Podziękuj nauczycielom z tymi kompozycjami!

Koniec czerwca jest wyczekiwany przez każdego ucznia i nauczyciela. Coraz większa ilość ciepłych dni daje się we znaki, a przesiadywanie w szkole zaczyna być jeszcze bardziej męczące. Nie należy jednak zapominać o tym, że poprzednie miesiące były przepełnione dużą ilością nauki i wieloma wspaniałymi chwilami, za które trzeba podziękować nauczycielom!

Wybór najpiękniejszych kwiatów dla nauczycieli

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że kwiaty to najczęściej wybierany upominek dla nauczycieli. Nie ma w tym absolutnie nic dziwnego - to bezpieczne rozwiązanie, które trafia w gusta każdego i zawsze wywołuje uśmiech na twarzy. Piękny bukiet wybrany z myślą o konkretnej osobie to wspaniała pamiątka, która będzie idealną dekoracją mieszkania lub domu. Nie da się ukryć, że wybór kwiatów wiosną i latem jest ogromny i niełatwo wybrać wiązankę spośród tak wielu dostępnych. Dla ułatwienia, przedstawiamy kilka propozycji, które idealnie sprawdzą się na tę okazję. Kwiaty Pamiętam o Tobie to wspaniały bukiet sporej wielkości, który można podarować wychowawcy - osobie, która przez kilka lat wstawia się za swoją klasą, zabiera uczniów na ciekawe wycieczki i przekazuje ogrom wiedzy (nie tylko tej typowo szkolnej!). Wyróżnia się połączeniem gerberów, margaretek i róż w żywych kolorach, które z pewnością przyciągną wzrok. Bukiet Sto lat to z kolei nieco mniejsza propozycja składająca się z róż herbacianych w zachwycającym, pomarańczowym odcieniu - stanowi idealny upominek dla innych nauczycieli.

Nietuzinkowe propozycje na zakończenie roku szkolnego

A co w przypadku, gdy uczniowie chcieliby zaskoczyć nauczycieli nieco bardziej oryginalnym podarunkiem? W takim przypadku wspaniale sprawdzą się kwiaty w innych formach niż tradycyjny bukiet składający się z kwiatów ciętych. Jedną z takich propozycji jest Kompozycyjna Finezja - przepiękny kosz wypełniony trzydziestoma różami w jasnym odcieniu. Produkt jest bardzo duży i sprawia bardzo dobre wrażenie, dlatego wspaniale sprawdzi się jako podziękowanie za kilka wspólnie spędzonych lat, na przykład dla wychowawcy z okazji zakończenia szkoły. Innym, popularnym w ostatnim czasie rozwiązaniem są flowerboxy, czyli kwiaty w pudełku. To dobra alternatywa dla tradycyjnych wiązanek, ponieważ wygląda bardzo elegancko, a przy tym jest trwała i nie wymaga szczególnej pielęgnacji. Dzięki tym cechom będzie towarzyszyć nauczycielowi bardzo długo, a każde spojrzenie na taki upominek wywoła uśmiech na twarzy i przywoła miłe wspomnienia.

Drobny upominek jako alternatywa dla kwiatów

Zdarza się też tak, że nauczyciel lub nauczycielka nie są miłośnikami kwiatów - ani tych w tradycyjnych formach, ani propozycji w nieco bardziej oryginalnych odsłonach. Co w takiej sytuacji? Najlepiej wybrać drugi najbezpieczniejszy i uwielbiany przez wszystkich upominek, jakim są słodkości! Truskawki w czekoladzie z różyczkami to przykład produktu, który powinien spodobać się każdemu. Pyszne, soczyste truskawki skąpane w czekoladzie wysokiej jakości w połączeniu z drobnymi, czekoladowymi różyczkami to prezent idealny dla nauczyciela. Rozwiązaniem dla niezdecydowanych jest Słodka niespodzianka - połączenie kwiatów i słodyczy w ciekawej formie.

Powyższe propozycje to tylko przykłady wiązanek, które fantastycznie sprawdzą się jako podziękowanie dla nauczycieli, którzy wkładają ogrom wysiłku i cierpliwości w to, aby przekazać swoim uczniom możliwie jak najwięcej wiedzy. Warto wybrać którąś z nich i wyrazić wdzięczność za kilka poprzednich miesięcy spędzonych wspólnie.