TOP 4 prezenty na Dzień Ojca

Zbliża się Dzień Ojca. Warto rozpocząć już poszukiwania najlepszego prezentu, aby wyrazić swoją wdzięczność oraz szacunek. Tylko na jaki upominek dla taty się zdecydować? Oto 4 najlepsze prezenty na Dzień Ojca.

Bukiet słoneczny

Bukiet dla tatyKwiaty kojarzą się głównie z delikatnością i prezentem idealnym tylko dla kobiet. Nic bardziej mylnego. Dobrze skomponowane kwiaty mogą posiadać mocny charakter oraz przekazywać wiele wspaniałych emocji również dla mężczyzn. Oni także potrafią docenić ich piękno oraz wyrażane nimi uczucia. Dlatego bardzo dobrą propozycją prezentu jest Bukiet Słoneczny, który w swoim składzie posiada żółte gerbery, róże i lilie. Jego jasna barwa kojarzy się z radością, beztroską i uśmiechem. W wielu krajach żółte kwiaty oznaczają siłę, szacunek i władzę. Dlatego wybierając bukiet, warto zdecydować się właśnie na słoneczną kompozycję.

Flowerbox z whiskey

Wiadomo już, że kwiaty mogą posiadać swój wyjątkowy charakter, który idealnie nadaje się do sprezentowania głowie rodziny. Aby zaskoczyć tatę niebanalnym prezentem z okazji Dnia Ojca, warto wybrać okrągły, czarny Flowerbox z kontrastującymi czerwonymi różami. Cały zestaw dopina wysokiej jakości whiskey. Jest to idealny prezent dla dojrzałych mężczyzn lubiących mocniejsze, eleganckie trunki.

Bukiet z piwem

Dla ojców, którym przydałby się relaks w domowym zaciszu, przygotowany został przepiękny bukiet osiemnastu herbacianych róż w zestawie z sześciopakiem dobrego piwa. Jeżeli tata dużo pracuje, z pewnością doceni takowy prezent, dzięki któremu będzie mógł usiąść wygodnie w fotelu i odpocząć od ilości zadań oraz informacji.

Storczyk w doniczce

Wiadome jest, że ojcowie posiadają wiele na głowie, dlatego dla tych najbardziej zakręconych ojców, którzy mogliby zapominać o regularnej wymianie wody w przypadku kwiatów ciętych, istnieje alternatywa. Świetnym pomysłem jest zakup kwiata doniczkowego. Najpiękniejszy jest storczyk, którego znaleźć można w wielu wariantach kolorystycznych. Jednak dla bardziej wymagających osób, oferta poszerzyła się między innymi o Monstery, Draceny i Sanseverie, które sprawdzą się idealnie jako prezent, ponieważ mogą ozdabiać sypialnię bądź miejsce pracy taty i przypominać mu regularnie o tym, jak duże ma wsparcie w swoich dzieciach.

Trzeba wziąć pod uwagę, że tegoroczny Dzień Taty wypada w niedzielę. Warto zdecydować się i zakupić prezent z większym wyprzedzeniem z dostawą na 23 czerwca. Dzięki temu prezent będzie mógł być skompletowany wcześniej i w Dzień Ojca na ustach taty pojawi się szczery uśmiech, gdy kurier zapuka do drzwi i wręczy mu prezent od ukochanego dziecka.