Co dać szefowi? Pomysły na prezent!

Wybór prezentu dla szefa z całą pewnością nie jest łatwy, co powodowane jest ogromnymi możliwościami, które oferuje nam dzisiejszy rynek. Jednak to dobrze, ponieważ mamy jednocześnie pewność, że znajdziemy odpowiedni podarunek. Jaki prezent dla szefa będzie najlepszy? Lepiej postawić na coś praktycznego, czy może wybrać coś bardziej spersonalizowanego? Jakie kwiaty dla szefa będą najlepszym wyborem? Tego dowiesz się w poniższym artykule!

Co dać szefowi? Pomysły na prezent!Prezent dla szefa - co wybrać?

Dla większości pracowników wybór prezentu dla szefa, np. z okazji jego urodzin, może być stresujący, ponieważ opcji jest naprawdę dużo. Wiele osób decyduje się na zakup podarunku związanego z zainteresowaniami szefa, np. jeśli lubi jakiś gatunek muzyki lub ma swojego ulubionego wykonawcę, to śmiało można podarować mu nową płytę CD czy winylową, jeśli wiemy, że ma gramofon. Można również spersonalizować podarunek dla szefa i wybrać, np. kubek z zabawnym napisem lub kalendarz, który będzie zawierał kultowe teksty szefa. Jeśli jednak nie jesteście pewni, co mogłoby się spodobać szefowi, to można postawić również na neutralny upominek w postaci książki, pióra czy przydatnego gadżetu związanego z branżą, w której pracujecie. Świetnym podarunkiem dla szefa będzie również organizer na biurko czy dzbanek, który będzie miał w swoim gabinecie. Opcji jest naprawdę wiele!

Czy kwiaty dla szefa to dobry pomysł?

Mit powielany przez kolejne pokolenia, który mówi o tym, że mężczyznom nie powinno się wręczać kwiatów, na szczęście jest coraz mniej popularny, a dawanie kwiatów Panom wydaje się czymś zupełnie normalnym. Kompozycje kwiatowe wręczamy, aby wyrazić swój szacunek, podziw, ale również, kiedy chcemy jakiemuś mężczyźnie podziękować czy po prostu sprawić, aby jego dzień był lepszy. Jeśli chcesz wręczyć swojemu szefowi kwiaty, to wcześniej upewnij się, że dyrektor nie ma nic przeciwko wręczeniu kwiatów, ponieważ nie chcesz go oczywiście zawstydzić czy postawić w niezręcznej sytuacji.

Jakie kwiaty dla szefa?

Jeśli nie jesteś pewny, jaki konkretnie bukiet dla szefa wybrać, to poniżej przedstawiamy trzy nasze propozycje:

  • Bukiet paryski - ta kompozycja składa się z czerwonych róż, żółtych i pomarańczowych goździków, czerwonych margaretek oraz zieleni dekoracyjnej. To idealna kwiatowa propozycja właśnie dla szefa! 
  • Bukiet Serdeczne tulipany - tulipany lubi większość osób, a jedną z nich może być Twój szef, dlatego świetnym wyborem będzie bukiet składający się z dwudziestu pięciu pomarańczowych tulipanów oraz gipsówki.
  • Słoneczny bukiet - doskonałą propozycją jest również słoneczny bukiet, w której skład wchodzą czerwone róże, słoneczniki, hortensje, hypericum i zieleń dekoracyjna. Całość jest pięknie otoczona kolorową kryzą.

Mamy nadzieję, że teraz już wiesz, co dać szefowi. Warto wcześniej się zastanowić i przypomnieć, czy szef może sam nie zasugerował, czego mu brakuje!