Gala miesięcznika PANI - Srebrne Jabłka 2014

23 lutego w warszawskim hotelu InterContinental odbyła się gala miesięcznika Pani, podczas której, jak co roku, zostały wręczone Srebrne Jabłka dla najbardziej zgranych par w show-biznesie.

Laureaci statuetek wyłaniani są przez czytelniczki czasopisma, które przez cały rok w ramach cyklu Partnerzy zapoznawały się z historiami danych par. Podczas tegorocznej gali największe uznanie dla łączącego ich uczucia oraz wspólnych pasji otrzymali państwo prof. Jerzy Bralczyk z żoną - Lucyną Kiwil. Drugie miejsce przyznano nieobecnym na gali Kamilowi Stochowi oraz jego żonie ? Ewie Bilan-Stoch. Trzecie miejsce na podium zajęli Władysław i Anna Kozakiewiczowie.

Podczas tegorocznej uroczystości została po raz pierwszy przyznana nagroda specjalna magazynu, którą redaktor naczelna Pani, Małgorzata Domagalik, wręczyła Korze i Kamilowi Sipowiczom. Wszyscy laureaci zostali nagrodzeni pięknymi bukietami z białych róż, przygotowanymi przez florystów Poczty Kwiatowej.

Uroczyste obchody, w tym wspaniałą kolację, uświetnił występ Zbigniewa Wodeckiego oraz subtelne kwiatowe dekoracje stołów i recepcji również skomponowane przez Pocztę Kwiatową.