich entuzjazm i niesłabnącą chęć pomocy. Jak to zrobić? Oczywiście najlepiej sprawdzą się kwiaty! Czytaj dalej

2 produkt(ów)