Co podarować na 18 urodziny?

Kwiaty to dodatek, bez którego prezent na 18 urodziny nie będzie kompletny. Wejście w pełnoletniość to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Bukiet na 18 urodziny powinien to odzwierciedlać i być zjawiskowy, inny niż wszystkie te, które otrzymywało się wcześniej. Poznaj 3 pomysły na kwiaty na 18-tkę!

Kwiaty na 18 urodziny i wino

18 urodzinyJeżeli bukiet na 18-tkę będzie wręczany ukochanej, to warto postawić na klasyczne połączenie, czyli róże i wino. Będzie ono odzwierciedlać głęboką miłość oraz uczucia względem drugiej osoby. Zestawienie intensywnej czerwieni róż w połączeniu z wykwintnym winem sprawi, że solenizantka przypomni sobie o najpiękniejszych chwilach, które przeżyła wraz z chłopakiem. Warto zatem stawiać na tradycyjne rozwiązania i podarować dziewczynie klasyczny bukiet na 18 urodziny. Z pewnością wywoła on uśmiech na jej twarzy, ponieważ przypomina o prawdziwych emocjach oraz komunikuje wyjątkowość obdarowywanej osoby.

Bukiet na 18-tkę z pluszowym misiem

Kwiaty na 18 urodziny niekoniecznie muszą być wręczane razem z winem. Alternatywą dla niego może być pluszowy miś - dodatek niezwykle subtelny. Maskotka jest bardzo mięciutka i miła w dotyku, co kojarzy się z czułością, troską oraz chęcią zaopiekowania się drugą osobą. Bukiet na 18-tkę z takim dodatkiem nabierze oryginalności oraz stanie się bardziej spersonalizowany. Mały, pluszowy miś wywoła uśmiech na twarzy i będzie dowodem czułości oraz zaangażowania obdarowującego.

Niekonwencjonalne kwiaty na 18 urodziny

Osiemnastkę obchodzi się raz w życiu i pamięta ten dzień bardzo długo. Warto więc, aby kwiaty na 18 urodziny były niekonwencjonalne oraz efektowne. Doskonałym pomysłem będzie zakupienie dla solenizanta lub solenizantki flowerboxa z dodatkiem słodyczy z  wyższej półki. Taki prezent nie tylko będzie piękny, ale również bardzo smaczny, co z pewnością ucieszy wszystkich miłośników łakoci. Dodatkowo z pewnością zaskoczy solenizanta swoją niecodzienną, kreatywną formą.

Nie ma osoby, której nie ucieszyłby bukiet kwiatów wręczony z okazji 18 urodzin. Są one bowiem gestem wyrażającym szczere uczucia: miłość, przyjaźń, pamięć czy sympatię. Warto więc uczynić ten prezent niepowtarzalnym i pokazać bliskiej nam osobie jak bardzo ją kochamy.