Doręczenie Kurierem
Czas realizacji już w 24 h

Opis

Opis

Każdy z nas szuka tego wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby. Nie zadowala nas coś powszechnego i zwykłego, bowiem chcemy poprzez upominek przekazać nasze uczucia, pamięć i słowa. To musi być coś prosto od nas, coś co będzie skrywać w sobie i elegancję i wyrafinowanie. Dobrze, by było, gdyby nie był to gest tylko na chwilę. Czy jednak istnieje taki ideał?
Poczta Kwiatowa® pokazuje, że tak! Jej nowy Prezent ze zdjęciem jest tego najlepszym przykładem. Te deserowe czekoladki, aromatyczna kawa Delimaro, karmelowe dropsy, czekoladowa róża wraz z nowym dodatkiem zdjęciem z ramką tworzą kompozycję przepełnioną smakiem, klasa i pięknem. Są tym personalizowanym prezentem, który jak nic innego ma tak osobisty charakter. On z pewnością spełnia każde z kryteriów oryginalnego prezentu niosąc za sobą radość, zaskoczenie i uśmiech na twarzy.

Kawa Dalimaro™ Brasil Santos to wysokogatunkowa kawa pochodząca z plantacji regionu Santos w Sao Paulo. Kawa z niską kwaskowością, łagodnym smakiem, aromatem lekkiej drewnianej nuty. 100% Arabica. Opakowanie z wentylem gwarantujące utrzymanie aromatu.

Róża jest w całości jadalna, ponieważ wykonana jest z białej czekolady z dodatkiem aromatów i kolorantów. Dzięki takiej recepturze otrzymaliśmy piękny kolor płatków, słodki zapach i owocowy smak. Czekoladowe kwiaty należy przechowywać w temperaturze nie większej niż 25 stopni.

Zamówienia opłacone do godziny 17:00 doręczymy następnego dnia roboczego. Zamówienia na terenie Warszawy doręczamy tego samego dnia po potwierdzeniu telefonicznym. Do wybranych miejscowości doręczamy prezenty także w sobotę.
Zestaw nie zawiera filiżanki i talerzyka.

Dostępność: Cały rok

Skład:
• Cukierki Jakobsen karmelowe (125g)
• Kawa ziarnista Delimaro™ 100% Arabika Brasil Santos (250g)
• Dropsy Cavendish & Harvey kawowe (175g)
• Migdały w białej czekoladzie Doti z kokosem (100g)
• Praliny czekoladowe Excelcium Gold (180g)
• Ramka do zdjęcia 15x20 cm
• Koszyk wiklinowy wykładany materiałem

Opinie zobacz więcej

Prezent przyjechał dzisiaj i muszę stwierdzić, że robi wrażenie! Jest naprawdę piękny
07.09.2020.r. Karolina P.
Świetny prezent i do tego zdjęcie! U mnie zrobił piorunujące wrażenie :D
03.09.2020.r. Tomasz R.

Strony 5 do 6 z 6

Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje