Opinie klientów
Kwiaty Dream
Wszystko super jeśli chodzi o ostatnie zamowienie.Mała uwaga jedynie bilecik powinien być włożony w ładniejszą kopertę a nie zwykła biała do listów a koperta nie powinna być zaklejona.
Wiśniowy prezent
cala transakcja przebiegla bardzo dobrze, przesylka dotarla do celu :)
Kwiaty Erosa
To drugi raz, gdzie dostałam kwiaty za pośrednictwem Poczty Kwiatowej. W październiku 2017 było super,a tym razem róż powinno być 13, dostałam 13 łodyżek i 12 kwiatów, z tego trzy róże były nie świeże i padły, pomimo odżywki już pierwszego dnia.
Kompozycja Koszyk delikatny
Bardzo dziękuję za miłą i fachową obsługę, gratuluję takiego pracownika
kwiaty Miłosny Szept
Obdarowana Aurelcia Zaskoczona bukietem!! Polecam Wszystkim Pocztę Kwiatową!!
Bukiet imieninowy
Kwiaty przesłane w odpowiednim czasie, w umówionych godz. Kurier miły, kwiaty ładne.5
Kwiaty - kolorowe tulipany
Przepiekne kwiaty, swieze i rodzina zawsze zachwycona nimi:)
Kompozycja Fiołek
Wszystko super. Korzystam z Poczty Kwiatrowej kilka razy w roku.
Słodkie uniesienie
Świetna robota
Słodkie uniesienie
Piękne kwiaty i czekoladki. Dziękuję.
Bardzo miło jest dostać kwiaty, które wręcz uwielbiam. Ale smutno jest jeśli nie wiem od kogo i nie mam żadnych osób które mogłaby mi kwiaty wręczyć tak bez okazji. Polecam ;)
Bukiet różowych tulipanów
Dostawa sympatyczna. Dziękuję.
Kolorowe róże
Piękny bukiet i super dostawa
Różowy Skarb
Niezawodna i w 100% profesjonalna. Polecam.
Kwiaty Dream
Miła niespodzianka
Kwiaty Dream
Jestem bardzo zadowolona z usługi Poczty Kwiatowe. Muszę się przyznać, że pierwszy raz otrzymałam kwiaty za pośrednictwem PK i sprawiło mi to wielką radość.Pozdrawiam - Wanda Skotarczyk
Kwiaty doręczone z usmiechem na twarzy, wesołe powitanie co sprawia ze caly dzień jest mily i radosny.
Za dziesięć milionów
Super serwis za każdym razem.
Kwiaty - kolorowe tulipany
Dziękuję bardzo za miłe i na czas dostarczenie pezesyłki
Bukiet impresja
Piękne kwiaty i wspaniała kompozycja
Bukiet rubinowy
Potwierdzam otrzymanie przesyłki kwiatowej. Jestem zadowolona. Kwiaty bardzo ładne.
Słodka niespodzianka
Kwiaty piękne i świeże,aczkolwiek bukiet różnił sie od tego zamówionego. Córka była przeszczęśliwa...a Pan kurier przesympatyczny...Pełen profesjonalizm. Polecam bardzo gorąco!!!
Słodka niespodzianka
Wszystko bardzo profesjonalnie wykonane.Kwiaty piękne,aczkolwiek bukiet różnił sie od tego zamowionego. Córka była przeszczęśliwa...a kurier bardzo miły. Dziękuję Wam bardzo!!!
Kwiaty Promienny uśmiech
Dziekuje, mila niespodzianka. Wszystko super! Polecam
