Srebrne Jabłka 2015 – gala magazynu PANI

W wyjątkowym dniu, na który musieliśmy czekać aż cztery lata, bo 29 lutego 2016 r. w Warszawie odbyła się uroczysta Gala wręczenia „Srebrnych Jabłek” miesięcznika PANI. W tym roku, podobnie jak w roku ubiegłym, z przyjemnością przygotowaliśmy bukiety kwiatów dla laureatów plebiscytu, a także zadbaliśmy o florystyczne dekoracje stołów.

Prezentowanie przez cały rok na łamach magazynu PANI niezwykłych historii miłosnych znanych par to już tradycja. W każdym numerze miesięcznika przedstawiana była jedna para, z kolei dzięki głosom oddawanym przez Czytelniczki wyłoniono zwycięską Parę Roku 2015.

Wśród nominowanych w poszczególnych numerach znaleźli się:

PANI nr 01/15 - Agnieszka Amaro i Wojciech Modest Amaro
PANI nr 02/15 - Marieta Żukowska i Wojciech Kasperski
PANI nr 03/15 - Magdalena i Borys Lankoszowie
PANI nr 04/15 - Ewa Telega i Andrzej Domalik
PANI nr 05/15 - Roma Gąsiorowska-Żurawska i Michał Żurawski
PANI nr 06/15 - Barbara i Dariusz Michalczewscy
PANI nr 07/15 - Aleksandra Popławska i Marek Kalita
PANI nr 08/15 - Agnieszka i Piotr Głowaccy
PANI nr 09/15 - Katarzyna Bonda i Mariusz Czubaj
PANI nr 10/15 - Marzena Mróz-Bajon i Filip Bajon
PANI nr 11/15 - Dorota Palmowska i Michał Urbaniak
PANI nr 12/15 - Mirella i Jerzy Dudkowie

W wyniku głosowania Czytelniczek wyróżniono trzy pierwsze miejsca. I miejsce zdobyli Mirella i Jerzy Dudkowie, II miejsce: Dorota Palmowska i Michał Urbaniak, a III miejsce: Roma Gąsiorowska-Żurawska i Michał Żurawski. Do właśnie do tych par powędrowały Srebrne Jabłka.

Tegorocznej Gali towarzyszył wyjątkowy występ Hanny Banaszak. Na plebiscycie nie brakowało też wielu gwiazd polskiego show-biznesu m.in. Marty Żmudy-Trzebiatowskiej, Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, Agnieszki Szulim czy Margaret.

Jako jeden z partnerów Gali wręczenia Srebrnych Jabłek 2015 wykonaliśmy specjalne bukiety oraz florystyczne dekoracje, o jakie zadbali floryści Poczty Kwiatowej.