Kwiaty do Bułgaria Bułgarii

Sprawdź ofertę bukietów, które dostarczamy do Bułgarii. Wybierz produkt, a Poczta Kwiatowa® dostarczy go do dowolnej miejscowości. Wyślij kwiaty do Bułgarii - dotrą jeszcze dziś!

Filtrowanie

     
dostawa już w 4 h

Uczucie - 12 mieszanyc...

415,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy uroczy kolorowy bukiet, stworzony przez florystów z Poczty Kwiatowej® do Bułgarii. Można w nim znaleźć klasyczne róże w kilku kolorach, otoczone przez intensywnie zielone liście.
dostawa już w 4 h

Sezonowy bukiet urodzi...

215,00 zł
Pozwól, że nasi floryści stworzą elegancką kompozycję, składającą się z dostępnych kwiatów sezonowych, ozdobionych pasującym przybraniem.
kurier 0 PLN, już w 72 h

Kosz elegancki

251,00 zł
Podaruj najlepszy wybór wykwintnych słodyczy w doskonałej kompozycji. Wyjątkowy zestaw dostępny tylko w naszej kwiaciarni internetowej: oprócz kawy, herbaty i pysznych ciastek, znajdziesz w nim także unikatową czekoladę wykonywaną ręcznie z dodatkiem o...
dostawa już w 4 h

Ponadczasowa miłość

215,00 zł
Można tutaj znaleźć kwiaty w uroczych różowych kolorach, takie jak na przykład klasyczne róże czy delikatne goździki. Całości w piękny sposób dopełnia pasujące przybranie, a także zielone liście różnego rodzaju.
dostawa już w 4 h

Bukiet na ślub Na zaws...

215,00 zł
Naszą propozycją jest kompozycja składająca się z białych róż, lilii, gerber i chryzantem, uzupełnionych przez pasujące do reszty przybranie oraz ciemnozielone liście różnego rodzaju.
dostawa już w 4 h

12 średnich róż

400,00 zł
Naszą propozycją jest elegancka kompozycja, składająca się właśnie z dwunastu róż o łodygach średniej długości. Pozwól, że nasi floryści stworzą z nich naprawdę zachwycające zestawienie.
dostawa już w 4 h

Bukiet kondolencyjny z...

400,00 zł
Naszą propozycją jest elegancka kompozycja pogrzebowa, skomponowana z dostępnych kwiatów sezonowych i ozdobiona wstążką.
dostawa już w 4 h

Dracaena

240,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy elegancką roślinę doniczkową - to klasyczna dracena. Ma ona dwukolorową korę i strzeliste ciemnozielone liście.
dostawa już w 4 h

Flower Power

215,00 zł
Prezentowany na zdjęciu obok bukiet, stworzony przez florystów z Poczty Kwiatowej® do Bułgarii, wygląda naprawdę zachwycająco. Składają się na niego między innymi klasyczne róże i gerbery, a także delikatne goździki. Całości dopełnia subtelne przybrani...
dostawa już w 4 h

Little Princess

215,00 zł
Można tutaj znaleźć kwiaty takie jak klasyczne róże i gerbery, delikatne chryzantemy czy eustomy. Całości w piękny sposób dopełnia przybranie i ciemnozielone liście.
dostawa już w 24 h

White blossomdream

250,00 zł
 
dostawa już w 24 h

Loving Heart

350,00 zł
 
dostawa już w 4 h

Zachwycające 12 róż

415,00 zł
Naszą propozycją jest niezwykle elegancki bukiet o pięknym kulistym kształcie, składający się z aż dwunastu zachwycających i dorodnych róż.
dostawa już w 24 h

Kompozycja kwiatów cię...

280,00 zł
W tym subtelnym zestawieniu można znaleźć kwiaty w odcieniach bieli, beżu i fioletu, takie jak róże czy margaretki.
dostawa już w 24 h

Biało-czerwony bukiet ...

750,00 zł
Roses, the definitive expression of lasting love! This 24 long stemmed red and white roses bouquet is sure to melt any heart.
dostawa już w 24 h

Bukiet 35 długich czer...

875,00 zł
Naszą propozycją jest niezwykle elegancka kompozycja, składająca się z trzydziestu pięciu róż w intensywnie czerwonym kolorze - będącym symbolem miłości.
dostawa już w 24 h

Bukiet 25 długich biał...

780,00 zł
Powiedz to z pomocą kwiatów! Jeśli obdarujesz bliską Tobie osobę eleganckim bukietem, złożonym z dwudziestu pięciu długich róż w białym kolorze, z pewnością zrozumie ona, że znaczy dla Ciebie naprawdę szczególnie wiele.
dostawa już w 24 h

Kompozycja kwiatów cię...

325,00 zł
Można tu znaleźć kwiaty w odcieniach bieli i fioletu, takie jak na przykład róże, lilie czy margaretki. Całości w piękny sposób dopełniają zielone liście i pasujące przybranie.
dostawa już w 24 h

Bukiet dla chłopca Mał...

215,00 zł
Naszą propozycją jest kompozycja, w której znaleźć można między innymi klasyczne róże i gerbery, a także wyraziste chabry. Całości dopełnia pasujące przybranie i ciemnozielone liście.
dostawa już w 24 h

Sunshine

215,00 zł
Na zdjęciu obok prezentujemy niezwykle optymistyczny bukiet, składający się z kwiatów w ciepłych kolorach. Można tutaj znaleźć między innymi klasyczne róże, a także rozłożyste gerbery i dorodne astry.
dostawa już w 24 h

Janet

215,00 zł
Można tu znaleźć kwiaty w ciepłych kolorach, takie jak na przykład klasyczne gerbery czy róże, a także delikatne stokrotki. Całości w piękny sposób dopełniają: pasujące przybranie i ciemnozielone liście.
dostawa już w 24 h

Idealny prezent

315,00 zł
Wśród naprawdę bujnej zieleniny różnego rodzaju można znaleźć między innymi klasyczne jasne róże, wyraziste i oryginalne orchidee oraz drobne stokrotki. Całości dopełnia pasujące przybranie.
dostawa już w 24 h

Magali

215,00 zł
Można znaleźć tutaj kwiaty takie jak klasyczne róże, wyraziste gerbery i chryzantemy, rozłożyste lilie czy subtelne goździki. Całości dopełniają: pasujące przybranie oraz ciemnozielone liście.

Opinie zobacz więcej

Jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi.Wiązanka pogrzebowa ,pięknie wykonana ,została dostarczona n...
19.08.2020 r. Dagna
Prze piękna Aranżacja kwiatów Ciętych i pięknie pachnąca. Spełniła oczekiwania i była Ekstra niespodzian...
08.06.2020 r. Jacek
ciekawe. Ale brak opcji bileciku
08.01.2019 r. Tadeusz
Super bukiety. ;)
27.08.2018 r. Robert