Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Szukasz podarunku na poprawę humoru? Nie wiesz jak rozweselić bliską osobę?
Poczta Kwiatowa® oferuje niezwykły i rozweselający Radosny prezent. W tym zestawie osoba obdarowana znajdzie uroczą maskotkę - słonika, śliczny balon z helem oraz ręcznie robioną różę z czekolady. Milutki słonik w niebieskiej koszulce mierzy 16 cm i będzie doskonałym towarzyszem na smutki. Balon w kolorze złoty róż wypełniony jest helem i będzie cieszył oko co najmniej przez kilka dni.
Główka róży wykonana jest z białej czekolady z dodatkiem aromatów i kolorantów, dzięki czemu otrzymaliśmy wyrazisty żółty kolor, słodki zapach i wyjątkowy smak. Natomiast łodyga róży wykonana została z czekolady mlecznej. Należy pamiętać aby różę przechowywać w temperaturze nie większej niż 25 stopni.
Popraw bliskim humor dzięki poprzez Radosny prezent.

Zamówienia opłacone do godziny 12. doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczymy nawet tego samego dnia, po potwierdzeniu telefonicznym.Termin realizacji zamówienia 24 godz. Widoczny na zdjęciu kosz jest przykładowy i może różnić się wizualnie od tego, który zostanie doręczony.

Dostępność: Cały rok

Skład:
Maskotka słonik
Czekoladowa róża 80g
Balon z helem

Opinie zobacz więcej

Piękna niespodzianka <3
31.08.2020.r. Sandra
Jestem bardzo zadowolony z usługi :)
18.08.2020.r. Tomasz K.
Sprawdził się jako prezent na chrzciny :)
14.08.2020.r. Szymon

3 produkt(ów)

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje