Kwiaty do Słowacja Słowacji

Chcesz przekazać ciepłe pozdrowienia bliskim na Słowacji? Wybierz bukiet ze słowackiej oferty Poczty Kwiatowej® i zaskocz przyjaciół piękną niespodzianką!

Filtrowanie

     
kurier 0 PLN, już w 72 h

Kosz elegancki

251,00 zł
Podaruj najlepszy wybór wykwintnych słodyczy w doskonałej kompozycji. Wyjątkowy zestaw dostępny tylko w naszej kwiaciarni internetowej: oprócz kawy, herbaty i pysznych ciastek, znajdziesz w nim także unikatową czekoladę wykonywaną ręcznie z dodatkiem o...
dostawa już w 4 h

Ornella

295,00 zł
Można tutaj znaleźć między innymi eleganckie gerbery, a także rozłożyste lilie i delikatne chryzantemy. Całości dopełniają zielone liście.
dostawa już w 4 h

Magali

295,00 zł
Wśród ciemnozielonych liści różnego rodzaju można znaleźć kwiaty w różowych kolorach, takie jak lilie, gerbery, chryzantemy czy róże.
dostawa już w 4 h

Ponadczasowa miłość

295,00 zł
To zestawienie w różowych odcieniach. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże i subtelne goździki, ozdobione pasującym przybraniem i bujną zieleniną.
dostawa już w 4 h

Prawdziwa miłość

295,00 zł
Ten kulisty bukiet składa się z kwiatów w odcieniach bieli i czerwieni, takich jak klasyczne róże, wyraziste gerbery, delikatne margaretki czy wyraziste lilie i chryzantemy.
dostawa już w 4 h

12 średnich róż

450,00 zł
Naszą propozycją na tę okazję jest bukiet złożony z aż dwunastu dorodnych róż o łodygach średniej długości. Pozwól, że nasi floryści stworzą eleganckie zestawienie dla kogoś, kto wiele dla Ciebie znaczy!
dostawa już w 4 h

Wiązanka pogrzebowa

625,00 zł
Nasi floryści stworzą elegancką wiązankę pogrzebową, korzystając z dostępnych kwiatów sezonowych.
dostawa już w 4 h

Pojedyncza roślina

400,00 zł
Pozwól, że nasi floryści wybiorą piękny kwiat z tych, które będą dostępne. Roślina doniczkowe okaże się świetną ozdobą każdego pomieszczenia.
dostawa już w 4 h

Mały Książe

295,00 zł
Oto niezwykle elegancka kompozycja w odcieniach beżu, z akcentami czerwieni i fioletu. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże, a także dorodne gerbery i subtelne chabry.
dostawa już w 4 h

Mała Księżniczka

295,00 zł
Oto zachwycająca kompozycja w różowych odcieniach. W tym kulistym zestawieniu, stworzonym przez florystów z Poczty Kwiatowej® do Słowacji można znaleźć między innymi klasyczne róże, a także wyraziste gerbery.
dostawa już w 24 h

Melis

295,00 zł
Czy szukasz zestawienia o niezwykle optymistycznym charakterze? Co zatem powiesz na ten bukiet o eleganckim kulistym kształcie? Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże, a także dorodne lilie. Całości w piękny sposób dopełnia pasujące przybrani...
dostawa już w 4 h

Olivia

295,00 zł
Oto kompozycja, która wprost czaruje swoim urokiem i niezwykle romantycznym charakterem. Można tutaj znaleźć kwiaty w odcieniach różu, takie jak rozłożyste lilie, wyraziste gerbery, subtelne róże czy eleganckie chryzantemy.
dostawa już w 24 h

Avory

295,00 zł
Przedstawiona na zdjęciu obok kompozycja składa się z subtelnych kwiatów w odcieniach bieli. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże, eleganckie gerbery, rozłożyste lilie i drobne margaretki.
dostawa już w 4 h

Carmen

295,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy piękny bukiet, składający się z intensywnie czerwonych kwiatów. Znajdują się tu między innymi klasyczne róże, a także dorodne gerbery, wyraziste lilie oraz subtelne margaretki i eustomy.
dostawa już w 24 h

Shannyne

295,00 zł
Spójrz tylko na to wyraziste zestawienie, w którym można znaleźć między innymi klasyczne róże i gerbery, a także rozłożyste lilie, chryzantemy i oryginalne anturium.
dostawa już w 24 h

Bukiet sezonowy na uro...

295,00 zł
Pozwól, że nasi floryści skomponują bukiet na urodziny, korzystając z kwiatów sezonowych. Wybierz interesującą Cię kolorystykę.
dostawa już w 24 h

12 kolorowych róż

440,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancką kompozycję, składającą się z dwunastu klasycznych róż w kilku kolorach. Te piękne kwiaty zostały otoczone przez pasujące zielone liście.
dostawa już w 48 h

Azalea

400,00 zł
Naszą propozycją jest prezentowana na zdjęciu obok roślina doniczkowa - azalia o łososiowym kolorze.
dostawa już w 48 h

Sansevieria

450,00 zł
Spójrz tylko na tę elegancką roślinę doniczkową. Poczta Kwiatowa® Słowacja ma przyjemność przedstawić Tobie klasyczną sansewierię, pochodzącą z tropikalnych rejonów Afryki.
dostawa już w 24 h

Prawdziwa pasja

295,00 zł
To kompozycja w czerwonych kolorach, można znaleźć tu między innymi klasyczne róże, wyraziste gerbery, a także oryginalne anemony. Całości w piękny sposób dopełniają subtelne stokrotki, zielone liście i pasujące przybranie.
dostawa już w 48 h

Anthurium

400,00 zł
Oto niezwykle elegancka roślina doniczkowa - anturium. Wystarczy spojrzeć na jego ciemnozielone liście, a także piękne czerwone kwiaty, aby zrozumieć, dlaczego ta roślina cieszy się taką popularnością.
dostawa już w 24 h

Moc kwiatów

295,00 zł
Można tutaj znaleźć kwiaty w odcieniach różu, czerwieni i bieli, takie jak klasyczne róże czy wyraziste gerbery. Całości w piękny sposób dopełniają zielone liście i pasujące przybranie.
dostawa już w 24 h

Doskonały prezent

395,00 zł
Wśród bujnej zieleniny różnego rodzaju można znaleźć między innymi klasyczne róże, a także pistacjowe orchidee i drobne stokrotki. Całości dopełnia pasujące przybranie.

Opinie zobacz więcej

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi.Wiązanka pogrzebowa ,pięknie wykonana ,została dostarczona n...
19.08.2020 r. Dagna
Prze piękna Aranżacja kwiatów Ciętych i pięknie pachnąca. Spełniła oczekiwania i była Ekstra niespodzian...
08.06.2020 r. Jacek
ciekawe. Ale brak opcji bileciku
08.01.2019 r. Tadeusz
Super bukiety. ;)
27.08.2018 r. Robert