Kwiaty do Turcja Turcji

Czy wiesz, że w Turcji rośnie aż 9000 gatunków kwiatów? Wybierz kwiaty z tureckiej oferty Poczty Kwiatowej®, a my w Twoim imieniu dostarczymy komuś tę cudowną niespodziankę.

Filtrowanie

     
dostawa już w 4 h

Bukiet kwiatów ciętych

225,00 zł
Przedstawiamy kompozycję, która charakteryzuje się niezwykłym wdziękiem i urokiem. Można znaleźć tu piękne goździki i margaretki w odcieniach różu, otoczone ciemnozielonymi liśćmi.
dostawa już w 4 h

Delikatny bukiet

225,00 zł
Oto kompozycja, która charakteryzuje się niezwykłą subtelnością i elegancją zarazem. Można tu znaleźć kwiaty w pastelowych kolorach, takie jak lilie, róże czy gerbery.
dostawa już w 4 h

Bukiet kwiatów ciętych

225,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy kompozycję w różowych odcieniach, która ma niezwykle romantyczny charakter. Można znaleźć tu kwiaty różnego rodzaju, takie jak lilie, róże, margaretki i stokrotki. Całości dopełnia zielenina.
dostawa już w 4 h

Bukiet mieszany

235,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy uroczą kompozycję w słonecznych kolorach. Wśród zielonych liści różnego rodzaju można znaleźć między innymi róże i gerbery. Całości dopełniają pasujące wstążki.
dostawa już w 4 h

Czerwone róże i białe ...

330,00 zł
Przedstawiona na zdjęciu obok kompozycja zachwyca swoim bogactwem i niezwykle eleganckim charakterem. Na piękny kulisty kształt tego bukietu składają się czerwone róże i białe lilie, wypełnione zielonymi gałązkami tui.
dostawa już w 4 h

Bukiet kwiatów sezonowych

235,00 zł
Oto niezwykle uroczy bukiet, stworzony z dostępnych kwiatów sezonowych, takich jak gerbery, margaretki i stokrotki. Ma on piękny kulisty kształt i jest dopełniony przez pasujące przybranie.
dostawa już w 4 h

12 średnich róż

375,00 zł
Nasi floryści stworzą kompozycję z pięknych i dorodnych róż średniej długości, w liczbie dwunastu. Te kwiaty od lat kojarzą się z klasyczną elegancją, a w wersji czerwonej także ze szczerą i gorącą miłością.
dostawa już w 4 h

Wiązanka pogrzebowa

450,00 zł
Nasi floryści przygotują elegancką kompozycję pogrzebową, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych.
dostawa już w 4 h

Aranżacja roślin

250,00 zł
Naszą propozycją jest elegancka aranżacja roślin, umieszczona w pasującej doniczce. To doskonała ozdoba mieszkania - zarówno salonu, jak i sypialni czy kuchni.
dostawa już w 4 h

Aranżacja kwiatów ciętych

250,00 zł
Przedstawiamy kompozycję w białych kolorach, składającą się z kwiatów takich jak lilie czy gerbery, otoczonych przez drobne przybranie oraz ciemnozielone liście. Całość prezentuje się bardzo elegancko.
dostawa już w 4 h

Czerwone róże i białe ...

275,00 zł
Arrangement of Red Roses and White Liliums
dostawa już w 4 h

Aranżacja stojąca kwia...

425,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancką aranżację stojącą kwiatów w odcieniach różu. Można tutaj znaleźć między innymi lilia i margaretki.
dostawa już w 4 h

Aranżacja na Walentynki

325,00 zł
Oto kompozycja złożona z intensywnie czerwonych róż, będących symbolem gorącej i szczerej miłości. Zostały one umieszczone w jasnym plecionym koszyku i otoczone bujną zieleniną oraz pasującym przybraniem.
dostawa już w 4 h

Biała orchidea w doniczce

300,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy klasyczną roślinę doniczkową - to piękny storczyk w białym kolorze. Zachwyca swoimi dorodnymi kwiatami w dwóch pędach, a także mięsistymi ciemnozielonymi liśćmi.
dostawa już w 4 h

Aranżacja kwiatów ciętych

260,00 zł
Przedstawiamy kompozycję w ciepłych kolorach, w której można znaleźć między innymi klasyczne róże, a także eleganckie gerbery i dorodne lilie. Całości dopełnia pasująca zielenina różnego rodzaju.

Opinie zobacz więcej

Super bukiety. ;)
27.08.2018 r. Robert
Bukiet przepiękny :) Mama zachwycona :)
11.07.2018 r. Natalia
Udało się zrobić miłą niespodziankę komuś w Niemczech. Ze zdjęcia, które dostałam, wynika, że kompozycja...
05.07.2018 r. Urszula
Moja Babcia jest szczęśliwa z tego powodu że otrzymała tak wyjątkowy prezent. Dziękuje za skuteczne dos...
18.08.2017 r. Danuta