Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Prezenty z grawerem to propozycje prezentowe, dzięki którym możesz wyrazić swoje uczucia w nieoczywisty sposób. Grawer na skrzynce wykonywany jest elegancką, czytelną czcionką, która przez długi czas będzie przywoływała miłe wspomnienia. Poczta Kwiatowa przygotowała zestaw En Noir z grawerem, który składa się z wyjątkowych produktów. Są to między innymi owocowe miody od Miody Polskie o smaku rokitnika, czarnego bzu, czarnej porzeczy i żurawiny idealne jako dodatek do herbaty. Znajdziesz tu również ekskluzywne słodycze oraz irlandzkie whisky Bushmills Original.

Bushmills Origial to potrójnie destylowana whisky typu single malt, która dojrzewa w beczkach po Burbonie amerykańskim oraz Sherry Oloroso, przez co najmniej 10 lat. Charakteryzuje się niezwykle łagodnym smakiem i wyraźnym zakończeniem. Można w niej wyczuć miodowo - waniliowe oraz czekoladowe nuty, które są zbalansowane delikatnym, aromatem palonego drewna oraz dojrzałych owoców.

Taka forma prezentu z grawerem jest szczególnie polecana dla osób, które mają problem z przekazywaniem uczuć słowami lub nie mogą zrobić tego osobiście.

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym. Termin realizacji zamówienia 24 godz.
Zestaw nie zawiera szklanki

Dostępność: 29.12 - 31.12, 01.01 - 22.12

Skład:
Bushmils Original whisky 0,7 l
zestaw miodów z sokami owocowymi - żurawina, czarny bez, porzeczka, rokitnik (4 x 40g) lub zestaw 3 dżemów Agrisicilia o smaku czarnego bzu, opuncji, śliwki (360g)
figi w czekoladzie LaHiguera (125g)
czekoladki z alkoholem Anthon Berg (62g)
drewniana skrzyneczka

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje