Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 2 h

Opis

Opis

Świąteczny stroik na talerzu to wyrafinowany dodatek dekoracyjny, który dodaje elegancji i świątecznego blasku do Twojego wnętrza. Zestawiony na złotym talerzu, ten stylowy stroik jest mistrzowskim połączeniem tradycji choinkowej i nowoczesnego designu.

Stroik wykonany jest z precyzyjnie ułożonych gałązek jodły i sosny, tworząc harmonijną kompozycję o charakterystycznym zapachu lasu. Ich zielone igły stanowią nie tylko ozdobę, ale również nawiązanie do tradycyjnej świątecznej atmosfery.
Centralnym punktem stroika jest czerwona świeca. Kolor czerwony symbolizuje radość, miłość i tradycyjne barwy bożonarodzeniowe, dodając całości atmosferycznego ciepła.
Złoty talerz stanowi eleganckie podstawienie dla stroika, nadając całości wyjątkowego uroku i luksusowego wyglądu. Jego metaliczny połysk subtelnie odbija światło, dodając blasku całej kompozycji.

Świąteczny stroik na talerzu doskonale sprawdzi się jako centralny punkt na świątecznym stole, komodzie czy parapecie. To nie tylko ozdoba, ale także źródło radości i podziwu dla wszystkich, którzy będą mieli przyjemność go zobaczyć.

Dostępność: 01.01 - 31.12

Skład:

Świąteczny stroik na talerzu

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje