Dlaczego Poczta Kwiatowa ®

 

Szybka dostawa

Jako największa sieć kwiaciarni w kraju możemy zagwarantować jednakową cenę wybranego produktu niezależnie od miejsca dostawy. Czy będzie to największa aglomeracja w Polsce, miasto wojewódzkie lub powiatowe, czy też mało znana miejscowość – dla nas to bez różnicy, cena nie ulegnie zmianie! Od morza do Tatr – Poczta Kwiatowa® gwarantuje najszybszą dostawę kwiatów, do 4 godzin! Opłata do kompozycji kwiatowej jest pobierana jedynie za wybraną porę doręczenia do odbiorcy i jest stała dla konkretnych przedziałów czasowych.

Wybierz godzinę

Gwarantujemy dostawę kwiatów w wybranym czterogodzinnym przedziale czasowym. Możesz wybrać porę doręczenia przesyłki.
Zamówienia na uroczystości ślubne oraz ceremonie pogrzebowe możemy doręczyć o konkretnej godzinie.

Opłata za konkretną porę doręczenia wynosi od 17 zł i jest pobierana tylko raz, niezależnie od ilości zamówionych bukietów.
W przypadku zakupu prezentu (wysyłanego kurierem) jest do wyboru tylko jedna, darmowa pora doręczenia 9:00-18:00.

Na cały świat

Jesteśmy w stanie dostarczyć kwiaty do każdej miejscowości w Polsce... oraz na świecie! Współpracujemy z 60 000 kwiaciarni w 150 państwach. Współpraca z największym stowarzyszeniem florystów na świecie pozwala nam doręczyć kwiaty do wielu Państw nawet w dniu złożenia zamówienia.

Lider jakości

Naszymi partnerami są wyłącznie sprawdzone i starannie wyselekcjonowane kwiaciarnie w Polsce. Dzięki temu mamy pewność,
że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane ze świeżych kwiatów przez najbardziej utalentowanych florystów!

Poczta Kwiatowa® jest najbardziej renomowaną firmą w branży florystycznej w Polsce. Nasza marka jest rozpoznawalna przez konsumentów na terenie całego kraju, zawsze wskazywana jako wiodąca w doręczaniu kwiatów. Cieszymy się ogromnym zaufaniem klientów, czego dowodem są liczne zdobyte przez nas prestiżowe nagrody.