Kwiaty do Słowacja Słowacji

Chcesz przekazać ciepłe pozdrowienia bliskim na Słowacji? Wybierz bukiet ze słowackiej oferty Poczty Kwiatowej® i zaskocz przyjaciół piękną niespodzianką!

Filtrowanie

     
kurier 0 PLN, już w 72 h

Kosz elegancki

251,00 zł
Podaruj najlepszy wybór wykwintnych słodyczy w doskonałej kompozycji. Wyjątkowy zestaw dostępny tylko w naszej kwiaciarni internetowej: oprócz kawy, herbaty i pysznych ciastek, znajdziesz w nim także unikatową czekoladę wykonywaną ręcznie z dodatkiem o...
kurier 0 PLN, już w 72 h

Kosz piknikowy

333,00 zł
Zapewnij bliskim udaną zabawę! Twoja smakowita przesyłka wprawi ich w doskonały nastrój. Spraw, aby ciepło wspominali Cię podczas wspólnego biesiadowania - brushetta, ogórki konserwowe, kabanosy... przyjaciele będą zachwyceni! Nasz zestaw zamyka komple...
dostawa już w 4 h

Ornella

295,00 zł
Można tutaj znaleźć między innymi eleganckie gerbery, a także rozłożyste lilie i delikatne chryzantemy. Całości dopełniają zielone liście.
dostawa już w 4 h

Magali

295,00 zł
Wśród ciemnozielonych liści różnego rodzaju można znaleźć kwiaty w różowych kolorach, takie jak lilie, gerbery, chryzantemy czy róże.
dostawa już w 4 h

Ponadczasowa miłość

295,00 zł
To zestawienie w różowych odcieniach. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże i subtelne goździki, ozdobione pasującym przybraniem i bujną zieleniną.
dostawa już w 4 h

Prawdziwa miłość

295,00 zł
Ten kulisty bukiet składa się z kwiatów w odcieniach bieli i czerwieni, takich jak klasyczne róże, wyraziste gerbery, delikatne margaretki czy wyraziste lilie i chryzantemy.
dostawa już w 4 h

12 średnich róż

545,00 zł
Naszą propozycją na tę okazję jest bukiet złożony z aż dwunastu dorodnych róż o łodygach średniej długości. Pozwól, że nasi floryści stworzą eleganckie zestawienie dla kogoś, kto wiele dla Ciebie znaczy!
dostawa już w 4 h

Wiązanka pogrzebowa

625,00 zł
Nasi floryści stworzą elegancką wiązankę pogrzebową, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych.
dostawa już w 4 h

Pojedyncza roślina

400,00 zł
Pozwól, że nasi floryści wybiorą piękny kwiat z tych, które będą dostępne. Roślina doniczkowe okaże się świetną ozdobą każdego pomieszczenia.
dostawa już w 4 h

Mały Książe

295,00 zł
Oto niezwykle elegancka kompozycja w odcieniach beżu, z akcentami czerwieni i fioletu. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże, a także dorodne gerbery i subtelne chabry.
dostawa już w 4 h

Mała Księżniczka

295,00 zł
Oto zachwycająca kompozycja w różowych odcieniach. W tym kulistym zestawieniu, stworzonym przez florystów z Poczty Kwiatowej® do Słowacji można znaleźć między innymi klasyczne róże, a także wyraziste gerbery.
dostawa już w 24 h

Melis

295,00 zł
Czy szukasz zestawienia o niezwykle optymistycznym charakterze? Co zatem powiesz na ten bukiet o eleganckim kulistym kształcie? Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże, a także dorodne lilie. Całości w piękny sposób dopełnia pasujące przybrani...
dostawa już w 4 h

Tamina

295,00 zł
Spójrz tylko na to wyraziste zestawienie! Można tutaj znaleźć kwiaty w ciepłych kolorach, takie jak róże, gerbery, eustomy czy tulipany. Całości dopełnia bujna zielenina i pasujące przybranie.
dostawa już w 4 h

Nelly

295,00 zł
Przedstawiona na zdjęciu obok kompozycja zachwyca swoją delikatnością i elegancją zarazem. Wśród ciemnozielonych liści można znaleźć kwiaty w białych kolorach, takie jak róże, gerbery, stokrotki czy chryzantemy.
dostawa już w 4 h

Słodki różowy sen

295,00 zł
Poczta Kwiatowa® Słowacja z dumą prezentuje niezwykle uroczą kompozycję, składającą się z kwiatów w odcieniach różu - to lilie oraz róże, otoczone przez pasujące przybranie i zielone liście.
dostawa już w 24 h

Avory

295,00 zł
Przedstawiona na zdjęciu obok kompozycja składa się z subtelnych kwiatów w odcieniach bieli. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże, eleganckie gerbery, rozłożyste lilie i drobne margaretki.
dostawa już w 4 h

Carmen

295,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy piękny bukiet, składający się z intensywnie czerwonych kwiatów. Znajdują się tu między innymi klasyczne róże, a także dorodne gerbery, wyraziste lilie oraz subtelne margaretki i eustomy.
dostawa już w 24 h

Shannyne

295,00 zł
Spójrz tylko na to wyraziste zestawienie, w którym można znaleźć między innymi klasyczne róże i gerbery, a także rozłożyste lilie, chryzantemy i oryginalne anturium.
dostawa już w 24 h

Bukiet sezonowy na uro...

295,00 zł
Pozwól, że nasi floryści skomponują bukiet na urodziny, korzystając z kwiatów sezonowych. Wybierz interesującą Cię kolorystykę.
dostawa już w 24 h

12 kolorowych róż

490,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancką kompozycję, składającą się z dwunastu klasycznych róż w kilku kolorach. Te piękne kwiaty zostały otoczone przez pasujące zielone liście.
dostawa już w 48 h

Azalea

400,00 zł
Naszą propozycją jest prezentowana na zdjęciu obok roślina doniczkowa - azalia o łososiowym kolorze.
dostawa już w 24 h

Ogień i Lód

295,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy niezwykle elegancką kompozycję, składającą się z kwiatów w dwóch kolorach. Jedne z nich są czerwone niczym ogień, z kolei pozostałe mają delikatną, chłodną barwę.
dostawa już w 48 h

Sansevieria

450,00 zł
Spójrz tylko na tę elegancką roślinę doniczkową. Poczta Kwiatowa® Słowacja ma przyjemność przedstawić Tobie klasyczną sansewierię, pochodzącą z tropikalnych rejonów Afryki.

Opinie zobacz więcej

Mama była bardzo zadowolona, bukiecik śliczny. Polecam
01.04.2019 r. Agnieszka
Mama była bardzo zadowolona, bukiecik śliczny. Polecam
01.04.2019 r. Agnieszka
ciekawe. Ale brak opcji bileciku
08.01.2019 r. Tadeusz
Jestem bardzo usatysfakcjonowany wyborem bukietu urodzinowego dla mojej córki Isabelli w Niemczech. Zrob...
25.12.2018 r. KRZYSZTOF