Kwiaty do Bułgaria Bułgarii

Sprawdź ofertę bukietów, które dostarczamy do Bułgarii. Wybierz produkt, a Poczta Kwiatowa® dostarczy go do dowolnej miejscowości. Wyślij kwiaty do Bułgarii - dotrą jeszcze dziś!

Filtrowanie

     
kurier 0 PLN, już w 72 h

Kosz elegancki

251,00 zł
Podaruj najlepszy wybór wykwintnych słodyczy w doskonałej kompozycji. Wyjątkowy zestaw dostępny tylko w naszej kwiaciarni internetowej: oprócz kawy, herbaty i pysznych ciastek, znajdziesz w nim także unikatową czekoladę wykonywaną ręcznie z dodatkiem o...
kurier 0 PLN, już w 72 h

Kosz piknikowy

333,00 zł
Zapewnij bliskim udaną zabawę! Twoja smakowita przesyłka wprawi ich w doskonały nastrój. Spraw, aby ciepło wspominali Cię podczas wspólnego biesiadowania - brushetta, ogórki konserwowe, kabanosy... przyjaciele będą zachwyceni! Nasz zestaw zamyka komple...
dostawa już w 4 h

Uczucie - 12 mieszanyc...

495,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy uroczy kolorowy bukiet, stworzony przez florystów z Poczty Kwiatowej® do Bułgarii. Można w nim znaleźć klasyczne róże w kilku kolorach, otoczone przez intensywnie zielone liście.
dostawa już w 4 h

Sezonowy bukiet urodzi...

215,00 zł
Pozwól, że nasi floryści stworzą elegancką kompozycję, składającą się z dostępnych kwiatów sezonowych, ozdobionych pasującym przybraniem.
dostawa już w 4 h

Jewel

215,00 zł
W tym kulistym zestawieniu można znaleźć między innymi klasyczne róże, a także lilie i chryzantemy. Całości w piękny sposób dopełnia pasujące przybranie i zielone liście.
dostawa już w 4 h

Ponadczasowa miłość

215,00 zł
Można tutaj znaleźć kwiaty w uroczych różowych kolorach, takie jak na przykład klasyczne róże czy delikatne goździki. Całości w piękny sposób dopełnia pasujące przybranie, a także zielone liście różnego rodzaju.
dostawa już w 4 h

Bukiet na ślub Na zaws...

215,00 zł
Naszą propozycją jest kompozycja składająca się z białych róż, lilii, gerber i chryzantem, uzupełnionych przez pasujące do reszty przybranie oraz ciemnozielone liście różnego rodzaju.
dostawa już w 4 h

12 średnich róż

480,00 zł
Naszą propozycją jest elegancka kompozycja, składająca się właśnie z dwunastu róż o łodygach średniej długości. Pozwól, że nasi floryści stworzą z nich naprawdę zachwycające zestawienie.
dostawa już w 4 h

Kompozycja własna

350,00 zł
Kwiaty są niezastąpione w wyrażaniu najpiękniejszych uczuć. Jeśli chcesz powiedzieć komuś, że znaczy dla Ciebie szczególnie wiele, obdaruj go zachwycającym bukietem kwiatów wysłanych do Bułgarii!
dostawa już w 4 h

Bukiet kondolencyjny z...

400,00 zł
Naszą propozycją jest elegancka kompozycja pogrzebowa, skomponowana z dostępnych kwiatów sezonowych i ozdobiona wstążką.
dostawa już w 4 h

Dracaena

240,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancką roślinę doniczkową - to klasyczna dracena. Ma ona dwukolorową korę i strzeliste ciemnozielone liście.
dostawa już w 4 h

Flower Power

215,00 zł
Prezentowany na zdjęciu obok bukiet, stworzony przez florystów z Poczty Kwiatowej® do Bułgarii, wygląda naprawdę zachwycająco. Składają się na niego między innymi klasyczne róże i gerbery, a także delikatne goździki. Całości dopełnia subtelne przybrani...
dostawa już w 4 h

Kompozycja świąteczna ...

280,00 zł
To zestawienie, skomponowane przez florystów z Poczty Kwiatowej® do Bułgarii, składa się z zielonych gałązek tui i drzewa iglastego, uzupełnionych przez jasne przybranie, między innymi w postaci bombek. Całość umieszczono w pasującej doniczce.
dostawa już w 4 h

Świąteczna Poinsettia

190,00 zł
To piękna roślina w czerwonym kolorze, umieszczona w pasującej doniczce. Doskonale dopełniają jej zielone gałązki, a także ozdoby, takie jak bombki, gwiazdki czy eleganckie sznurki.
dostawa już w 4 h

Little Princess

215,00 zł
Można tutaj znaleźć kwiaty takie jak klasyczne róże i gerbery, delikatne chryzantemy czy eustomy. Całości w piękny sposób dopełnia przybranie i ciemnozielone liście.
dostawa już w 4 h

Kompozycja kwiatów cię...

325,00 zł
Można tu znaleźć między innymi astry, lilie i stokrotki, otoczone przez bujne ciemnozielone liście, a także pasujące przybranie.
dostawa już w 4 h

Zachwycające 12 róż

495,00 zł
Naszą propozycją jest niezwykle elegancki bukiet o pięknym kulistym kształcie, składający się z aż dwunastu zachwycających i dorodnych róż.
dostawa już w 24 h

Bukiet kwiatów ciętych

215,00 zł
W tym bukiecie można znaleźć klasyczne róże - królowe kwiatów, w odcieniach subtelnego różu oraz zachwycającej bieli.
dostawa już w 24 h

Kompozycja kwiatów cię...

280,00 zł
W tym subtelnym zestawieniu można znaleźć kwiaty w odcieniach bieli, beżu i fioletu, takie jak róże czy margaretki.
dostawa już w 24 h

Biało-czerwony bukiet ...

750,00 zł
Roses, the definitive expression of lasting love! This 24 long stemmed red and white roses bouquet is sure to melt any heart.
dostawa już w 24 h

Kompozycja roślin doni...

375,00 zł
Na zdjęciu obok przedstawiamy elegancką kompozycję, stworzoną przez florystów z Poczty Kwiatowej® do Bułgarii. W pasującej doniczce umieszczono kilka rodzajów roślin doniczkowych.
dostawa już w 24 h

Kompozycja roślin

280,00 zł
Poczta Kwiatowa® Bułgaria prezentuje niezwykle uroczą kompozycję składającą się z roślin doniczkowych różnego rodzaju. Wszystkie zostały umieszczone w pasującym plecionym koszyku.
dostawa już w 24 h

Bukiet 35 długich czer...

875,00 zł
Naszą propozycją jest niezwykle elegancka kompozycja, składająca się z trzydziestu pięciu róż w intensywnie czerwonym kolorze - będącym symbolem miłości.

Opinie zobacz więcej

Bukiet przepiękny :) Mama zachwycona :)
11.07.2018 r. Natalia
Moja Babcia jest szczęśliwa z tego powodu że otrzymała tak wyjątkowy prezent. Dziękuje za skuteczne dos...
18.08.2017 r. Danuta
bardzo podobało się!
25.01.2017 r. Jan
Bardzo podobało się
25.01.2017 r. Jan