Nowa funkcja na stronie Poczty Kwiatowej

Od kilku lat Poczta Kwiatowa wraz z zaufaną firmą IT pracuje nad utworzeniem technologii, która umożliwiłaby przesyłanie zapachu przez zwykły komputer osobisty. Po wielu próbach i testach wreszcie się udało! Dzięki zastosowaniu tego rewolucyjnego rozwiązania użytkownicy serwisu Poczta Kwiatowa będą mieli możliwość powąchania kwiatów przed ich zakupem!

Funkcja ta powstała z myślą o właścicielach takich urządzeń, jak komputer PC, laptop, tablet bądź smartfon. Aby zadziałała, każdy z wymienionych sprzętów powinien być wyposażony w działające głośniki - to właśnie za ich pomocą rozpylany będzie zapach. Ważne jest również połączenie internetowe, dzięki któremu komputer połączy się ze stroną internetową i zainicjuje przesył danych. Cała procedura opiera się na dostarczaniu do urządzenia indywidualnego kodu zapachowego. Komputer po odczytaniu tego kodu wie, jaki zapach rozpylić. Cała trudność projektu opierała się właśnie na stworzeniu takiego oprogramowania, które umożliwiłoby rzeczywisty przesył zapachów. Problem ten, czego wyrazem jest ten wpis, ostatecznie udało się rozwiązać, jednak w związku z obawą przed konkurencją, szczegóły tej technologii zachowane zostaną w tajemnicy.

Oto szczegółowa instrukcja korzystania z naszej nowej funkcji:

Aby powąchać bukiet kwiatów, należy wejść na stronę Poczty Kwiatowej www.pocztakwiatowa.pl, wybrać konkretną kompozycję i wejść na jej podstronę. Wystarczy poczekać dosłownie chwilę, by z głośników wydobył się zapach. Cały proces będzie trwał pół minuty. Ustawienia głośności nie są ważne, nie wpłyną na intensywność zapachu.

Dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu Poczty Kwiatowej zakupy przez internet zyskają nowy wymiar. Kolejny zmysł może brać czynny udział w wirtualnej rzeczywistości, dzięki czemu od teraz wybór kwiatów będzie jeszcze łatwiejszy. Wypróbuj już dziś tę rewolucyjną technologię - wybierz bukiet, powąchaj go i podaruj bliskiej osobie!

 

zapach_kwiatow

PRIMA APRILIS! :)