Kwiaty do Austria Austrii

Pielęgnuj zagraniczne przyjaźnie! Poczta Kwiatowa® gwarantuje świeże kwiaty w dniu złożenia zamówienia z dostawą do dowolnej austriackiej miejscowości. Wyślij kwiaty do Austrii.

Filtrowanie

     
dostawa już w 4 h

12 róż średniej długości

320,00 zł
Tęsknisz? Liczysz dni? Chcesz zaakcentować swoją obecność? Brak Ci pomysłu na niebanalny prezent? Doskonale nadadzą się do tego kwiaty o miłosnej symbolice.Czerwień to barwa zarezerwowana dla wyznań miłosnych. Najczęściej kojarzy się ją z prezentem od ...
dostawa już w 4 h

Bukiet funeralny z szarfą

475,00 zł
Jaka jest różnica między wiązanką a bukietem funeralnym? Wiązanka pogrzebowa to trwała kompozycja na florecie ułożona na wzór łezki, zaś bukiet funeralny to kompozycja z wiązanych kwiatów ciętych. Taka aranżacja to najczęściej kwiaty pogrzebowe w celo...
dostawa już w 4 h

Aranżacja kwiatów ciętych

275,00 zł
Aranżacja kwiatów ciętych. Zdjęcie przedstawia produkt przykładowy i może nieznacznie różnić się w rzeczywistości.
dostawa już w 24 h

Pojedyńcza roślina zie...

210,00 zł
Ta wszechstronna roślina doniczkowa jest idealna na stolik kawowy lub biurko. Zaskocz kogoś trwałą rośliną. Roślina i pojemnik mogą się różnić w zależności od dostępności.
dostawa już w 0 h

Tylko Dla Ciebie ...

335,00 zł
Zrób niespodziankę komuś bliskiemu Twojemu sercu... Produkt nie zawiera wazonu.
dostawa już w 4 h

Zapamiętany na zawsze

400,00 zł
Trudno jest się pożegnać. Pokaż swoje współczucie. Kwiaty mówią nawet wtedy, gdy słowa zawodzą. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa życzenia!
dostawa już w 4 h

W Wiecznej Pamięci

400,00 zł
Kwiatowe pozdrowienia dla rodziny pogrążonej w żałobie. Każdy, kto opłakuje odejście bliskiej osoby, potrzebuje wsparcia przyjaciół i znajomych. Przynieś trochę światła i pocieszenia w trudnych chwilach. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa ...
dostawa już w 24 h

12 czerwonych róż z pr...

495,00 zł
Deklaracja miłości, która nie potrzebuje słów. 12 róż mówi więcej niż 3 słowa.
dostawa już w 48 h

Zawsze w naszym sercu ...

1 025,00 zł
Nigdy Cię nie zapomnimy. Uwolnienie się od osoby jest bolesne. To serce na cmentarz daje komfort i pokazuje wielką miłość, jaką czułeś do tej osoby. Kompozycja do położenia na grobie.
dostawa już w 24 h

Zawsze w pamięci

350,00 zł
Każdy, kto opłakuje bliską osobę, potrzebuje wsparcia przyjaciół i znajomych. Okaż współczucie pogrążonej w żałobie rodzinie i przynieś trochę światła i pocieszenia w trudnych sytuacjach życiowych. Prosimy o podanie w polu ""uwagi"" indywidualnego wyb...
dostawa już w 24 h

Wspomnienia w ciszy

605,00 zł
Wiele wspomnień związanych z daną osobą nigdy nie blaknie, nawet gdy nie ma jej już wśród nas. Poprzez kwiaty wyrażasz swoje współczucie i oddajesz ostatni szacunek zmarłej osobie.
dostawa już w 24 h

Z miłością, z różami (...

750,00 zł
Utrata kogoś jest bolesna. Okaż tym kwiatem swoje współczucie i głęboką więź, jaką czułeś do zmarłej osoby. Róże pamięci to kompozycja do położenia na grobie.
dostawa już w 24 h

Ostatni hołd (kwiaty n...

680,00 zł
Ostatni hołd, który oddaje cześć zmarłej osobie i dodaje sił pogrążonej w żałobie rodzinie. Kompozycja do położenia na grobie. Preferowany kolor róż należy wpisać w informacjach dodatkowych w języku angielskim bądź urzędowym dla kraju wysyłki. Zdj...
dostawa już w 48 h

Z głębi serca (na cmen...

975,00 zł
Kwiatowe serce, które wyrazi Twoją więź z osobą zmarłą i pogrążoną w żałobie rodziną. Kiedy słowa zawodzą, przemawiają kwiaty.
dostawa już w 48 h

Ku pamięci (na cmentarz)

900,00 zł
Choć straciliśmy drogiego nam człowieka, pozostanie on w naszych sercach i pamięci niezapomniany. Kompozycja do położenia na grobie.
dostawa już w 48 h

Wieczna pamięć (wienie...

850,00 zł
Nigdy nie zapomina się wyjątkowej osoby. Tym miłosnym wieńcem na urnę oddajesz tej osobie ostatnią cześć. Dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Państwa życzenia!
dostawa już w 24 h

Najgłębsze wyrazy wspó...

455,00 zł
Najgłębsze wyrazy współczucia - kompozycja na cmentarz. Ta piękna kompozycja dodaje otuchy i wyraża współczucie. Produkt zawiera szarfę.
dostawa już w 4 h

Kompozycja własna

220,00 zł
 

Opinie zobacz więcej

Osoba obdarowana bardzo zadowolona. Bukiet dostarczono pięknie opakowany. Kwiaty prześliczne.
09.04.2024 r. Aneta
Zestaw godny polecenia. Zawsze pasuje.
21.01.2024 r. Kaja
Bukiet piękny. Zdjęcie odzwierciedla jego rzeczywisty wygląd.
27.12.2023 r. G
Róże, które zostały dostarczone były piękne. Niespodzianka się udała. Polecam
07.12.2023 r. Ewelina