Co można podarować jako dodatek do kwiatów?

Kwiaty to wspaniały prezent, jednak warto czasami podarować coś jeszcze. Jaki dodatek sprawdzi się najlepiej w parze z pięknym bukietem? Rozwiązań jest naprawdę wiele: poznaj najlepsze!

Jaki dodatek do kwiatów wybrać?

Piękne kwiaty wraz z idealnym dodatkiem to naprawdę wspaniały podarunek. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do naszych kompozycji możesz dobrać naprawdę wysokiej jakości upominki. Jest tak chociażby w przypadku kompozycji Bukiet romantyczny wieczór, na który składają się klasyczne czerwone róże, które umieszczone zostały w towarzystwie gipsówki i dużej ilości zieleni dekoracyjnej, lecz też wskazać należy Bukiet Rumieniec.  W drugim wspomnianym znajdziemy kwiaty w delikatnym, różowym odcieniu. Co jednak do tego? Wybrać możemy chociażby klasyczne rozwiązanie, jakim jest bombonierka z delikatnymi, lecz bardzo pysznymi cukierkami, które osłodzą każdy dzień. Klasykiem jest też czerwone wino wysokiej jakości - zadowoli podniebienia nawet najbardziej wymagających. Jeśli ktoś jednak woli napoje bezalkoholowe dobrze postawić na aromatyczną kawę. Osoby, które chcą jednak do kwiatów dodać coś bardziej praktycznego powinny zdecydować się odżywkę do kwiatów, która przedłuży żywotność bukietu.  Oczywiście nie zapomnijmy o bileciku, gdzie znajdzie się kilka miłych słów kierowanych  do osoby, którą chcemy obdarować.

Perłowa bransoletkaElegancka biżuteria i kwiaty

Klaskiem, którzy zawsze idealnie sprawdzi się w roli dodatku do kwiatów jest biżuteria. Stanowi ona bardzo uniwersalny prezent, kochany przede wszystkim przez kobiety, dlatego właśnie warto jest rozważyć tą opcję!  Tutaj obowiązkowo powinniśmy wskazać perły stanowiące świetne dopełnienie każdej stylizacji. Kojarzą się one z siłą - w tego typu dodatkach często można zobaczyć chociażby najsławniejszą monarchinię świata, czyli królową Elżbietę. Dlatego właśnie jesteśmy przekonani, że perłowa bransoletka w połączeniu z eleganckim bukietem to strzał w dziesiątkę. Idealnym uzupełnieniem  wybranej kompozycji będzie stanowiło także pudełeczko, w którym obdarowana osoba znajdzie srebrną różę z bursztynem. Jej płatki bez wątpienia nigdy nie uschną, ponieważ zostały stworzone właśnie z wyjątkowego kamienia, który uważany jest za prawdziwy morski skarb.

Tort i kwiaty: zestaw idealny

A może podarunek na słodko? Bez wątpienia fantastycznie sprawdzi się tutaj tort, który zarówno jest dobrym rozwiązaniem przy okazji celebrowania różnego rodzaju ważnych dat lecz zestaw kwiaty i ciasto to trafiony pomysł na przykład, gdy planujemy spotkanie z osobą, której dawno nie wiedzieliśmy. Nam aż ślinka cieknie na myśl o niesamowitym torcie czekoladowym z delikatnym kremem, oblanym w całości przepyszną polewą czekoladową. Na pewno każdemu zasmakuje także tort owocowy. Pobudza on nasze kubki smakowe do pracy za sprawą galaretki pokrywającej wierzch ciasta, w jakiej zanurzone zostały właśnie pyszne owoce. Co też ważne, wszystkie słodycze są również prawdziwą ucztą dla oczu, ponieważ prezentują się naprawdę znakomicie!

Kwiaty, a co do nich? Jest to pytanie, które bez wątpienia wiele osób sobie zadaje. Mamy jednak nadzieję, że wspólnie udało nam się odpowiedzieć na to pytanie i pokazać jak szeroki jest wachlarz możliwości!