Kwiaty do Słowacja Słowacji

Chcesz przekazać ciepłe pozdrowienia bliskim na Słowacji? Wybierz bukiet ze słowackiej oferty Poczty Kwiatowej® i zaskocz przyjaciół piękną niespodzianką!

Filtrowanie

     
kurier 0 PLN, już w 72 h

Kosz elegancki

251,00 zł
Podaruj najlepszy wybór wykwintnych słodyczy w doskonałej kompozycji. Wyjątkowy zestaw dostępny tylko w naszej kwiaciarni internetowej: oprócz kawy, herbaty i pysznych ciastek, znajdziesz w nim także unikatową czekoladę wykonywaną ręcznie z dodatkiem o...
kurier 0 PLN, już w 72 h

Kosz piknikowy

333,00 zł
Zapewnij bliskim udaną zabawę! Twoja smakowita przesyłka wprawi ich w doskonały nastrój. Spraw, aby ciepło wspominali Cię podczas wspólnego biesiadowania - brushetta, ogórki konserwowe, kabanosy... przyjaciele będą zachwyceni! Nasz zestaw zamyka komple...
dostawa już w 4 h

Ornella

295,00 zł
Można tutaj znaleźć między innymi eleganckie gerbery, a także rozłożyste lilie i delikatne chryzantemy. Całości dopełniają zielone liście.
dostawa już w 4 h

Magali

295,00 zł
Wśród ciemnozielonych liści różnego rodzaju można znaleźć kwiaty w różowych kolorach, takie jak lilie, gerbery, chryzantemy czy róże.
dostawa już w 4 h

Ponadczasowa miłość

295,00 zł
To zestawienie w różowych odcieniach. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże i subtelne goździki, ozdobione pasującym przybraniem i bujną zieleniną.
dostawa już w 4 h

Prawdziwa miłość

295,00 zł
Ten kulisty bukiet składa się z kwiatów w odcieniach bieli i czerwieni, takich jak klasyczne róże, wyraziste gerbery, delikatne margaretki czy wyraziste lilie i chryzantemy.
dostawa już w 4 h

12 średnich róż

475,00 zł
Naszą propozycją na tę okazję jest bukiet złożony z aż dwunastu dorodnych róż o łodygach średniej długości. Pozwól, że nasi floryści stworzą eleganckie zestawienie dla kogoś, kto wiele dla Ciebie znaczy!
dostawa już w 4 h

Wiązanka pogrzebowa

625,00 zł
Nasi floryści stworzą elegancką wiązankę pogrzebową, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych.
dostawa już w 4 h

Pojedyncza roślina

400,00 zł
Pozwól, że nasi floryści wybiorą piękny kwiat z tych, które będą dostępne. Roślina doniczkowe okaże się świetną ozdobą każdego pomieszczenia.
dostawa już w 4 h

Mały Książe

295,00 zł
Oto niezwykle elegancka kompozycja w odcieniach beżu, z akcentami czerwieni i fioletu. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże, a także dorodne gerbery i subtelne chabry.
dostawa już w 4 h

Mała Księżniczka

295,00 zł
Oto zachwycająca kompozycja w różowych odcieniach. W tym kulistym zestawieniu, stworzonym przez florystów z Poczty Kwiatowej® do Słowacji można znaleźć między innymi klasyczne róże, a także wyraziste gerbery.
dostawa już w 24 h

Melis

295,00 zł
Czy szukasz zestawienia o niezwykle optymistycznym charakterze? Co zatem powiesz na ten bukiet o eleganckim kulistym kształcie? Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże, a także dorodne lilie. Całości w piękny sposób dopełnia pasujące przybrani...
dostawa już w 4 h

Tamina

295,00 zł
Spójrz tylko na to wyraziste zestawienie! Można tutaj znaleźć kwiaty w ciepłych kolorach, takie jak róże, gerbery, eustomy czy tulipany. Całości dopełnia bujna zielenina i pasujące przybranie.
dostawa już w 4 h

Nelly

295,00 zł
Przedstawiona na zdjęciu obok kompozycja zachwyca swoją delikatnością i elegancją zarazem. Wśród ciemnozielonych liści można znaleźć kwiaty w białych kolorach, takie jak róże, gerbery, stokrotki czy chryzantemy.
dostawa już w 4 h

Słodki różowy sen

295,00 zł
Poczta Kwiatowa® Słowacja z dumą prezentuje niezwykle uroczą kompozycję, składającą się z kwiatów w odcieniach różu - to lilie oraz róże, otoczone przez pasujące przybranie i zielone liście.
dostawa już w 24 h

Avory

295,00 zł
Przedstawiona na zdjęciu obok kompozycja składa się z subtelnych kwiatów w odcieniach bieli. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże, eleganckie gerbery, rozłożyste lilie i drobne margaretki.
dostawa już w 4 h

Carmen

295,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy piękny bukiet, składający się z intensywnie czerwonych kwiatów. Znajdują się tu między innymi klasyczne róże, a także dorodne gerbery, wyraziste lilie oraz subtelne margaretki i eustomy.
dostawa już w 4 h

Wieniec pogrzebowy

750,00 zł
Prezentujemy elegancką kompozycję pogrzebową, składającą się z kwiatów takich jak klasyczne róże i lilie czy delikatne anturium. Całości dopełniają ciemnozielone gałązki drzewa iglastego.
dostawa już w 4 h

Bukiet mieszany

395,00 zł
Można tutaj znaleźć między innymi promienne słoneczniki, dorodne gerbery, a także klasyczne róże i lilie.
dostawa już w 24 h

Aranżacja kwiatów ciętych

400,00 zł
Przedstawiamy elegancką wiązankę pogrzebową, złożoną z drobnych kwiatów w ciepłych kolorach. Można tutaj znaleźć między innymi róże i lilie. Całości dopełniają ciemnozielone liście i pasujące przybranie.
dostawa już w 24 h

Aranżacja roślin

445,00 zł
Poczta Kwiatowa® Słowacja prezentuje kompozycję składającą się z eleganckich roślin doniczkowych, umieszczonych w pasującej doniczce lub koszyku. Całość prezentuje się bardzo bogato.
dostawa już w 24 h

Wiązanka pogrzebowa

675,00 zł
Można tutaj znaleźć kwiaty w białym i żółtym kolorze, takie jak margaretki czy róże. Całości dopełnia bujna zielenina różnego rodzaju.
dostawa już w 24 h

Czerwone róże

445,00 zł
Wśród bujnej zieleniny różnego rodzaju można znaleźć klasyczne róże, otoczone przez pasujące przybranie w postaci wstążki i gipsówki. To bardzo elegancki bukiet, który świetnie sprawdzi się na wyjątkową okazję.

Opinie zobacz więcej