Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Mieć serce na dłoni odnosi się do życzliwości, uczynności i dobroci jakie możesz okazać drugiemu człowiekowi. To właśnie dlatego prezent walentynkowyserce na dłoni jest wyjątkowym prezentem. Czasami chcesz podziękować komuś za jego dobroć i miłość, którą Cię obdarzył, a samymi słowami nie sposób to okazać. W takich przypadkach, szczególnie w Walentynki, masz okazję wykonać miły gest. Poczta Kwiatowa® przygotowała wyjątkowy prezent walentynkowy Serce na dłoni. Jest to zestaw pełen miłości, słodkości i pysznego wina.

Terre Di Mario to wytrawne wino, które ma w smaku wyczuwalne dojrzałe owoce z wyraźną jeżyną i wiśnią oraz ma bardzo dobrze zachowaną równowagę między miękkimi taninami a kwasowością.

Róża w zestawie jest całkowicie jadalna. Jej płatki wykonano z białej czekolady z dodatkiem aromatów i kolorantów, a łodyga zrobiona jest z czekolady ciemnej. Dzięki takiej recepturze otrzymaliśmy piękny kolor płatków, słodki zapach i owocowy smak. Czekoladowe kwiaty należy przechowywać w temperaturze nie większej niż 25 stopni.

Spraw niespodziankę ukochanej osobie i podaruj jej ten wyjątkowy prezent z dostawą pod same drzwi.

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym. Termin realizacji zamówienia 24 godz.

Dostępność: Cały rok

Skład:
wino czerwone Terre Di Mario (0,75l)
pralinki Raffaello (150g)
Momenti del Cuore czekoladki Chocolate Feletti (150g)
pralinki czekoladowe Mleczne Serce Lindt (187g)
róża czekoladowa Delimaro
2 x czekoladki w kształcie serca Sorini (100g)
koszyk

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje