Najbliższa

możliwa dostawa dnia

Jutro, 30.05 od godziny 09:00

Najbliższa

możliwa dostawa dnia

Jutro, 30.05 od godziny 09:00

Kwiaciarnia internetowa poleca!

dostawa już w 2 h

Bukiet impresja

137,00 zł
dostawa już w 2 h

Różowe róże 9-100 szt.

125,00 zł
dostawa już w 2 h

Bukiet Polny

97,00 zł
dostawa już w 2 h

Bukiet rubinowy

307,00 zł

Kwiaty i prezenty dla Mamy!

dostawa już w 24 h

Różowe róże w czarnym ...

149,00 zł
dostawa już w 24 h

Kobiece Latte

189,00 zł
dostawa już w 24 h

Pełnia Szczęścia

Normalna cena: 239,00 zł

Cena promocyjna: 229,00 zł

dostawa już w 24 h

Męski piknik

129,00 zł

Pomysł na prezent

Znajdź kod pocztowy

Jak doręczamy?

Jako największa sieć kwiaciarni w kraju możemy zagwarantować jednakową cenę wybranego produktu niezależnie od miejsca dostawy. Od morza do Tatr - Poczta Kwiatowa® gwarantuje najszybszą dostawę kwiatów, już w 3 godziny!

Poczta Kwiatowa® codziennie pomaga wyrazić uczucia setkom osób w Polsce i na świecie pamiętając, by każda z tych chwil miała osobisty charakter i była niezapomniana.

dowiedz się więcej

Opinie zobacz więcej

Kwiaty przepiękne
28.05.2022 r. Dorota W.
Super
28.05.2022 r. Grażyna D.
Przepiękny bukiet
28.05.2022 r. Małgorzata P.
Ok
28.05.2022 r. Bernadeta B.

Najnowsze artykuły zobacz więcej

Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami! Pierwszy czerwca od zawsze był datą, która kojarzyła się ...
“Alicja w Krainie Czarów” to niezwykły film, który potrafi pobudzić wyobraźnię każdej, nawet bardzo mało ...
26 maja to data szczególnie ważna. Jest to bowiem święto poświęcone mamom, czyli osobom, które ...
Bukiet Florysty - idealna propozycja dla osób bez pomysłu na konkretne kwiaty
Symbolika kwiatów: z jakich bukietów powinniśmy zrezygnować na Dzień Mamy
Kolorystyka kwiatów dla mamy - barwy pastelowe hitem sezonu

Poczta Kwiatowa ® - Kwiaty na każdą okazję! Wyślij kwiaty na Walentynki, Wielkanoc, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci i Dzień Dziadka. Świętuj wyjątkowe dni w wielkim stylu! Czy chcesz zamówić kwiaty cięte: róże, storczyki, tulipany, margaretki, czy kompozycje w koszu, możesz być pewny doskonałej jakości oferowanej wyłącznie przez firmę Poczta Kwiatowa ®. Dzięki nam odległość dzieląca nadawcę i odbiorcę przestaje być barierą. Wyślij kwiaty online na drugi koniec świata, dołącz życzenia na eleganckim bileciku. Kwiaciarnia internetowa zadba o to, by odbiorca poczuł Twoją obecność blisko siebie.

Imieniny, urodziny. Kwiaty to najlepszy prezent dla solenizanta oraz jubilata. Dostarczone przez naszego kuriera sprawią, że dzień stanie się niezapomnianym. Sprezentuj bliskim coś, co urozmaici ich święto, kwiaciarnia online zadba o zadowolenie odbiorcy. Wyślij kwiaty - wyślij wspomnienia! Ślub to najważniejszy dzień w życiu młodej pary. Zadbaj o odpowiednią oprawę w ważnych dla nich chwilach. Poczta Kwiatowa ® doręczy ślubne wiązanki oraz kwiaty gratulacyjne w dowolne miejsce w Polsce na wybraną godzinę!

Zaufała nam cała Polska. Kwiaciarnia internetowa Poczta Kwiatowa ® jest największą siecią wysyłającą kwiaty na terenie Polski. Współpracuje wyłącznie z najlepszymi florystami w kraju. Kwiaciarnia partnerska w każdym mieście powiatowym gwarantuje, że dostarczone kwiaty zawsze będę świeże i na czas. Poczta Kwiatowa ® to najlepszy wybór, by zamówić kwiaty online. Wysyłając u nas kwiaty oraz prezenty masz pewność, że zostaniesz obsłużony zgodnie z najwyższym standardem, za który Poczta Kwiatowa ® zdobyła liczne prestiżowe nagrody.

Nie tylko kwiaty! W bogatej ofercie Poczty Kwiatowej ® znajdzie się także gustowny prezent, elegancki kosz upominkowy, słynną Czekoladową Wiadomość i zbiór dodatków do bukietów takich jak pluszaki, wina i produkty delikatesowe. Wyślij prezent lub kwiaty z prezentem. Podaruj bliskim odrobinę luksusu.

Copyright © Poczta Kwiatowa sp. z o.o. 1999-2019.