Dzień Kobiet - niezawodne podarunki

Wielkimi krokami nadchodzi święto wszystkich pań! Nie może odbyć się ono bez wyjątkowych prezentów, które podkreślą wagę tego dnia. Zastanawiasz się co podarować? Skorzystaj z naszego poradnika.

Bukiet CalineczkiTulipany na Dzień Kobiet!

Kiedyś kwiatami, które przede wszystkim kojarzyły nam się z Dniem Kobiet były goździki. Chociaż są one niewątpliwie piękne dzisiaj zostały w dużej mierze wyparte na rzecz niesamowitych tulipanów, które na myśl nasuwają nam cieplejsze, wiosenne dni, dlatego tak dobrze pasują właśnie na to marcowe święto. Jakie najlepiej wybrać? Tutaj sprawdzi się klasyczne powiedzenie “od wyboru do koloru”. Jako pierwsze “na celownik” weźmy kwiaty - kolorowe tulipany. Znajdziemy tam aż 9 różnobarwnych roślin, które połączone zostały z niezwykle subtelną i nadającą całości pewnego rodzaju delikatności gipsówką. Za pozytywna energię odpowiadają subtelne, zielone liście. Dla każdej małej, jak i tej większej księżniczki idealnym rozwiązaniem będzie bukiet Calineczki, czyli połączenie różu i koloru żółtego, co sprawia naprawdę świetne wrażenie, szczególnie że całość przewiązano uroczą rafią. Ciepłe odczucia wobec drugiej osoby pomogą nam wyrazić cudowne czerwony rośliny, jakie znajdziemy w kompozycji czarujące tulipany. Niezależnie, na jakie kompozycje się zdecydujemy, bez wątpienia sprawią obdarowanej bardzo dużo radości!

Moc kolorów dla wszystkich pań!

Oczywiście nie zostało jednoznacznie powiedziane, że z okazji Dnia Kobiet, musimy podarować koniecznie tulipany: przecież znajdziemy wiele kwiatów, które na pewno ucieszą świętujące wtedy panie. Nas osobiście urzekła przepiękna kompozycja kolorowe hiacynty. Znajdziemy tutaj rośliny w wielu, żywych barwach, jakie zachwycają swoim wyglądem. Pewnego uroku dodaje wskazanemu bukietowi delikatna gipsówka. Co dla wielu będzie szczególnie istotne hiacynty są roślinami wydzielającymi niesamowitą woń, jaka wprawia nas w naprawdę dobry nastrój. Równie dobre emocje bez wątpienia wywoła kompozycja kwiaty Promienny Uśmiech, na jaką składa się 7 kolorowych róż w towarzystwie griffithi, a jak sami doskonale wiemy siódemka jest przecież szczęśliwą liczbą!

Kosz Kawowa rozkozNiezawodny podarunek: jaki wybrać?

A może postawić na urocze podarunki? Wszystkie miłośniczki słodyczy lecz także kawowych aromatów bez wątpienia zadowoli kawowa rozkosz. Tam znajdziemy wiele, cudownych pyszności, jak chociażby wysokiej jakości ciemną czekoladę, rozpuszczające się w ustach praliny, delikatne landrynki, orzechy laskowe w czekoladzie, a także: kawę oraz pyszny likier Sheridan’s, który posiada naprawde niesamowity smak! W Dzień Kobiet dobrym rozwiązaniem będą też ciepłe pozdrowienia. Jest to klasyczne połączenie, które na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej, a mianowicie czerwone tulipany razem z winem przewiązane subtelną wstążką.

Podarunki z okazji Dnia Kobiet powinny być eleganckie, a także sprawiać dużo radości. Jesteśmy przekonani, że nasze propozycje sprawdzą się tutaj idealnie!