Doręczenie Lokalna kwiaciarnia
Czas realizacji już w 2 h

Opis

Opis

Paproć Królewska w doniczce to wyjątkowa roślina doniczkowa, która wnosi do wnętrza domu nie tylko naturalny urok, ale także luksusowy wygląd. Paproć królewska, znana również jako Nephrolepis exaltata, to gatunek paproci, który charakteryzuje się pięknymi, delikatnymi liśćmi i eleganckim wyglądem. Liście paproci królewskiej są jasnozielone, długie i pierzasto podzielone, co nadaje roślinie wyjątkowy wygląd i elegancję. Ich delikatna faktura i kształt przypominają liście rosnące w lasach tropikalnych.

Paproć królewska to roślina doniczkowa, która jest stosunkowo łatwa w pielęgnacji. Preferuje jasne, ale rozproszone światło, dlatego może być umieszczona w pomieszczeniach, które nie są zbyt nasłonecznione. Woda powinna być dostarczana regularnie, ale bez przelewania.

Paproć Królewska w doniczce to doskonały prezent zarówno dla kobiety jak i mężczyzny. Jej piękne liście przynoszą urok i elegancję do wnętrza, tworząc atmosferę spokoju i luksusu. Jest to także doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie rośliny doniczkowe o wyjątkowym wyglądzie.


Poczta Kwiatowa®, najlepsza kwiaciarni internetowa

Doniczka na zdjęciu jest przykładowa.

Dostępność: 01.01 - 31.12

Skład:

Paproć Królewska w doniczce.

Opinie zobacz więcej

Ten produkt nie posiada jeszcze opinii. Bądź pierwszy i dodaj recenzję!
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać opinie. Prosimy zalogować się lub zarejestrować.
Dodatkowe informacje