Poczta Kwiatowa? patronatem medialnym książki Sylvii Day ?Nie igraj ze mną?

Miło nam poinformować, że Poczta Kwiatowa? została patronatem medialnym książki Nie igraj ze mną amerykańskiej pisarki Sylvii Day. Premiera ma miejsce dokładnie dziś, 4. czerwca 2014 r. Książka wydana jest przez wydawnictwo Wielka Litera.

Nowa, kwiatowa seria powieści autorstwa Sylvii Day przenosi czytelnika do czasów, kiedy namiętność i pożądanie były tematem tabu. Wraz z wydaniem tej serii autorka powieści chce zabrać swoich czytelników w pasjonującą podróż pełnej zmysłowych wrażeń. Jej dotychczasowe publikacje odniosły wielki sukces, a szczególnie Dotyk Crossa ? seria powieści erotycznej. Trzeci tom tej serii ? Wyznanie Crossa znalazł się na pierwszym miejscu list bestsellerów w The New York Times, Der Spiegel, Wall Street Journal i Washington Post.

Książka Sylvii Day Nie igraj ze mną, objęta przez nas patronatem medialnym jest opowieścią o namiętnym uczuciu, tajemnicy i początkach miłości. Główny bohater książki, Simon Quinn jest typem łowcy, który może mieć każdą kobietę. Zawsze wybierał te, które godziły się na jego zasady, aż do czasu, gdy poznał Lysette Rousseau. Zdobycie jej jest prawdziwym wyzwaniem dla Simonna. Kobieta z jednej strony kusi, aby dostać to czego chce, a następnie urzeka swoją niewinnością. Znajomość z Lysette może przynieść mężczyźnie wiele kłopotów, lecz pokusa odkrycia jej tajemnicy jest zbyt duża, aby się jej oprzeć.

Poczta Kwiatowa? zaprasza do lektury.