Stroiki na Wielkanoc

Podczas nie tylko jednych świąt możemy zaskoczyć kogoś prezentem! Wielkanoc to również czas radości i szczęścia, który możesz wyrazić poprzez piękne gesty. Poczta Kwiatowa® przygotowała piękne stroiki na Wielkanoc ze słodkimi dodatkami, które będą nie tylko ozdobą stołu, ale i pięknymi życzeniami.

Filtrowanie

Znajdź kod pocztowy
     
dostawa już w 3 h
(4)

Kompozycja z Babką Wie...

157,00 zł
 
dostawa już w 3 h
(5)

Kompozycja wiosenna

129,00 zł
Spraw, aby wśród Twoich bliskich pojawiła się wiosna! Poczta Kwiatowa pomoże Ci to osiągnąć, przesyłając pełną uroku prymulę w koszu. Przedstawiony na zdjęciu kosz jest przykładowy i może różnić się wyglądem od tego, który zostanie dostarczony.
dostawa już w 3 h
(3)

Świąteczna elegancja

109,00 zł
Czym byłyby święta bez odpowiedniej oprawy? Nie możesz być wśród bliskich w tym wyjątkowym czasie? Wyślij im specjalnie przygotowaną kompozycję. Zamów kwiaty przez Internet i udekoruj święta swoich bliskich w eleganckim stylu.
dostawa już w 3 h

Stroik Wielkanocne Żon...

109,00 zł
Wiosenny stroik Wielkanocne Żonkile pięknie przyozdobi każdy stół wielkanocny. Kompozycja z sezonowych kwiatów o wyjątkowym zapachu i optymistycznym kolorze doskonale nadaje się na powitanie najpiękniejszej pory roku jaką jest wiosna. Bazie, jajka i ku...
dostawa już w 3 h

Stroik Wielkanocne Sza...

105,00 zł
Szafirki to kwiaty które kwitną wyłącznie wiosną. Swoją polską nazwę zawdzięczają barwie kwiatów bliską szlachetnym kamieniom szafiru. Nazwa łacińska - Muscari nie ma jednak nic wspólnego z wyglądem a z zapachem - pochodząca od greckiego słowa mischos ...
dostawa już w 3 h

Stroik Wielkanocny z b...

157,00 zł
Nie ma nic bardziej wielkanocnego niż żonkile i babka wielkanocna. Niepowtarzalny smak przywołujący wspomnienia o rodzinnych spotkaniach przy stole w towarzystwie wiosennych żółtych kwiatów i subtelnej dekoracji to optymistyczna wiosenna kompozycja prz...
dostawa już w 3 h

Stroik Wielkanocny z m...

159,00 zł
Stroik z mazurkiem to świetny pomysł na świąteczny upominek z okazji Świąt Wielkiej Nocy. Wiosenne szafirki z ozdobami doskonale będą pasowały do rodzinnego stołu w trakcie wspólnego posiłku.

Wielkanoc


Święta Wielkiej Nocy są nocą Zmartwychwstania Pańskiego. Wtedy ludność gromadzi się w kościołach, przeżywając mękę i śmierć Pana, by potem cieszyć się z Jego zwycięstwa. To czas ogromnej radości, w którym każdy jednoczy się z rodziną przy wspólnym, wielkanocnym stole pełnym świątecznych potraw. Nie brakuje też na nim wielkanocnych ozdób, które jeszcze bardziej podkreślają radość i doniosłość tych wyjątkowych chwil.


Stroiki na Wielkanoc


Poczta Kwiatowa® swą ofertą obejmuje każde święto. Nie zapomniała nawet o tym najważniejszym dla chrześcijan wydarzeniu - o Wielkanocy. Na tą szczególną okazję stworzyła wyjątkowe stroiki na Wielkanoc. Te kompozycje to połączenie delikatności, piękna z nutką elegancji, radości i słodyczy! Można w nich znaleźć atrybuty świąt jakimi są żonkile, bazie, zajączki, kury, jajka czy nawet babka wielkanocna. Stworzone z należytą precyzją stanowią nie tylko idealny prezent, ale i wspaniałą ozdobę na Wielkanoc.

Opinie zobacz więcej

Super pomysl na prezent , jeśli mieszka się daleko od rodziny.
18.04.2019 r. Justyna
Profesjonalna obsługa. Kwiaty zawsze świeże.
02.06.2018 r. Marzena
Rewelacja!!!!!!!!!!!
29.05.2018 r. Karol
Pięknie pachnące hiacynty. Wszystko razem super wygląda, polecam
29.03.2018 r. Karolina