Kwiaty w pudełku - bestseller wśród bukietów na Dzień Kobiet

Bukiet na Dzień Kobiet wcale nie musi mieć tradycyjnej, dobrze znanej formy. W naszej ofercie od dłuższego czasu sporą popularnością cieszą się oryginalne flowerboxy. Przeczytaj i dowiedz się, dlaczego kwiaty w pudełku to bestseller wśród bukietów na Dzień Kobiet.

Elegancki flowerbox dla każdej kobiety

Goździki w pudełkuKwiaty umieszczone w niebanalnym, okrągłym pudełku zachwycają estetyką niezwykle stylowej kompozycji. Na elegancki wygląd flowerboxów wpływa przede wszystkim ich okrągła, harmonijna forma, wewnątrz której pięknie prezentują się różne gatunki kwiatów, zwłaszcza różowe i czerwone róże. Warto również zauważyć, że te nietypowe, profesjonalnie wykonane bukiety nie potrzebują wazonów z wodą, ponieważ wewnątrz pudełek znajdują się specjalne pojemniki zapewniające roślinom odpowiednią wilgotność. Z całą pewnością kwiatowe pudełka przypadną do gustu paniom w każdym wieku i umilą im chwile radosnego świętowania.

Wiosenne kwiaty w pudełku

W szerokiej ofercie flowerboxów można znaleźć różnorodne propozycje, pozwalające bez trudu zamówić wymarzony bukiet na Dzień Kobiet. Uwagę zwracają między innymi kompozycje składające się z białych lub różowych pudełek, w których ułożono delikatne, pachnące róże lub goździki w kilku wariantach kolorystycznych. Aby nadać wybranemu bukietowi wiosennego charakteru, najlepiej zdecydować się na zakup kwiatów w energetycznych barwach, takich jak żółć, odcienie koloru kremowego oraz czerwieni. Ciekawym pomysłem jest także wręczenie paniom flowerboxów łączących intensywny róż i żółć róż, tworzących kompozycję w kształcie serca.

Pudełka pełne kwiatów i słodkości

Modne flowerboxy idealnie nadają się do postawienia w sypialni, na honorowym miejscu w biurze lub salonie. W podkreśleniu wyjątkowości podarunku na Dzień Kobiet może pomóc dołączenie do kwiatowych pudełek przepysznych dodatków w postaci luksusowych czekoladek i pralin. Ponadto, z błękitnymi pudełkami wypełnionymi po brzegi świeżymi goździkami będzie się idealnie prezentowała urocza maskotka. Świetnym rozwiązaniem będzie poza tym wybór flowerboxa z butelką słodkiego wina lub tajemniczym listem w butelce.

Kwiaty w pudełku to doskonała alternatywa dla popularnych bukietów. Flowerboxy odznaczają się elegancką, a zarazem oryginalną formą, pozwalającą wyeksponować piękno róż i goździków. Wybrane propozycje bez wątpienia ucieszą każdą przedstawicielkę płci pięknej w dniu jej święta.