Dziękujemy nauczycielom - kwiaty na zakończenie roku szkolnego

Czerwiec to miesiąc, którego wyczekują wszyscy uczniowie… i nauczyciele trochę też. Zbliżające się wakacje już czuć w nagrzanym słońcem powietrzu, ale wcześniej trzeba zakończyć kolejny przeżyty rok szkolny pełen pracy i trudów zdobywania edukacji. Warto podziękować nauczycielom za wszystko, co robią dla swoich uczniów. Za ich entuzjazm i niesłabnącą chęć pomocy. Jak to zrobić? Oczywiście najlepiej sprawdzą się kwiaty!

Trzy słonecznikiNajpiękniejsze kwiaty dla nauczycieli

Wybór kwiatów jest naprawdę nieograniczony, dlatego też przedstawiamy nasze propozycje, które najlepiej nadadzą się na podziękowania dla nauczycielki lub nauczyciela. Radosne trzy słoneczniki o żywych kolorach są zapowiedzią zbliżającego się lata. To dlatego ich nazwa kojarzy się ze słońcem. Na ich widok na pewno każdy się uśmiechnie! Natomiast kolorowe róże w białych rożkach prezentują się niezwykle elegancko i zachwycają swoim uroczym, skromnym pięknem. Polecamy także goździki, czyli klasyczne kwiaty dla nauczycieli, skomponowane w pięknym bukiecie, które zawsze idealnie nadadzą się na zakończenie roku szkolnego.

banany w czekoladzieDrobny upominek do kwiatów

Warto dołączyć do bukietu drobny upominek, którym nauczyciel na pewno będzie zachwycony. W tym celu może złożyć się na niego cała klasa, a prezent będzie podarunkiem od wszystkich dzieci. Dla osoby, która uwielbia słodycze, świetnym prezentem będą banany w czekoladzie słodki dodatek do popołudniowej aromatycznej kawy. Natomiast bukiet o nazwie kwiaty lśnienie zawiera w zestawie uroczego pluszowego misia, który może stać się piękną ozdobą nauczycielskiego biurka. A może kwiaty w zupełnie innym wydaniu? Warto zerknąć na żelkowy bukiet - niezwykle kolorowy, uroczy i przepysznie orzeźwiający. Długo nie będzie stał w wazonie… Jeżeli szukacie czegoś bardziej eleganckiego, to świetnie nadadzą się czekoladowe róże w białym pudełku - połączenie czekolady i kwiatów daje niesamowity efekt! Nie tylko pięknie wyglądają, ale cudownie smakują.

Dostawa… bez adresu? To możliwe!

Jak dostarczyć przesyłkę do rąk nauczycielki lub nauczyciela, w czasach kiedy lekcje przeniesiono do rzeczywistości wirtualnej? Nic prostszego! Nawet nie trzeba znać adresu zamieszkania. Oferowana dostawa COMFORT to niezwykle proste rozwiązanie! Wystarczy, że znasz numer telefonu lub e-mail odbiorcy. Opcję tę zaznacza się podczas wybierania produktów na stronie internetowej. My kontaktujemy się z odbiorcą i ustalamy adres oraz czas dostarczenia prezentu, a Ty otrzymujesz po tym link do opłacenia zamówienia. Czyż to nie cudowne rozwiązanie? Nie zapomnij tylko dołączyć liściku od kogo jest ta wyjątkowa niespodzianka. :)

Koniec roku szkolnego to świetna okazja, aby wyrazić swoją wdzięczność nauczycielkom i nauczycielom, którzy sumiennie wykonują swoje zawodowe obowiązki, pomagając naszym dzieciom odkrywać świat i zdobywać wykształcenie. Dobry wychowawca to prawdziwy skarb, który będzie potrafił dostrzec w każdym uczniu potencjał do rozwoju. Dlatego też podziękowanie w formie tradycyjnego bukietu kwiatów wraz z małym upominkiem na pewno sprawi, że osoba obdarowana poczuje się wzruszona i doceniona.