Kwiaty do Słowacja Słowacji

Chcesz przekazać ciepłe pozdrowienia bliskim na Słowacji? Wybierz bukiet ze słowackiej oferty Poczty Kwiatowej® i zaskocz przyjaciół piękną niespodzianką!

Filtrowanie

     
kurier 0 PLN, już w 72 h

Kosz elegancki

251,00 zł
Podaruj najlepszy wybór wykwintnych słodyczy w doskonałej kompozycji. Wyjątkowy zestaw dostępny tylko w naszej kwiaciarni internetowej: oprócz kawy, herbaty i pysznych ciastek, znajdziesz w nim także unikatową czekoladę wykonywaną ręcznie z dodatkiem o...
dostawa już w 4 h

Ornella

295,00 zł
Można tutaj znaleźć między innymi eleganckie gerbery, a także rozłożyste lilie i delikatne chryzantemy. Całości dopełniają zielone liście.
dostawa już w 4 h

Magali

295,00 zł
Wśród ciemnozielonych liści różnego rodzaju można znaleźć kwiaty w różowych kolorach, takie jak lilie, gerbery, chryzantemy czy róże.
dostawa już w 4 h

Ponadczasowa miłość

295,00 zł
To zestawienie w różowych odcieniach. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże i subtelne goździki, ozdobione pasującym przybraniem i bujną zieleniną.
dostawa już w 4 h

Prawdziwa miłość

295,00 zł
Ten kulisty bukiet składa się z kwiatów w odcieniach bieli i czerwieni, takich jak klasyczne róże, wyraziste gerbery, delikatne margaretki czy wyraziste lilie i chryzantemy.
dostawa już w 4 h

12 średnich róż

450,00 zł
Naszą propozycją na tę okazję jest bukiet złożony z aż dwunastu dorodnych róż o łodygach średniej długości. Pozwól, że nasi floryści stworzą eleganckie zestawienie dla kogoś, kto wiele dla Ciebie znaczy!
dostawa już w 4 h

Wiązanka pogrzebowa

625,00 zł
Nasi floryści stworzą elegancką wiązankę pogrzebową, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych.
dostawa już w 4 h

Pojedyncza roślina

400,00 zł
Pozwól, że nasi floryści wybiorą piękny kwiat z tych, które będą dostępne. Roślina doniczkowe okaże się świetną ozdobą każdego pomieszczenia.
dostawa już w 4 h

Mały Książe

295,00 zł
Oto niezwykle elegancka kompozycja w odcieniach beżu, z akcentami czerwieni i fioletu. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże, a także dorodne gerbery i subtelne chabry.
dostawa już w 4 h

Mała Księżniczka

295,00 zł
Oto zachwycająca kompozycja w różowych odcieniach. W tym kulistym zestawieniu, stworzonym przez florystów z Poczty Kwiatowej® do Słowacji można znaleźć między innymi klasyczne róże, a także wyraziste gerbery.
dostawa już w 4 h

Jillian

295,00 zł
Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże, a także stokrotki i chabry. Całości dopełnia bujna zielenina.
dostawa już w 4 h

Leonora

295,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy niezwykle optymistyczną kompozycję, składającą się z kwiatów w ciepłych kolorach. Można tutaj znaleźć całe bogactwo kształtów i form, wyrażone przez słoneczniki, róże czy margaretki.
dostawa już w 24 h

Melis

295,00 zł
Czy szukasz zestawienia o niezwykle optymistycznym charakterze? Co zatem powiesz na ten bukiet o eleganckim kulistym kształcie? Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże, a także dorodne lilie. Całości w piękny sposób dopełnia pasujące przybrani...
dostawa już w 4 h

Fiona

295,00 zł
Wśród bujnych jasnozielonych liści różnego różnego rodzaju można znaleźć piękne kwiaty w ciepłych kolorach. Są to między innymi klasyczne róże, jak i oryginalne łubiny czy wyraziste gerbery i drobne margaretki.
dostawa już w 4 h

Tamina

295,00 zł
Spójrz tylko na to wyraziste zestawienie! Można tutaj znaleźć kwiaty w ciepłych kolorach, takie jak róże, gerbery, eustomy czy tulipany. Całości dopełnia bujna zielenina i pasujące przybranie.
dostawa już w 4 h

Marilyn

295,00 zł
Oto niezwykle optymistyczne zestawienie, składające się z kwiatów w ciepłych kolorach. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże, eleganckie gerbery i rozłożyste lilie. Całości dopełnia pasujące przybranie i ciemnozielone liście.
dostawa już w 24 h

Avory

295,00 zł
Przedstawiona na zdjęciu obok kompozycja składa się z subtelnych kwiatów w odcieniach bieli. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże, eleganckie gerbery, rozłożyste lilie i drobne margaretki.
dostawa już w 4 h

Carmen

295,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy piękny bukiet, składający się z intensywnie czerwonych kwiatów. Znajdują się tu między innymi klasyczne róże, a także dorodne gerbery, wyraziste lilie oraz subtelne margaretki i eustomy.
dostawa już w 24 h

Shannyne

295,00 zł
Spójrz tylko na to wyraziste zestawienie, w którym można znaleźć między innymi klasyczne róże i gerbery, a także rozłożyste lilie, chryzantemy i oryginalne anturium.
dostawa już w 24 h

Jasmine

295,00 zł
Spójrz tylko na tę piękną kompozycję! Wśród intensywnie zielonych liści różnego rodzaju można znaleźć między innymi promienne słoneczniki, a także klasyczne róże i gerbery oraz oryginalne anturium.
dostawa już w 24 h

Bukiet sezonowy na uro...

295,00 zł
Pozwól, że nasi floryści skomponują bukiet na urodziny, korzystając z kwiatów sezonowych. Wybierz interesującą Cię kolorystykę.
dostawa już w 24 h

12 kolorowych róż

440,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancką kompozycję, składającą się z dwunastu klasycznych róż w kilku kolorach. Te piękne kwiaty zostały otoczone przez pasujące zielone liście.
dostawa już w 24 h

Bukiet sezonowy - Lato

295,00 zł
Pozwól, aby nasi floryści skomponowali bukiet o letnim charakterze, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych. Wybierz interesującą Cię kolorystykę.

Opinie zobacz więcej

Prze piękna Aranżacja kwiatów Ciętych i pięknie pachnąca. Spełniła oczekiwania i była Ekstra niespodzian...
08.06.2020 r. Jacek
ciekawe. Ale brak opcji bileciku
08.01.2019 r. Tadeusz
Super bukiety. ;)
27.08.2018 r. Robert
bardzo podobało się!
25.01.2017 r. Jan