Kwiaty do Belgia Belgii

Pozdrów bliskich w Belgii za pomocą pięknego bukietu kwiatów. Poczta Kwiatowa® gwarantuje świeżość kompozycji dostarczonej na terenie Belgii. Wyślij kwiaty jeszcze tego samego dnia.

Filtrowanie

     
dostawa już w 24 h

Ostatni hołd

565,00 zł
Kompozycja pogrzebowa ma nieregularny kształt i składa się z kilku rodzajów liści, wśród których znaleźć można białe kwiaty, takie jak lilie, gerbery czy róże.
dostawa już w 24 h

Serce z róż

465,00 zł
Prezentowana na zdjęciu obok kompozycja pogrzebowa ma kształt serca, co doskonale oddaje ogrom uczuć, jakim darzyło się zmarłego.
dostawa już w 72 h

Bukiet z bonem kwiatowym

340,00 zł
Ta zielona kompozycja urzeka swą naturalnością. Wśród dorodnych liści znaleźć można między innymi gerbery, róże i goździki.
dostawa już w 24 h

Wieniec Ostatnie pożeg...

1 815,00 zł
Prezentowany na zdjęciu obok wieniec pogrzebowy to klasyczna kompozycja tego typu. Na podstawie złożonej z ciemnozielonych liści i gałązek drzewa iglastego.
dostawa już w 24 h

Wiązanka Ostatnia droga

550,00 zł
Prezentowana tu wiązanka pogrzebowa składa się z podstawy z błyszczących ciemnozielonych liści, na której umieszczono białe róże i lilie.
dostawa już w 24 h

Wiązanka kondolencyjna

715,00 zł
Prezentowana na zdjęciu obok kompozycja pogrzebowa to zestawienie w różowych kolorach. Można znaleźć tu między innymi goździki, eustomy i drobne lilie.
dostawa już w 24 h

Prancer

225,00 zł
Prezentowana na zdjęciu kulista kompozycja w jasnych kolorach jest niezwykle bogato zdobiona. Znaleźć tu można między innymi klasyczne gerbery, lilie i róże.
dostawa już w 24 h

Kompozycja w radosnych...

255,00 zł
Któż by się nie ucieszył otrzymując tak piękną kompozycję złożoną między innymi z gerber, róż i hortensji? Ten bukiet wręcz krzyczy: “Uśmiech proszę!”.
dostawa już w 24 h

Wiązanka pogrzebowa z ...

440,00 zł
Ta wiązanka pogrzebowa jest bardzo oryginalna i elegancka zarazem. Główną rolę odgrywają tutaj ciemnozielone liście, oplecione różami.
dostawa już w 24 h

Bukiet mieszany koloro...

475,00 zł
W zestawieniu tym można znaleźć róże, gerbery i goździki, a także inne drobne pomarańczowe kwiaty. Całość otulona jest bardzo dorodną zieleniną różnego rodzaju.
dostawa już w h

Wieniec z hortensji

315,00 zł
Wieniec świąteczny składa się z kuleczek, między innymi jarzębiny w dwóch kolorach: pomarańczowym i czerwonym. Można tu także znaleźć drobne hortensje.
dostawa już w 24 h

Bukiet Automatia

250,00 zł
W tym bukiecie w jesiennych barwach można znaleźć gerbery, chryzantemy i róże, otulone zielonymi liśćmi i przybraniem w pasującym kolorze.
dostawa już w 24 h

Aranżacja Deluxe z sza...

405,00 zł
Pierwsze skrzypce gra tutaj butelka szampana, dla której został skomponowany koszyk złożony z jasnych kwiatów takich jak eustoma czy goździki.
dostawa już w 24 h

Dromero

265,00 zł
Wśród bujnych ciemnozielonych liści można znaleźć kwiaty takie jak klasyczne róże, dorodne gerbery czy delikatną gipsówkę.
dostawa już w 24 h

Ukochany

515,00 zł
Prezentowana tutaj wiązanka pogrzebowa składa się z kilku rodzajów kwiatów. Można znaleźć tu rozłożyste lilie, klasyczne róże, a także kolorowe goździki.
dostawa już w 24 h

Bukiet Miłego dnia

215,00 zł
To delikatne zestawienie zawiera w sobie róże, gerbery i goździki, otoczone przez intensywnie zielone liście różnego rodzaju. Całość ma piękny kulisty kształt.
dostawa już w 24 h

Kompozycja kondolencyjna

265,00 zł
Kompozycja pogrzebowa jest zestawieniem anturium, róż i drobnych kwiatków. Wszystkie w odcieniach czystej bieli, doskonale oddają charakter uroczystości.
dostawa już w 72 h

Serce z róż

1 065,00 zł
Prezentowana na zdjęciu obok wiązanka pogrzebowa ma piękny kształt serca i jest złożona z kilkudziesięciu czerwonych róż oraz jednej białej.
dostawa już w 24 h

Nowoczesny wieniec adw...

350,00 zł
Prezentowany na zdjęciu wieniec adwentowy złożony jest z drobnych ciemnozielonych liści, w które wpleciono szyszki oraz drobne czerwone i zielone kuleczki.
dostawa już w 24 h

Amy

190,00 zł
Słoneczna kompozycja to optymistyczne połączenie rozłożystych słoneczników z oryginalną zieleniną. Ten kulisty bukiet otulają także delikatne zielone liście.
dostawa już w 24 h

Bukiet świąteczny

200,00 zł
Prezentowana na zdjęciu obok świąteczna kompozycja to wyjątkowo urokliwe połączenie czerwonych kwiatów, takich jak gerbery z choinkowymi dekoracjami.
dostawa już w 24 h

Pożegnanie przyjaciela

365,00 zł
Ta wiązanka pogrzebowa jest niezwykle subtelna. Składa się ona z delikatnych białych storczyków, otoczonych przez delikatne zielone przybranie.
dostawa już w 24 h

Kondolencje

340,00 zł
Ta wiązanka pogrzebowa składa się z jasnych kwiatów. Można znaleźć tu między innymi róże i chryzantemy, otoczone delikatnym przybraniem.

Opinie zobacz więcej

Zamówiłam kwiaty dla osoby mieszkającej w Austrii, w Wiedniu, i wszystko dobrze zadziałało. Bukiet śwież...
18.06.2022 r. Joanna
Pierwszy raz korzystałam i nie zawiodłam się. Kwiaty dostarczone w wybranym dniu do Włoch. Kwiaty bardz...
25.01.2022 r. Marta
Bukiet doręczone do Bremen w Niemczech. Lokalna kwiaciarnia wywiązała się z usługi. Kwiaty zgodne z opis...
13.10.2021 r. Klaudia
Dostarczona wiązanka była z ładniejszych kwiatów niż na zdjęciu i bardzo stosowna jako pogrzebowa.
07.10.2021 r. Agata