Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Różane Mandarynki to połączenie owoców zanurzonych w pysznej czekoladzie oraz kwiatów zrobionych z jadalnej czekolady. Zamkniecie ich w jednym eleganckim pudełku sprawia, że te gotowe mandarynki w czekoladzie w zestawieniu z różyczkami idealnie sprawdzą się jako drobny prezent na każdą okazję. Jest to nie tylko uczta dla oczu, ale również dla brzucha! Zrób niespodziankę swoim najbliższym wyjątkowym prezentem, który z pewnością ich zachwyci.

Różyczki są w całości jadalne, ponieważ wykonane są z białej czekolady z dodatkiem aromatów i kolorantów. Dzięki takiej recepturze otrzymaliśmy piękny kolor płatków, słodki zapach i owocowy smak. Czekoladowe kwiaty należy przechowywać w temperaturze nie większej niż 25 stopni.

Aby zachować odpowiednią jakość produktu, truskawki w czekoladzie dostarczamy od wtorku do piątku. Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym. Termin realizacji zamówienia 24 godz.

Dostępność: Cały rok

Skład:
Mandarynki
Czekoladowe różyczki Delimaro™
Posypka
Waga: 400-500g

Opinie zobacz więcej

Dostałam od męża i nie mogłam się nadziwić! Piękny prezent <3
19.02.2021.r. Barbara J.

1 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje