Piękna choinka - jakie wybrać drzewko?

Czy wyobrażasz sobie Boże Narodzenie bez cudownie przystrojonej choinki? My nie potrafimy, dlatego dla tych najbardziej zabieganych oferujemy świąteczne drzewka, które wprowadzą niesamowitą atmosferę do każdego mieszkania. Wybierz tą, która najbardziej Ci się podoba i zamów z dostawą do domu.

Żywa choinka z dostawą do Twojego mieszkania!

Zapach choinki przenikający się z cudowną wonią świeżo upieczonych pierniczków? Za tą atmosferę właśnie uwielbiamy święta! Żywe drzewko to fantastyczne rozwiązanie, które kojarzy nam się z czasami dzieciństwa, kiedy to całą rodziną wspólnie je dekorowaliśmy. Dlaczego więc rezygnować z tej tradycji, szczególnie, że Poczta Kwiatowa daje możliwość zamówienia cudownej choinki z dostawą do domu! Żywa choinka z dekoracją dostępna jest w trzech wariantach. Możemy zakupić zarówno samą jodłę jak i w zestawie z pięknymi bombkami i ozdobnymi lampkami: w jednym z dwóch kolorów: złotym albo srebrnym. Jeśli jednak nie jesteśmy fanami procesu przybierania drzewek postawmy na już udekorowaną żywą choinkę która olśniewa swoim niezwykłym wyglądem. Co ważne, jest ona w aż trzech rozmiarach: najmniejszy to 1,5 metra, a najwyższa ma aż dwa metry, dzięki czemu każdy znajdzie idealną dla siebie.

Drzewko do każdego wnętrza

Mała choinka to dobre rozwiązanie w przypadku niewielkich wnętrz lub też fantastyczna dekoracja do biura lub postawienia w sypialni. Nasz zdecydowanie urzekła urocza choinka na biurko, czyli śliczny cyprys o wysokości około 40 centymetrów. Umieszczony został w ozdobnej doniczce razem z nadającą klimatu ceramiczną figurką renifera. Całość delikatnie przyprószono bielutkim śniegiem. Możemy dodatkowo przybrać ją malutkimi bombkami lub samymi lampkami, lecz też świetnie będzie wyglądał bez żadnych innych ozdób. Naszą uwagę powinna zwrócić również Mini choinka, na którą składają się gałązki żywej jodły pięknie udekorowane czerwonymi bombkami, słodkimi kokardami i ususzonymi pomarańczami, które nadają całości naturalnego efektu!

Choinka jak żywa!

Wiemy jednak, że nie każdy może pozwolić sobie na trzymanie żywej choinki w domu, chociażby ze względu na alergie czy choroby układu oddechowego. Niektórych odstraszają opadające szybko igły, a jeszcze inny czekają aż ich pociechy trochę podrosną, aby zaopatrzyć się w prawdziwie żywe drzewko. Z myślą właśnie o tych przygotowaliśmy pięknie prezentujące się sztuczne choinki. Pierwszą z nich jest utrzymana w niebieskiej kolorystyce Choinka na Boże Narodzenie. Ważną część jej dekoracji, poza fantastycznymi girlandami stanowią srebrne kwiaty, kokardy i gwiazdki. Z kolei miłośnicy cieplejszych barw powinni swoją uwagę zwrócić na Wigilijną choinkę przybraną czerwonymi łańcuchami. W końcu czerwień to kolor miłości, a o to właśnie chodzi w świętach.

Święta to wyjątkowy czas, dlatego koniecznie musimy zadbać o to, aby w tym okresie panował magiczny klimat. Do tego właśnie jest potrzebna nam choinka - nawet najmniejsza! Idealną bez wątpienia znajdziemy właśnie na stronie Poczty Kwiatowej!