Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Każdy z nas szuka tego wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby. Nie zadowala nas coś powszechnego i zwykłego, bowiem chcemy poprzez upominek przekazać nasze uczucia, pamięć i słowa. To musi być coś prosto od nas, coś co będzie skrywać w sobie i elegancję i wyrafinowanie. Dobrze, by było, gdyby nie był to gest tylko na chwilę. Czy jednak istnieje taki ideał?
Poczta Kwiatowa® pokazuje, że tak! Jej nowy Prezent ze zdjęciem jest tego najlepszym przykładem. Te deserowe czekoladki, aromatyczna kawa Delimaro, karmelowe dropsy, czekoladowa róża wraz z nowym dodatkiem zdjęciem z ramką tworzą kompozycję przepełnioną smakiem, klasa i pięknem. Są tym personalizowanym prezentem, który jak nic innego ma tak osobisty charakter. On z pewnością spełnia każde z kryteriów oryginalnego prezentu niosąc za sobą radość, zaskoczenie i uśmiech na twarzy.

Kawa Dalimaro™ Brasil Santos to wysokogatunkowa kawa pochodząca z plantacji regionu Santos w Sao Paulo. Kawa z niską kwaskowością, łagodnym smakiem, aromatem lekkiej drewnianej nuty. 100% Arabica. Opakowanie z wentylem gwarantujące utrzymanie aromatu.

Róża jest w całości jadalna, ponieważ wykonana jest z białej czekolady z dodatkiem aromatów i kolorantów. Dzięki takiej recepturze otrzymaliśmy piękny kolor płatków, słodki zapach i owocowy smak. Czekoladowe kwiaty należy przechowywać w temperaturze nie większej niż 25 stopni.

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym.Termin realizacji zamówienia 24 godz. Widoczny na zdjęciu kosz jest przykładowy i może różnić się wizualnie od tego, który zostanie doręczony.
Zestaw nie zawiera filiżanki i talerzyka.

Dostępność: 29.12 - 31.12, 01.01 - 22.12

Skład:
kawa ziarnista 'Brasil Eco' Delimaro 100% Arabica (250g)
cukierki karmelowe Jacobsen (125g)
czekoladowa róża (80g)
landrynki Cavendish&Harvey kawowe / kawowo-karmelowe dropsy (130-200g)
Praliny Exelcium (180g)
migdały w białej czekoladzie z kokosem DOTI (100g)
zdjęcie w ramce (15x20cm)
koszyk wiklinowy

Opinie zobacz więcej

Super mama bardzo zadowolona!
24.11.2020.r. Katarina
Po raz kolejny poczta nie zawiodła! Prezent przyjechał nas czas i był piękny. Jeszcze nie raz skorzystam...
07.09.2020.r. Barbara J.
Prezent przyjechał dzisiaj i muszę stwierdzić, że robi wrażenie! Jest naprawdę piękny
07.09.2020.r. Karolina P.
Świetny prezent i do tego zdjęcie! U mnie zrobił piorunujące wrażenie :D
03.09.2020.r. Tomasz R.

4 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje