Kwiaty do Nowa Zelandia Nowej Zelandii

Chcesz przekazać pozdrowienia znajomym z odległej Oceanii? Dla Poczty Kwiatowej® odległość nie ma znaczenia - zamów kwiaty z oferty do Nowej Zelandii i zrób komuś niespodziankę!

Filtrowanie

     
dostawa już w 24 h

Bukiet limonka

300,00 zł
Ciepłe i zachwycające niczym promienie letniego słońca… Takie właśnie są gerbery i róże, które umieszczono w tym uroczym bukiecie, stworzonym przez florystów z Poczty Kwiatowej® do Nowej Zelandii.
dostawa już w 24 h

Białe Święta

370,00 zł
Oto kompozycja składającą się z kwiatów w białym kolorze, takich jak lilie czy róże. Całości w piękny sposób dopełnia bujna zielenina, a także oryginalne srebrne bombki. Bukiet umieszczono w pasującej kwadratowej doniczce.
dostawa już w 24 h

Bukiet jasny

280,00 zł
W tym zestawieniu można znaleźć między innymi dorodne lilie, klasyczne róże i drobne goździki. Całości w piękny sposób dopełnia zielenina, pasujące przybranie i ozdobny papier.
dostawa już w 24 h

Księżniczka - Bukiet z...

245,00 zł
Oto kompozycja stworzona przez florystów z Poczty Kwiatowej® do Nowej Zelandii. Można tu znaleźć kwiaty takie jak dorodne gerbery, klasyczne róże czy subtelne astry Całości dopełnia zielenina i celofan.
dostawa już w 24 h

Skrzynka owoców

390,00 zł
W drewnianym koszu umieszczono bukiet klasycznych czerwonych róż i pistacjowych orchidei, otoczonych przez pyszne owoce. Całości w piękny sposób dopełnia pasujące do reszty przybranie.
dostawa już w 24 h

Bukiet klasyczny

320,00 zł
Poczta Kwiatowa® Nowa Zelandia prezentuje klasyczny bukiet w odcieniach bieli. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne lilie, a także drobne róże. Całości dopełniają zielone liście.
dostawa już w 24 h

Księżniczka

300,00 zł
W kwadratowej doniczce umieszczono różowe i białe kwiaty takie jak gerbery, róże czy astry. Całości w piękny sposób dopełnia bujna zielenina różnego rodzaju.
dostawa już w 24 h

Pojedynczy kwiat - zaw...

140,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy jedną z naszych propozycji - to elegancka kompozycja w pomarańczowo-brązowych kolorach. Można znaleźć tutaj dorodną gerberę, otoczoną przez ciemny papier i pasujące przybranie.
dostawa już w 24 h

Pojedynczy kwiat - zaw...

140,00 zł
Co powiesz na prezentowane na zdjęciu obok zestawienie? To klasyczna czerwona róża - symbol gorącej i szczerej miłości, przybrana w oryginalny sposób i zawinięta w ciemny papier.
dostawa już w 24 h

Noel

355,00 zł
W kwadratowej doniczce umieszczono między innymi czerwone róże, otoczone przez bujne zielone liście różnego rodzaju i ozdobione błyszczącymi bombkami.
dostawa już w 24 h

Bukiet letni

245,00 zł
Poczta Kwiatowa® Nowa Zelandia z dumą prezentuje elegancką kompozycję, składającą się z kwiatów w różowym kolorze. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże i gerbery, otoczone przez ciemnozielone liście i pasujące przybranie.
dostawa już w 24 h

Kwiaty cięte

320,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy niezwykle optymistyczne zestawienie, składające się z kwiatów w ciepłych kolorach. Można tutaj znaleźć między innymi słoneczne lilie i gerbery, a także wyraziste irysy i delikatne eustomy. Całości w piękny sposób dopełnia p...
dostawa już w 24 h

Storczyk w doniczce

405,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancką kompozycję - to klasyczny storczyk. Ogromne wrażenie robią jego dorodne kwiaty, a także mięsiste ciemnozielone liście. Całość umieszczono w pasującej doniczce.
dostawa już w 24 h

Powiedz to z różami

425,00 zł
Poczta Kwiatowa® Nowa Zelandia prezentuje wyjątkowo romantyczny bukiet, składający się z intensywnie czerwonych róż, przybranych przez bujne zielone liście, owiniętych w pasujący papier i przewiązanych wstążką.
dostawa już w 24 h

Piękno

320,00 zł
Znajdują się tutaj między innymi klasyczne róże, lilie i chryzantemy. Całości w piękny sposób dopełniają ciemnozielone liście, a także pasujące przybranie.
dostawa już w 24 h

Raglan

300,00 zł
Można tutaj znaleźć między innymi niezwykle subtelne róże, a także oryginalne orchidee, otoczone przez intensywnie zielone liście i pasujące przybranie.
dostawa już w 24 h

Skupienie

245,00 zł
Spójrz tylko na ten bukiet! W otuleniu ozdobnego papieru o brązowym kolorze można znaleźć między innymi delikatne róże, goździki i lilie.
dostawa już w 24 h

Wiosna

280,00 zł
Poczta Kwiatowa® Nowa Zelandia prezentuje uroczą kompozycję do postawienia na stół. Można tutaj znaleźć między innymi goździki, margaretki i hiacynty, umieszczone w pasującej doniczce.
dostawa już w 24 h

Feniks

300,00 zł
Poczta Kwiatowa® Nowa Zelandia prezentuje niezwykle optymistyczną kompozycję, składającą się z kwiatów w ciepłych kolorach, takich jak klasyczne róże, dorodne słoneczniki czy eleganckie anturium. Została ona otoczona przez różnego rodzaju liście, a tak...
dostawa już w 24 h

Harakeke

320,00 zł
Poczta Kwiatowa® Nowa Zelandia prezentuje niezwykle oryginalną kompozycję, umieszczoną na jasnej plecionej macie. Można tutaj znaleźć kwiaty w odcieniach czerwieni i zieleni, takie jak klasyczne lilie czy delikatne stokrotki. Całości dopełniają zielone...
dostawa już w 24 h

Karnawał

300,00 zł
Można tutaj znaleźć kwiaty w wyrazistych kolorach, takie jak gerbery, lilie, słoneczniki, goździki czy stokrotki. Całości w piękny sposób dopełnia pasujące przybranie.
dostawa już w 48 h

12 róż długich

420,00 zł
Naszą propozycją jest bukiet składający się z dwunastu pięknych róż o dorodnych główkach i błyszczących liściach. Mają one długie łodygi. Królowe kwiatów to zawsze dobry wybór na prezent!
dostawa już w 48 h

24 róże długie

770,00 zł
Naszą propozycją jest kompozycja złożona z aż dwudziestu czterech eleganckich róż o długich łodygach. Królowe kwiatów zawsze robią ogromne wrażenie - wystarczy spojrzeć na ich dorodne główki i błyszczące liście.

Opinie zobacz więcej

Mama była bardzo zadowolona, bukiecik śliczny. Polecam
01.04.2019 r. Agnieszka
Mama była bardzo zadowolona, bukiecik śliczny. Polecam
01.04.2019 r. Agnieszka
ciekawe. Ale brak opcji bileciku
08.01.2019 r. Tadeusz
Jestem bardzo usatysfakcjonowany wyborem bukietu urodzinowego dla mojej córki Isabelli w Niemczech. Zrob...
25.12.2018 r. KRZYSZTOF