Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Różowy to kolor radości i optymizmu. Czerń to symbol pewności siebie i tajemniczości. Połączenie tych dwóch kolorów to mieszanka pełna energii i głębokiego piękna.

Produkt Delimaro™ typu flowerbox - różowe goździki w czarnym pudełku możesz podarować wesołej i pewnej siebie osobie, które z pewnością będą do niej pasować. Jednak ten podarunek również świetnie się sprawdzi jako tajemniczy prezent z nutką sympatii dla bliskiej ci osoby.Taki prezent nie tylko doda waszej znajomości odrobinę pikanterii wywołanej tajemniczością, ale bez wątpliwości wywoła olbrzymi uśmiech i rumieniec na twarzy.

Kwiaty w pudełku nie wymagają podlewania. Produkty Delimaro™ dostarczane są przez firmę kurierską zgodnie z terminami i warunkami doręczeń prezentów w Polsce.

RozmiarMałyŚredniDuży
Średnica11 cm17.5 cm29 cm
Ilość goździkówok. 7-9ok. 15-20ok. 40-50

Prosimy mieć na uwadze, że florysta może zastosować większą lub mniejszą liczbę goździków od podanych w tabeli w celu zachowania estetyzmu kompozycji. Pudełka układane są tak, aby zostały wypełnione po brzegi kwiatami, a ilość goździków zależy od aktualnie dostępnych rozmiarów.

Zobacz więcej podobnych produktów tutaj: FLOWER BOX

Dostępność: Cały rok

Skład:
różowe goździki
czarne pudełko okrągłe

Opinie zobacz więcej

Za ten prezent robię wam reklame od kilku dni wśród znajomych. Kwiaty wspaniałe!
14.09.2017.r. Tomasz

Strony 5 do 5 z 5

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje