Sezon komunijny - co można podarować?

Sezon komunijny trwa w pełni. Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest znalezienie odpowiedniego podarunku: kwiaty, biżuteria, a może coś zupełnie innego? Dowiedz się, co podarować z naszego dzisiejszego artykułu!

Kwiaty na komunię - które wybrać?

Przede wszystkim koniecznie należy rozpocząć od kwiatów, których nie może zabraknąć przy okazji żadnej, ważnej uroczystości! W przypadku wszelkiego rodzaju świąt kościelnych, jak chrzest, komunia czy też ślub, zazwyczaj stawia się na rośliny w białym kolorze, które powszechnie są uznawane za jeden z symbolów niewinności. Dlatego właśnie jesteśmy przekonani, że tego typu subtelny bukiet z uroczym przystrojeniem może nadać się rzeczywiście bardzo dobrze. Naszą pierwszą dzisiejszą propozycją będą kwiaty powabne. Niewątpliwy klasyk, czyli eleganckie białe róże zostały tutaj zestawione z dużą dawką zieleni, i delikatną gipsówką. Całość prezentuje się naprawdę niezwykle i na pewno wspaniale nada się na tak wyjątkowy dzień. Innym, równie dobrym rozwiązaniem będą Kwiaty Dla Złotowłosej, które oczywiście sprawdzą się dla znacznie szerszego grona niż wyłącznie dla złotowłosych! Jest to bardzo urocza propozycja, w przypadku której prym wiodą delikatne, białe gerbery. Jednak pozytywnej energii całości nadają żółte róże wraz z zielenią dekoracyjną, które sprawiają, że całość emanuje wiosennym klimatem.

Zestaw prezentowy w sam raz na pierwszą komunię

Jaki zestaw prezentowy dobrze się sprawdzi? Wybierając odpowiedni musimy koniecznie mieć na uwadze okoliczności, a także to, kogo planujemy obdarować. Idealną opcją będzie, chociażby kosz Prezent na Komunię. Bardzo ważne jest, aby podkreślić, że w jego wnętrzu znajduje się najważniejsza, katolicka księga, czyli Biblia w wydaniu specjalnie dostosowanym dla dzieci. Do tego, naszym najmłodszym na pewno do gustu przypadnie uroczy, pluszowy miś oraz zestaw niesamowitych słodyczy, jak pralinki Rafaello, wysokiej jakości duńskie ciasta czy porządna, szwajcarska czekolada. Nie można zapomnieć też, że całość wzbogacono o piękną kartkę, która będzie wspaniałym wspomnieniem wyjątkowego dnia. Wspaniałą opcją będzie też kolorowy prezent pełny tego wszystkiego, co dzieci uwielbiają, czyli jajka niespodzianki, żelki, cukierki oraz, co może okazać się szczególnie ciekawe - kolorowe, czekoladowe kredki!

Podarunek z maskotka

Pamiętajmy, że dzieci komunijne to nadal dzieci, dlatego na pewno ucieszą się z uroczych zestawów z maskotkami. Na przykład niesamowicie prezentuje się zestaw Delimaro z niebieskim słoniem. Podstawą jest tutaj delikatny flowerbox w niebieskim pudełku, gdzie umieszczono piękne biało-różowe goździki. Do tego całość wzbogacono o śliczną, maskotkę w kształcie słonia! Wspaniale naszym zdaniem nadadzą się również eleganckie kwiaty Lśnienie. Tutaj eleganckie, herbaciane róże przystrojone piękną wstążką zostały zestawione z uroczym misiem, który na szyi posiada elegancką wstążeczkę!

Prezenty na komunię bez wątpienia powinny podkreślać wagę tego wyjątkowego dnia. Jednocześnie pamiętajmy, że dzieci to wciąż dzieci i obowiązkowo powinniśmy sprawić im miłą niespodziankę.