Najbliższa

możliwa dostawa dnia

2019-04-23 od godziny 09:00

Najbliższa

możliwa dostawa dnia

2019-04-23 od godziny 09:00

Kwiaty i prezenty do Polski

dostawa już w 3 h

Bukiet Zakochane tulipany

147,00 zł
dostawa już w 3 h

Stroik Wielkanocne Sza...

105,00 zł
dostawa już w 24 h

Opieka nad grobami na ...

189,00 zł
dostawa już w 3 h

Bukiet rubinowy

237,00 zł

Pomysł na prezent

Znajdź kod pocztowy

Jak doręczamy?

Jako największa sieć kwiaciarni w kraju możemy zagwarantować jednakową cenę wybranego produktu niezależnie od miejsca dostawy. Od morza do Tatr - Poczta Kwiatowa® gwarantuje najszybszą dostawę kwiatów, już w 3 godziny!

Poczta Kwiatowa® codziennie pomaga wyrazić uczucia setkom osób w Polsce i na świecie pamiętając, by każda z tych chwil miała osobisty charakter i była niezapomniana.

dowiedz się więcej

Opinie zobacz więcej

Dziewczyna pod wrażeniem, po raz kolejny wybór poczty kwiatowej okazał się strzałem w dziesiątkę... z pewnością skorzystam jeszcze nie raz
20.04.2019 r. Karol G.
Bukiet bardzo ładny odbiegł od zdjecia ...ale i tak pieknie wygladał ....
20.04.2019 r. Bożena i Ryszard C.
Bardzo ładny
20.04.2019 r. Elzbieta K.
Kwiaty piękne tylko 1 lilia ma oderwany platek.o ile mi wiadomo miały być dostarczone dzisiaj a były już wczoraj
20.04.2019 r. Agnieszka S.

Najnowsze artykuły zobacz więcej

Wielkanoc kojarzy się przede wszystkim ze święconym koszyczkiem, jedzeniem jajek w wielu postaciach i wielobarwnymi ...
Do przygotowywania wielkanocnych dekoracji wykorzystujemy tradycyjne symbole i kolory. Świąteczne stoły najczęściej ozdabiamy świeżych baziami, ...
Słodki prezent to idealny sposób na przekazanie najbliższym, że się o nich myśli i że ...
Doskonały prezent dla siostry i brata
5 inspiracji na wyjątkowy koszyczek wielkanocny
Wielkanocne dekoracje na świąteczny stół

Poczta Kwiatowa ® - Kwiaty na każdą okazję! Wyślij kwiaty na Walentynki, Wielkanoc, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci i Dzień Dziadka. Świętuj wyjątkowe dni w wielkim stylu! Czy chcesz zamówić kwiaty cięte: róże, storczyki, tulipany, margaretki, czy kompozycje w koszu, możesz być pewny doskonałej jakości oferowanej wyłącznie przez firmę Poczta Kwiatowa ®. Dzięki nam odległość dzieląca nadawcę i odbiorcę przestaje być barierą. Wyślij kwiaty online na drugi koniec świata, dołącz życzenia na eleganckim bileciku. Kwiaciarnia internetowa zadba o to, by odbiorca poczuł Twoją obecność blisko siebie.

Imieniny, urodziny. Kwiaty to najlepszy prezent dla solenizanta oraz jubilata. Dostarczone przez naszego kuriera sprawią, że dzień stanie się niezapomnianym. Sprezentuj bliskim coś, co urozmaici ich święto, kwiaciarnia online zadba o zadowolenie odbiorcy. Wyślij kwiaty - wyślij wspomnienia! Ślub to najważniejszy dzień w życiu młodej pary. Zadbaj o odpowiednią oprawę w ważnych dla nich chwilach. Poczta Kwiatowa ® doręczy ślubne wiązanki oraz kwiaty gratulacyjne w dowolne miejsce w Polsce na wybraną godzinę!

Zaufała nam cała Polska. Kwiaciarnia internetowa Poczta Kwiatowa ® jest największą siecią wysyłającą kwiaty na terenie Polski. Współpracuje wyłącznie z najlepszymi florystami w kraju. Kwiaciarnia partnerska w każdym mieście powiatowym gwarantuje, że dostarczone kwiaty zawsze będę świeże i na czas. Poczta Kwiatowa ® to najlepszy wybór, by zamówić kwiaty online. Wysyłając u nas kwiaty oraz prezenty masz pewność, że zostaniesz obsłużony zgodnie z najwyższym standardem, za który Poczta Kwiatowa ® zdobyła liczne prestiżowe nagrody.

Nie tylko kwiaty! W bogatej ofercie Poczty Kwiatowej ® znajdzie się także gustowny prezent, elegancki kosz upominkowy, słynną Czekoladową Wiadomość i zbiór dodatków do bukietów takich jak pluszaki, wina i produkty delikatesowe. Wyślij prezent lub kwiaty z prezentem. Podaruj bliskim odrobinę luksusu.

Copyright © Poczta Kwiatowa sp. z o.o. 1999-2019.