Opinie klientów
Słodka niespodzianka
Kwiaty dostarczone na czas a to jest najważniejsze.
kwiaty Miłosny Szept
Towar,obsługa super
Skryta miłość
Jestem bardzo zadowolona
Skryta miłość
Pewnie i solidnie,jak jak zawsze
Bukiet żelkowy
Prezent niezwykle udany. Moja Kobieta bardzo zadowolona. Bardzo ładny, ale przede wszystkim bardzo smaczny bukiet. Świetny i niekonwencjonalny prezent! Serdecznie polecam.
Skryta miłość
Profesjonalne podejście do klienta.Miła obsługa.
Kwiaty Erosa
Bardzo sprawna dostawa nawet mimo dnia kobiet, kwiaty bardzo się podobały
Słodka niespodzianka
Polecam!!! Bardzo szybka dostawa
Skryta miłość
Wszystko bardzo dobrze polecam
Kolorowe hiacynty
Bardzo sympatyczny kurier i sprawna dostawa:)
Słodka niespodzianka
Polecam ;)
Skryta miłość
Jak najbardziej polecam!
Bukiet Magiczny Czas
Mama zadowolona i wzruszona, więc ja jak najbardziej jestem zadowolony.
Kwiaty Promienny uśmiech
Piękne kwiaty i w terminie:)
Bukiet Hollywood
Wszystko wporządku..Tylko zastanawia mnie od kogo ten piękny bukiet☺
Kolorowe róże
Dostawa profesjonalna
Słodka niespodzianka
Wzruszenie było wielkie i oto chodziło dziękuję.
Słodkie uniesienie
Witam. Wczoraj 8.03 Dzień Kobiet dostałam przesyłkę. Były to piękne róże z firmowym misiem. Jestem bardzo zadowolona
Bukiet impresja
Polecam. Jestem zadowolona ze świeżości dostarczonych kwiatow
Kwiaty dwa serca
Zaskoczenie miłe nawet bardzo
Bukiet Pachnący (TEST)
Adresat określił jako "śliczne" więc i ja jestem zadowolony.
Kryształowy Blask
Piękne bukiet czerwonych róż z diamencikami Miłe i niespodziewane zaskoczenie Gorąco polecam
Kwiaty dwa serca
Bardzo piekne kwaty a co najwazniejsze ze widac ze swieze super
Kwiaty Promienny uśmiech
Kwiaty są przepiękne. Dziękuję pięknie ale intryguje mnie informacja od kogo? Czy jest możliwe otrzymanie takiej informacji?
Bukiet imieninowy
Miło się dostaje takie niespodzianki.
