Kwiaty dla promotora - jak podziękować za wsparcie?

Sezon obron prac licencjackich i magisterskich trwa. Nieodzowną tradycją jest, że studenci, w ramach podziękowania za wsparcie, wręczają promotorowi kwiaty, dlatego właśnie dzisiaj prezentujemy najpiękniejsze kompozycje na tą okazję.

Bukiet SplendorPowiedz “dziękuję” z pomocą róż

Róże należą do niekwestionowanych klasyków, które odpowiednio dobrane, wspaniale sprawdzą się na każdą okazję. Szukając kompozycji, która pomoże nam podziękować za wsparcie, okazane w trakcie pisania pracy magisterskiej czy licencjackiej, warto jest zwrócić uwagę na fantastyczny bukiet Splendor, który szczególnie przypadnie do gustu miłośnikom prostych i tradycyjnych rozwiązań. Składa się na niego osiemnaście pięknych kwiatów, w kolorze pomarańczy, które będą cudownym wyrazem uznania wobec osoby, która tak mocno nas wspierała. Równie eleganckim pomysłem, który pomożesz nam okazać same pozytywne emocje, lecz jednocześnie posiadającym nutkę kobiecości jest kompozycja Pastelowa, czyli różowe kwiaty z subtelnym przybraniem. Zostając w tej kolorystyce, warto jest zwrócić uwagę na trochę bardziej szaloną propozycję, z aż trzydziestu róż umieszczonych w uroczym koszu, czyli kompozycja Finezja.

Podziękowania pełne koloru

W roli prezentu dla promotora fantastycznie sprawdzi się wiele mieszanych kompozycji, koniecznie w kolorowym wydaniu - w końcu jest to bardzo radosny dzień dla wszystkich!  Zamiast bić brawo w ramach uznania dla osoby, która pomogła nam w przygotowaniu pracy dyplomowej, znacznie lepszym pomysłem, będzie podarowanie Bukietu Aplauz. Uwagę w nim przykuwają przede wszystkim duże, lecz jednocześnie bardzo subtelne lilie, które połączone zostały z czerwonymi różami. Wiele świeżości kompozycji nadaje wyrazista zieleń dekoracyjna. Zwolennicy margaretek wybiorą jednak oszałamiający bukiet Dream, w którym znajdują się one w biało - czerwonych barwach. Powabności dodają różowe akcenty oraz biała gipsówka. Piękny uśmiech na twarzy promotora wywoła bukiet Promienny, który chociaż utrzymany w bardziej stonowanej kolorystyce niż dwa poprzednie, na myśl przywodzi gorące słońce, w końcu zaraz rozpoczniemy wszyscy beztroskie wakacje, tak wyczekiwane w stresującym okresie przed obrona.

flowerbox z pralinkamiBukiet dla promotora z odrobiną słodyczy

Jeśli jednak uważamy, że same kwiaty to za mało, wybierzmy opcję w zestawie ze słodyczami. Kompozycja Dziękuję, że jesteś to delikatne czerwone róże, obwiązane satynową wstążką, razem z czekoladkami Merci, co po francusku oznacza “Dziękuję”. Bez wątpienia jest to idealny zestaw, aby wyrazić wdzięczność. Kwiaty w tym odcieniu, jednak w trochę odmiennym wydaniu, bo umieszczone w stylowym, czarnym pudełku to nic innego jak Flowerbox z czekoladkami Delimaro. Ręcznie wyrabiane praliny, które znajdują się w zestawie zachwycają eleganckim wyglądem, a także smakiem, będącym w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienie.

Pisanie pracy dyplomowej nie zawsze jest procesem łatwym i przyjemnym, jednak przy wszelkich problemach możemy liczyć właśnie na wsparcie naszego promotora, dlatego dobrze jest odpowiednio mu podziękować.