Przygotuj dom na Halloween - pomysł na aranżacje

Nie można zaprzeczyć, że kultura Zachodu ma wielki wpływ na obecne trendy. Mimo tego, że Halloween najbardziej powszechnie obchodzi się w Stanach Zjednoczonych, jego popularność rośnie również w innych krajach. My też możemy przystąpić do zabawy, na przykład poprzez udekorowanie domu na Halloween. Poznaj nasze pomysły na aranżacje! 

Bukiet na Halloween

Strasznie i pięknie - czy to w ogóle możliwe? Okazuje się, że tak! Jeśli wstawimy do naszego domu efektowny bukiet z jabłkami, nasze wnętrze zyska niepowtarzalny element. Nawet pośród jesiennych i halloweenowych dekoracji będziemy mogli cieszyć się pięknem kwiatów. Wraz z bukietem otrzymamy zestaw słodyczy, co przyda się, gdy ktoś zadzwoni do naszych drzwi, oczekując cukierków! Kwiaty na Halloween sprawdzą się wspaniale!

Dekoracje z dyni

Trudno wyobrazić sobie Halloween bez dyni. To najbardziej rozpoznawalny element tego święta. Dynię możemy wykorzystać jako dekorację lub schowek na cukierki. Aby to uczynić, będziemy musieli ją wydrążyć, a następnie wyciąć kształt, jaki nas interesuje. To zadanie początkowo może wydawać się trudne, ale jeśli zobaczymy efekty naszej pracy, na pewno będziemy usatysfakcjonowani! Dekoracje z dyni zawsze będą modne i trafione, warto więc na nie postawić

Lampiony i świece

W październikowe dni bardzo szybko robi się ciemno, należy więc zadbać o odpowiednie oświetlenie. Możemy wybrać lampiony w halloweenowym stylu, postawne, o ciekawych kształtach, którego dodadzą klimatu naszemu wnętrzu. Bezpieczną opcją będą też świece, które wprowadzą nas w niepowtarzalny nastrój. Zwróćmy uwagę, aby w przypadku świec zapachowych wybrać aromat, który będzie pasować do jesieni! 

Upiorne ozdoby 

Nie zapominajmy o upiornych elementach! Nie musimy kupować plastikowych ozdób ze sklepu - wiele dekoracji możemy zrobić sami. Wytnijmy papierowe pająki, przygotujmy sylwetkę ducha, wyciągnijmy z piwnicy starą miotłę, która może nawiązywać do postaci wiedźmy. Pobudźmy wyobraźnię i wykorzystajmy różne przedmioty! 

Jeśli planujemy urządzić halloweenowe z jakimś motywem przewodnim, możemy zadbać o pasujące dekoracje, na przykład aranżacje kwiatowe. Bukiet "Szalony Kapelusznik" będzie idealny na imprezę w baśniowym klimacie. Świetną opcję stanowią również balony z helem  nawiązujące do różnych postaci, które też nadadzą się na tematyczne spotkanie. 

Halloween to wspaniała okazja na dobrą zabawę. Możemy popuścić wodze fantazji zarówno podczas przygotowywania oryginalnego stroju, jak i w aranżacji naszego domu! Halloweenowe dekoracje będą hitem, a do tego urozmaicą naszą przestrzeń.