Najbliższa

możliwa dostawa dnia

Jutro, 21.09 od godziny 09:00

Najbliższa

możliwa dostawa dnia

Jutro, 21.09 od godziny 09:00

Kwiaty i prezenty do Polski

dostawa już w 3 h

Bukiet impresja

127,00 zł
dostawa już w 24 h

Czekoladowy Skarb

89,00 zł
dostawa już w 24 h

Swojska skrzynka

Normalna cena: 189,00 zł

Cena promocyjna: 179,00 zł

dostawa już w 24 h

Pełnia Radości

Normalna cena: 219,00 zł

Cena promocyjna: 199,00 zł

Pomysł na prezent

Znajdź kod pocztowy

Jak doręczamy?

Jako największa sieć kwiaciarni w kraju możemy zagwarantować jednakową cenę wybranego produktu niezależnie od miejsca dostawy. Od morza do Tatr - Poczta Kwiatowa® gwarantuje najszybszą dostawę kwiatów, już w 3 godziny!

Poczta Kwiatowa® codziennie pomaga wyrazić uczucia setkom osób w Polsce i na świecie pamiętając, by każda z tych chwil miała osobisty charakter i była niezapomniana.

dowiedz się więcej

Opinie zobacz więcej

To już czwarty raz kiedy polegam na poczcie kwiatowej. Co prawda do zrealizowania zamówienia jeszcze dwa tygodnie, ale mam pewności że wszystko będzie dostarczone na czas, a bukiet będzie tak śliczny jak na zdjęciu. Polecam z czystym sumieniem.
20.09.2021 r. Joanna Mark D.
Polecam
17.09.2021 r. Elżbieta P.
Piękne świeże kwiaty ?
17.09.2021 r. Edyta D.
Bardzo ladne swieze kwiaty.
20.09.2021 r. Theresa K.

Najnowsze artykuły zobacz więcej

Jesień zbliża się wielkimi krokami, a więc czas pożegnać się z ciepłymi, letnimi wieczorami. Coraz ...
Bywają takie momenty, w których chcemy wyrazić swoją wdzięczność. Dziękować można z przeróżnych powodów - ...
Kosze prezentowe to świetna metoda, aby dbać o relacje biznesowe. Tutaj warto stawiać na naprawę ...
Najpiękniejsze kompozycje gratulacyjne
Terapia kwiatami na ukojenie nerwów
Kolory róż - co symbolizują?

Poczta Kwiatowa ® - Kwiaty na każdą okazję! Wyślij kwiaty na Walentynki, Wielkanoc, Dzień Kobiet, Dzień Matki, Dzień Babci i Dzień Dziadka. Świętuj wyjątkowe dni w wielkim stylu! Czy chcesz zamówić kwiaty cięte: róże, storczyki, tulipany, margaretki, czy kompozycje w koszu, możesz być pewny doskonałej jakości oferowanej wyłącznie przez firmę Poczta Kwiatowa ®. Dzięki nam odległość dzieląca nadawcę i odbiorcę przestaje być barierą. Wyślij kwiaty online na drugi koniec świata, dołącz życzenia na eleganckim bileciku. Kwiaciarnia internetowa zadba o to, by odbiorca poczuł Twoją obecność blisko siebie.

Imieniny, urodziny. Kwiaty to najlepszy prezent dla solenizanta oraz jubilata. Dostarczone przez naszego kuriera sprawią, że dzień stanie się niezapomnianym. Sprezentuj bliskim coś, co urozmaici ich święto, kwiaciarnia online zadba o zadowolenie odbiorcy. Wyślij kwiaty - wyślij wspomnienia! Ślub to najważniejszy dzień w życiu młodej pary. Zadbaj o odpowiednią oprawę w ważnych dla nich chwilach. Poczta Kwiatowa ® doręczy ślubne wiązanki oraz kwiaty gratulacyjne w dowolne miejsce w Polsce na wybraną godzinę!

Zaufała nam cała Polska. Kwiaciarnia internetowa Poczta Kwiatowa ® jest największą siecią wysyłającą kwiaty na terenie Polski. Współpracuje wyłącznie z najlepszymi florystami w kraju. Kwiaciarnia partnerska w każdym mieście powiatowym gwarantuje, że dostarczone kwiaty zawsze będę świeże i na czas. Poczta Kwiatowa ® to najlepszy wybór, by zamówić kwiaty online. Wysyłając u nas kwiaty oraz prezenty masz pewność, że zostaniesz obsłużony zgodnie z najwyższym standardem, za który Poczta Kwiatowa ® zdobyła liczne prestiżowe nagrody.

Nie tylko kwiaty! W bogatej ofercie Poczty Kwiatowej ® znajdzie się także gustowny prezent, elegancki kosz upominkowy, słynną Czekoladową Wiadomość i zbiór dodatków do bukietów takich jak pluszaki, wina i produkty delikatesowe. Wyślij prezent lub kwiaty z prezentem. Podaruj bliskim odrobinę luksusu.

Copyright © Poczta Kwiatowa sp. z o.o. 1999-2019.